Bahnhof in Korschenbroich
Holzkamp 1,
41352Korschenbroich
The next departure is direction Rheydt Hauptbahnhof, Mönchengladbach.
Route:
-
Hindenburgstraße, Korschenbroich
-
Mühlenstraße, Korschenbroich 18:55:00
-
Rheydter Straße, Korschenbroich 18:57:00
-
Von-Galen-Straße, Korschenbroich 18:58:00
-
Meutersweg, Korschenbroich 18:59:00
-
Bolten-Brauerei, Korschenbroich 19:00:00
-
Neersbroich, Korschenbroich 19:01:00
-
Neustadt, Korschenbroich 19:02:00
-
Schloss Rheydt, Mönchengladbach 19:05:00
-
Ritterstraße, Mönchengladbach 19:06:00
-
Köhlersfahrt, Mönchengladbach 19:07:00
-
Bonnenbroich Sparkasse, Mönchengladbach 19:08:00
-
Schorchwerke, Mönchengladbach 19:09:00
-
Am Gerstacker, Mönchengladbach 19:10:00
-
Kabelwerk, Mönchengladbach 19:11:00
-
Grenzlandstadion, Mönchengladbach 19:12:00
-
Gartenstraße, Mönchengladbach 19:13:00
-
Amtsgericht, Mönchengladbach 19:14:00
-
Hugo-Junkers-Gymnasium, Mönchengladbach 19:15:00
-
Rheydt Markt, Mönchengladbach 19:17:00
-
Rathaus Rheydt, Mönchengladbach 19:18:00
-
Rheydt Marienplatz, Mönchengladbach 19:20:00
-
Rheydt Hauptbahnhof, Mönchengladbach 19:21:00
Route:
-
Hindenburgstraße, Korschenbroich
-
Am Brauhaus, Korschenbroich 18:57:00
-
Stadtverwaltung, Korschenbroich 18:58:00
-
Engbrück, Korschenbroich 18:59:00
-
Zalfenstraße, Korschenbroich 19:00:00
-
Pesch Kirche, Korschenbroich 19:01:00
-
Donatusstraße, Korschenbroich 19:02:00
-
Feldstraße, Korschenbroich 19:03:00
-
Blecherstraße, Korschenbroich 19:04:00
-
Am Fliethbach, Korschenbroich 19:05:00
-
Drölsholz, Korschenbroich 19:06:00
-
Hildegundisstraße, Korschenbroich 19:06:00
-
Liedberg Kirche, Korschenbroich 19:07:00
Route:
-
Korschenbroich
-
Mönchengladbach-Lürrip 19:01:00
-
Mönchengladbach Hbf 19:06:00
Route:
-
Korschenbroich
-
Kleinenbroich 19:02:00
-
Büttgen 19:05:00
-
Neuss Hbf 19:11:00
-
Neuss Am Kaiser 19:14:00
-
Neuss Rheinparkcenter 19:17:00
-
Düsseldorf-Hamm 19:19:00
-
Düsseldorf Völklinger Str. 19:21:00
-
Düsseldorf-Bilk 19:23:00
-
Düsseldorf Friedrichstadt 19:25:00
-
Düsseldorf Hbf 19:28:00
-
Düsseldorf-Flingern 19:32:00
-
Düsseldorf-Gerresheim 19:35:00
-
Erkrath 19:38:00
-
Hochdahl 19:41:00
-
Hochdahl-Millrath 19:43:00
-
Haan-Gruiten 19:46:00
-
Wuppertal-Vohwinkel 19:52:00
-
Wuppertal-Sonnborn 19:55:00
-
Wuppertal-Zoologischer Garten 19:56:00
-
Wuppertal-Steinbeck 19:59:00
-
Wuppertal Hbf 20:02:00
-
Wuppertal-Unterbarmen 20:05:00
-
Wuppertal-Barmen 20:07:00
-
Wuppertal-Oberbarmen 20:10:00
-
Wuppertal-Langerfeld 20:14:00
-
Schwelm West 20:16:00
-
Schwelm 20:20:00
-
Gevelsberg West 20:25:00
-
Gevelsberg-Kipp 20:27:00
-
Gevelsberg Hbf 20:29:00
-
Gevelsberg-Knapp 20:32:00
-
Hagen-Westerbauer 20:34:00
-
Hagen-Heubing 20:37:00
-
Hagen-Wehringhausen 20:40:00
-
Hagen Hbf 20:44:00
Route:
-
Hindenburgstraße, Korschenbroich
-
Bahnhof, Korschenbroich 19:11:00
Route:
-
Bahnhof, Korschenbroich
-
Robert-Bosch-Straße, Korschenbroich 19:12:00
-
Rochuskapelle, Korschenbroich 19:13:00
-
Hindenburgstraße, Korschenbroich 19:14:00
-
Mühlenstraße, Korschenbroich 19:15:00
-
Rheydter Straße, Korschenbroich 19:17:00
-
Von-Galen-Straße, Korschenbroich 19:18:00
-
Meutersweg, Korschenbroich 19:19:00
-
Bolten-Brauerei, Korschenbroich 19:20:00
-
Neersbroich, Korschenbroich 19:21:00
-
Neustadt, Korschenbroich 19:22:00
-
Schloss Rheydt, Mönchengladbach 19:25:00
-
Ritterstraße, Mönchengladbach 19:26:00
-
Köhlersfahrt, Mönchengladbach 19:27:00
-
Bonnenbroich Sparkasse, Mönchengladbach 19:28:00
-
Schorchwerke, Mönchengladbach 19:29:00
-
Am Gerstacker, Mönchengladbach 19:30:00
-
Kabelwerk, Mönchengladbach 19:31:00
-
Grenzlandstadion, Mönchengladbach 19:32:00
-
Gartenstraße, Mönchengladbach 19:33:00
-
Amtsgericht, Mönchengladbach 19:34:00
-
Hugo-Junkers-Gymnasium, Mönchengladbach 19:35:00
-
Rheydt Markt, Mönchengladbach 19:37:00
-
Rathaus Rheydt, Mönchengladbach 19:38:00
-
Rheydt Marienplatz, Mönchengladbach 19:40:00
-
Rheydt Hauptbahnhof, Mönchengladbach 19:43:00
-
Berliner Straße, Mönchengladbach 19:44:00
-
Taunusstraße, Mönchengladbach 19:45:00
-
Reststrauch, Mönchengladbach 19:47:00
-
Reinartz, Mönchengladbach 19:48:00
-
Daimlerstraße, Mönchengladbach 19:50:00
-
Adolf-Kempken-Weg, Mönchengladbach 19:51:00
-
Schumannstraße, Mönchengladbach 19:52:00
-
Orffstraße, Mönchengladbach 19:53:00
-
Wickrath Bahnhof, Mönchengladbach 19:55:00
-
Trompeterallee, Mönchengladbach 19:56:00
-
Wickrath Markt, Mönchengladbach 19:58:00
-
Wickrathhahner Straße, Mönchengladbach 20:06:00
-
Sandstraße, Mönchengladbach 20:07:00
-
Wickrath Siedlung, Mönchengladbach 20:08:00
-
Dahler Weg, Mönchengladbach 20:09:00
-
Am Sebastianspfad, Mönchengladbach 20:09:00
-
Wickrathhahn Denkmal, Mönchengladbach 20:10:00
-
Abzw. Buchholz, Mönchengladbach 20:11:00
-
Chur, Mönchengladbach 20:13:00
-
An der Wey, Mönchengladbach 20:14:00
-
Beckrath Ortsmitte, Mönchengladbach 20:15:00
-
Beckrather Dorfstraße, Mönchengladbach 20:16:00
-
Enger Weg, Mönchengladbach 20:17:00
-
Beckrath Schule, Mönchengladbach 20:18:00
-
Herrather Weg, Mönchengladbach 20:19:00
-
Herrath Bahnhof, Mönchengladbach 20:20:00
-
Am Emil-Esser-Platz, Mönchengladbach 20:21:00
-
Buchholz Kreuzung, Mönchengladbach 20:23:00
-
Laurentiusstraße, Mönchengladbach 20:23:00
-
Buchholz Kirche, Mönchengladbach 20:24:00
-
MG Buchholz Wendeplatz, Mönchengladbach 20:25:00