Longenburg in Königswinter
Hauptstrasse 242,
53639Königswinter
The next departure is direction Bad Honnef Stadtbahn.
Route:
-
Königswinter-Longenburg
-
Königswinter, Clemens-August-Str. 12:15:00
-
Königswinter Fähre 12:16:00
-
Königswinter Denkmal 12:17:00
-
Rhöndorf Bahnhof 12:20:00
-
Bad Honnef Am Spitzenbach 12:21:00
-
Bad Honnef Stadtbahn 12:23:00
Route:
-
Königswinter-Longenburg
-
Königswinter-Oberdollendorf 12:19:00
-
Königswinter-Oberdollendorf Nord 12:20:00
-
Bonn-Oberkassel Süd/Römlinghoven 12:22:00
-
Bonn-Oberkassel Mitte 12:23:00
-
Bonn-Oberkassel Nord 12:24:00
-
Bonn-Ramersdorf 12:26:00
-
Bonn-Hochkreuz Rheinaue 12:28:00
-
Bonn Hochkreuz Robert-Schuman-Platz 12:29:00
-
Bonn Gronau Olof-Palme-Allee 12:31:00
-
Bonn Gronau Ollenhauerstraße 12:32:00
-
Bonn Heussallee/Museumsmeile 12:33:00
-
Bonn Museum Koenig 12:34:00
-
Bonn Bundesrechnungshof/Auswärtiges Amt 12:35:00
-
Bonn Juridicum 12:36:00
-
Bonn Universität/Markt 12:38:00
-
Bonn Hbf (tief) 12:40:00
-
Bonn Stadthaus 12:42:00
Route:
-
Königswinter-Longenburg
-
Königswinter, Clemens-August-Str. 12:45:00
-
Königswinter Fähre 12:46:00
-
Königswinter Denkmal 12:47:00
-
Rhöndorf Bahnhof 12:50:00
-
Bad Honnef Am Spitzenbach 12:51:00
-
Bad Honnef Stadtbahn 12:53:00
Route:
-
Königswinter-Longenburg
-
Königswinter-Oberdollendorf 12:49:00
-
Königswinter-Oberdollendorf Nord 12:50:00
-
Bonn-Oberkassel Süd/Römlinghoven 12:52:00
-
Bonn-Oberkassel Mitte 12:53:00
-
Bonn-Oberkassel Nord 12:54:00
-
Bonn-Ramersdorf 12:56:00
-
Bonn-Hochkreuz Rheinaue 12:58:00
-
Bonn Hochkreuz Robert-Schuman-Platz 12:59:00
-
Bonn Gronau Olof-Palme-Allee 13:01:00
-
Bonn Gronau Ollenhauerstraße 13:02:00
-
Bonn Heussallee/Museumsmeile 13:03:00
-
Bonn Museum Koenig 13:04:00
-
Bonn Bundesrechnungshof/Auswärtiges Amt 13:05:00
-
Bonn Juridicum 13:06:00
-
Bonn Universität/Markt 13:08:00
-
Bonn Hbf (tief) 13:10:00
-
Bonn Stadthaus 13:12:00
Route:
-
Königswinter-Longenburg
-
Königswinter, Clemens-August-Str. 13:15:00
-
Königswinter Fähre 13:16:00
-
Königswinter Denkmal 13:17:00
-
Rhöndorf Bahnhof 13:20:00
-
Bad Honnef Am Spitzenbach 13:21:00
-
Bad Honnef Stadtbahn 13:23:00
Route:
-
Königswinter-Longenburg
-
Königswinter-Oberdollendorf 13:19:00
-
Königswinter-Oberdollendorf Nord 13:20:00
-
Bonn-Oberkassel Süd/Römlinghoven 13:22:00
-
Bonn-Oberkassel Mitte 13:23:00
-
Bonn-Oberkassel Nord 13:24:00
-
Bonn-Ramersdorf 13:26:00
-
Bonn-Hochkreuz Rheinaue 13:28:00
-
Bonn Hochkreuz Robert-Schuman-Platz 13:29:00
-
Bonn Gronau Olof-Palme-Allee 13:31:00
-
Bonn Gronau Ollenhauerstraße 13:32:00
-
Bonn Heussallee/Museumsmeile 13:33:00
-
Bonn Museum Koenig 13:34:00
-
Bonn Bundesrechnungshof/Auswärtiges Amt 13:35:00
-
Bonn Juridicum 13:36:00
-
Bonn Universität/Markt 13:38:00
-
Bonn Hbf (tief) 13:40:00
-
Bonn Stadthaus 13:42:00