Bahnhof in Lambrecht (Pfalz)
Bahnhofstrasse 1,
67466Lambrecht (Pfalz)
The next departure is direction Mosbach(Baden).
Route:
-
Lambrecht(Pfalz)
-
Neustadt(Weinstr)Hbf 15:25:00
-
Neustadt-Böbig 15:31:00
-
Haßloch(Pfalz) 15:37:00
-
Böhl-Iggelheim 15:41:00
-
Schifferstadt 15:44:00
-
Limburgerhof 15:48:00
-
Ludwigshafen-Rheingönheim 15:50:00
-
Ludwigshafen-Mundenheim 15:53:00
-
Ludwigshafen(Rh)Hbf 15:57:00
-
Ludwigshafen(Rhein) Mitte 15:59:00
-
Mannheim Hbf 16:02:00
-
Mannheim ARENA/Maimarkt 16:11:00
-
Mannheim-Seckenheim 16:14:00
-
Mannheim-Friedrichsfeld Süd 16:17:00
-
Heidelberg-Pfaffengrund/Wieblingen 16:20:00
-
Heidelberg Hbf 16:23:00
-
Heidelberg-Weststadt/Südstadt 16:27:00
-
Heidelberg-Altstadt 16:30:00
-
Heidelberg-Schlierbach/Ziegelhausen 16:33:00
-
Heidelberg Orthopädie 16:35:00
-
Neckargemünd 16:38:00
-
Neckargemünd Altstadt 16:41:00
-
Neckarsteinach 16:45:00
-
Neckarhausen bei Neckarsteinach 16:48:00
-
Hirschhorn(Neckar) 16:51:00
-
Eberbach 16:58:00
-
Lindach 17:03:00
-
Zwingenberg(Baden) 17:06:00
-
Neckargerach 17:10:00
-
Binau 17:13:00
-
Mosbach-Neckarelz 17:16:00
-
Mosbach West 17:20:00
-
Mosbach(Baden) 17:23:00
Route:
-
Lambrecht(Pfalz)
-
Neidenfels 15:40:00
-
Weidenthal 15:44:00
-
Frankenstein(Pfalz) 15:48:00
-
Hochspeyer 15:52:00
-
Kaiserslautern Hbf 15:59:00
Route:
-
Lambrecht(Pfalz)
-
Neustadt(Weinstr)Hbf 15:54:00
Route:
-
Lambrecht(Pfalz)
-
Neidenfels 16:12:00
-
Weidenthal 16:16:00
-
Frankenstein(Pfalz) 16:20:00
-
Hochspeyer 16:24:00
-
Kaiserslautern Hbf 16:33:00
-
Kennelgarten 16:37:00
-
Vogelweh 16:40:00
-
Einsiedlerhof 16:42:00
-
Kindsbach 16:45:00
-
Landstuhl 16:48:00
-
Hauptstuhl 16:53:00
-
Bruchmühlbach-Miesau 16:56:00
-
Homburg(Saar)Hbf 17:06:00
Route:
-
Bahnhof, Lambrecht (Pfalz)
-
Sporthalle, Lambrecht (Pfalz) 16:14:00
-
Gendarmerie, Lambrecht (Pfalz) 16:15:00
-
Unterführung, Lindenberg (Pfalz) 16:16:00
-
Lambrechter Weg, Lindenberg (Pfalz) 16:17:00
-
Gemeindeplatz, Lindenberg (Pfalz) 16:18:00
-
Lambrechter Weg, Lindenberg (Pfalz) 16:20:00
-
Unterführung, Lindenberg (Pfalz) 16:22:00
-
Färberei Maier, Lindenberg (Pfalz) 16:23:00
-
Hoffmann & Engelmann, Neustadt an der Weinstraße 16:24:00
-
Heid & Co., Neustadt an der Weinstraße 16:25:00
-
Stadthaus 2, Neustadt an der Weinstraße 16:26:00
-
Talpost, Neustadt an der Weinstraße 16:27:00
-
Westschule, Neustadt an der Weinstraße 16:28:00
-
Strohmarkt, Neustadt an der Weinstraße 16:29:00
-
Karl-Helfferich-Straße, Neustadt an der Weinstraße 16:31:00
-
Hauptbahnhof, Neustadt an der Weinstraße 16:33:00
Route:
-
Bahnhof, Lambrecht (Pfalz)
-
Ratskeller, Lambrecht (Pfalz) 16:16:00
-
Frankeneck Abzw. 16:17:00
-
Bahnhof, Frankeneck 16:18:00
-
Alte Post/Schule, Frankeneck 16:19:00
-
Goßler, Frankeneck 16:20:00
-
Sattelmühle, Frankeneck 16:21:00
-
Feuerwehrschulheim, Esthal 16:23:00
-
Sportplatz, Esthal 16:25:00
-
Ortsein-/ausgang, Esthal 16:26:00
-
Gemeindeplatz, Esthal 16:29:00
-
Ortsein-/ausgang, Esthal 16:30:00
-
Sportplatz, Esthal 16:31:00
-
Firma Kemmeter, Frankeneck 16:34:00
-
Erfenstein Laubscher, Esthal 16:36:00
-
Erfenstein Schlossschänke, Esthal 16:37:00
-
Breitenstein (Pfalz), Elmstein 16:38:00
-
Helmbach Flockerzi, Elmstein 16:42:00
-
Appenthal, Elmstein 16:45:00
-
Friedhof, Elmstein 16:47:00
-
Schule, Elmstein 16:48:00
-
Iggelbach Zimmerplatz, Elmstein 16:52:00
-
Iggelbach Ort, Elmstein 16:54:00