Bahnhof Menzingen/Baden in Kraichtal
Albert-Schmidt-Straße 1,
76703Kraichtal
The next departure is direction Karlsruhe Hbf.
Route:
-
Menzingen(Baden)
-
Bahnbrücken 04:40:00
-
Gochsheim(Baden) 04:42:00
-
Münzesheim Ost 04:45:00
-
Münzesheim 04:46:00
-
Oberöwisheim 04:50:00
-
Unteröwisheim Bf 04:52:00
-
Unteröwisheim M.-Luther-Str. 04:53:00
-
Ubstadt Salzbrunnenstr 04:56:00
-
Ubstadt Ort 04:58:00
-
Bruchsal Stegwiesen 05:02:00
-
Bruchsal Schloßgarten 05:03:00
-
Bruchsal 05:05:00
-
Bruchsal Bildungszentrum 05:12:00
-
Untergrombach 05:15:00
-
Weingarten(Baden) 05:19:00
-
Karlsruhe-Durlach 05:26:00
-
Karlsruhe Hbf 05:32:00
Route:
-
Menzingen(Baden)
-
Bahnbrücken 05:02:00
-
Gochsheim(Baden) 05:04:00
-
Münzesheim Ost 05:07:00
-
Münzesheim 05:08:00
-
Oberöwisheim 05:11:00
-
Unteröwisheim Bf 05:13:00
-
Unteröwisheim M.-Luther-Str. 05:14:00
-
Ubstadt Salzbrunnenstr 05:17:00
-
Ubstadt Ort 05:19:00
-
Bruchsal Stegwiesen 05:23:00
-
Bruchsal Schloßgarten 05:24:00
-
Bruchsal 05:26:00
Route:
-
Menzingen(Baden)
-
Bahnbrücken 05:30:00
-
Gochsheim(Baden) 05:32:00
-
Münzesheim Ost 05:36:00
-
Münzesheim 05:37:00
-
Oberöwisheim 05:41:00
-
Unteröwisheim Bf 05:43:00
-
Unteröwisheim M.-Luther-Str. 05:44:00
-
Ubstadt Salzbrunnenstr 05:47:00
-
Ubstadt Ort 05:49:00
-
Bruchsal Stegwiesen 05:52:00
-
Bruchsal Schloßgarten 05:54:00
-
Bruchsal 05:57:00
-
Bruchsal Bildungszentrum 06:04:00
-
Untergrombach 06:07:00
-
Weingarten(Baden) 06:11:00
-
Karlsruhe-Durlach 06:17:00
-
Karlsruhe Hbf 06:23:00
-
Karlsruhe West 06:28:00
-
Karlsruhe-Knielingen 06:33:00
-
Maximiliansau Eisenbahnstraße 06:36:00
-
Wörth(Rhein) 06:39:00
-
Wörth(Rhein) Alte Bahnmeisterei 06:48:00
-
Wörth(Rhein) Bienwaldhalle 06:49:00
-
Wörth(Rhein) Bürgerpark 06:50:00
-
Wörth(Rhein) Rathaus 06:52:00
-
Wörth(Rhein) Badallee 06:53:00
-
Wörth(Rhein) Badepark 06:54:00
Route:
-
Menzingen Rathaus, Kraichtal
-
Menzingen (Baden) Bahnhof, Kraichtal 05:39:00
Route:
-
Menzingen(Baden)
-
Bahnbrücken 05:46:00
-
Gochsheim(Baden) 05:48:00
-
Münzesheim Ost 05:51:00
-
Münzesheim 05:53:00
-
Oberöwisheim 05:56:00
-
Unteröwisheim Bf 05:59:00
-
Unteröwisheim M.-Luther-Str. 06:00:00
-
Ubstadt Salzbrunnenstr 06:03:00
-
Ubstadt Ort 06:05:00
-
Bruchsal Stegwiesen 06:09:00
-
Bruchsal Schloßgarten 06:10:00
-
Bruchsal 06:12:00
-
Bruchsal Bildungszentrum 06:19:00
-
Untergrombach 06:22:00
-
Weingarten(Baden) 06:26:00
-
Karlsruhe-Durlach 06:32:00
-
Karlsruhe Hbf 06:37:00
Route:
-
Menzingen Rathaus, Kraichtal
-
Menzingen (Baden) Bahnhof, Kraichtal 06:05:00