Hauptbahnhof in Landshut
Altdorfer Strasse ,
84030Landshut
The next departure is direction Passau Hbf.
Route:
-
Landshut(Bay)Hbf
-
Wörth(Isar) 13:27:00
-
Dingolfing 13:38:00
-
Landau(Isar) 13:48:00
-
Wallersdorf 13:53:00
-
Plattling 14:00:00
-
Osterhofen(Nby) 14:13:00
-
Vilshofen(Niederbay) 14:23:00
-
Passau Hbf 14:39:00
Route:
-
Hauptbahnhof, Landshut
-
Bismarckplatz, Landshut 13:19:00
Route:
-
Hauptbahnhof, Landshut
-
Bismarckplatz, Landshut 13:19:00
Route:
-
Hauptbahnhof, Landshut
-
Ludmillastraße, Landshut 13:19:00
-
Kennedy-Platz, Landshut 13:20:00
-
Bismarckplatz, Landshut 13:22:00
-
Zweibrückenstraße, Landshut 13:23:00
-
Postplatz, Landshut 13:24:00
-
Am Alten Viehmarkt, Landshut 13:25:00
-
Regensburger Straße, Landshut 13:29:00
-
Piflaser Weg, Landshut 13:30:00
-
Stephan-Rottaler-Straße, Landshut 13:31:00
Route:
-
Hauptbahnhof, Landshut
-
Altdorfer Straße, Landshut 13:21:00
-
Weilerstraße, Landshut 13:22:00
-
Birkenhof, Landshut 13:23:00
-
Eichenstraße, Landshut 13:24:00
-
Oberndorferstraße, Landshut 13:25:00
-
Wirtschaftsschule, Landshut 13:26:00
-
Hochstraße, Landshut 13:27:00
-
Altdorf (Niederbayern) Süd 13:28:00
-
Sonnenring, Altdorf (Niederbayern) 13:29:00
-
Opalstraße, Altdorf (Niederbayern) 13:30:00
-
Bernsteinstraße, Altdorf (Niederbayern) 13:31:00
-
Münchnerauer Straße, Altdorf (Niederbayern) 13:32:00
-
Eugenbach, Altdorf (Niederbayern) 13:34:00
Route:
-
Hauptbahnhof, Landshut
-
Ergoldinger Straße, Landshut 13:21:00
-
Bayerwaldstraße, Landshut 13:22:00
-
Rachelstraße, Landshut 13:23:00
-
Arberstraße, Landshut 13:24:00
-
Hopfenstraße, Landshut 13:25:00
-
Hascherkeller, Landshut 13:26:00
-
Nordfriedhof, Landshut 13:27:00
-
Frauenkirche, Altdorf (Niederbayern) 13:29:00
-
Bergstraße, Altdorf (Niederbayern) 13:30:00
-
Hauptstraße, Altdorf (Niederbayern) 13:31:00
-
Wadenspanner, Altdorf (Niederbayern) 13:32:00
-
Ziegeleihof, Altdorf (Niederbayern) 13:33:00
-
Fachmarktzentrum, Altdorf (Niederbayern) 13:35:00