Bahnhof in Krumbach (Schwaben)
,
86381Krumbach (Schwaben)
The next departure is direction Günzburg.
Route:
-
Krumbach(Schwab)
-
Billenhausen 16:42:00
-
Hirschfelden 16:44:00
-
Neuburg(Kammel) 16:46:00
-
Ellzee 16:52:00
-
Ichenhausen 16:59:00
-
Hochwang 17:02:00
-
Kleinkötz 17:05:00
-
Wasserburg(Günz) 17:08:00
-
Günzburg 17:14:00
Route:
-
Bahnhof, Krumbach (Schwaben)
-
Omnibusbahnhof, Krumbach (Schwaben) 17:24:00
Route:
-
Krumbach(Schwab)
-
Krumbach(Schwab)Schule 17:30:00
-
Niederraunau 17:32:00
-
Aletshausen 17:35:00
-
Haupeltshofen 17:38:00
-
Loppenhausen 17:41:00
-
Breitenbrunn(Schwab) 17:44:00
-
Weilbach(Unterallg) 17:47:00
-
Pfaffenhausen 17:52:00
-
Hausen(Schwab) 18:04:00
-
Nassenbeuren 18:08:00
-
Mindelheim 18:13:00
Route:
-
Bahnhof, Krumbach (Schwaben)
-
Munding B300, Krumbach (Schwaben) 17:43:00
-
Krumbad B300, Krumbach (Schwaben) 17:45:00
-
Edenhausen B300, Krumbach (Schwaben) 17:48:00
-
B300, Ursberg 17:51:00
-
Oberrohr Südlicher Ortsrand, Ursberg 17:53:00
-
St. Maria, Ursberg 17:54:00
-
Ursberger Straße, Thannhausen 17:56:00
-
Kirche, Thannhausen 17:58:00
-
Hansenhohl, Thannhausen 18:00:00
-
Wäckerlestraße, Ziemetshausen 18:04:00
-
Kirche, Ziemetshausen 18:06:00
-
Gewerbegebiet, Ziemetshausen 18:07:00
-
Uttenhofen B300, Ziemetshausen 18:10:00
-
Schönebach Ort, Ziemetshausen 18:12:00
-
Holzara, Dinkelscherben 18:13:00
-
Breitenbronn, Dinkelscherben 18:14:00
-
Ried, Dinkelscherben 18:15:00
-
Osterkühbach, Ustersbach 18:16:00
-
Brauerei, Ustersbach 18:18:00
-
Ustersbach Ost 18:19:00
-
Aretsried B300, Fischach 18:20:00
-
Reitenbuch B300, Fischach 18:21:00
-
Maingründel B300, Kutzenhausen 18:22:00
-
Wollishausen B300, Gessertshausen 18:24:00
-
Dietkirch, Gessertshausen 18:25:00
-
Bahnhof, Gessertshausen 18:27:00
-
Hauptstraße, Gessertshausen 18:28:00
-
Diedorf Ortsmitte, Diedorf Markt 18:33:00
-
Diedorf Gewerbegebiet, Diedorf Markt 18:34:00
-
Lettenbach B300, Diedorf Markt 18:35:00
-
Vogelsang, Neusäß 18:36:00
-
Augsburg (Bayern) West P+R 18:44:00
-
Diakonissenhaus, Augsburg (Bayern) 18:53:00
-
Staatstheater, Augsburg (Bayern) 18:54:00
-
Hauptbahnhof, Augsburg (Bayern) 18:57:00
Route:
-
Bahnhof, Krumbach (Schwaben)
-
Zaiertshofen, Kettershausen 17:58:00
-
Mohrenhausen, Kettershausen 18:00:00
-
Kettershausen 18:03:00
-
Bebenhausen Ort, Kettershausen 18:05:00
-
Krumbacher Str., Babenhausen (Schwaben) 18:10:00
-
Busbahnhof, Babenhausen (Schwaben) 18:15:00
-
Klosterbeuren, Babenhausen (Schwaben) 18:18:00
-
Engishausen, Egg a.d. Günz 18:21:00
-
Hst., Egg a.d. Günz 18:24:00
-
Lauben b Memmingen 18:27:00
-
Rummeltshausen, Westerheim b Memmingen 18:30:00
-
Zwölferweg, Holzgünz 18:33:00
-
Schloßweg, Holzgünz 18:33:00
-
Gewerbezentrum, Ungerhausen 18:36:00
-
Siedlung, Ungerhausen 18:38:00
-
Ungerhausen Ort 18:39:00
-
Gh. Löwen, Memmingerberg 18:42:00
-
Sparkasse Augsburger Str., Memmingerberg 18:46:00
-
Bahnhof ZOB, Memmingen 18:47:00
Route:
-
Krumbach(Schwab)
-
Billenhausen 18:42:00
-
Hirschfelden 18:44:00
-
Neuburg(Kammel) 18:46:00
-
Ellzee 18:52:00
-
Ichenhausen 18:59:00
-
Hochwang 19:02:00
-
Kleinkötz 19:05:00
-
Wasserburg(Günz) 19:09:00
-
Günzburg 19:15:00