Bahnhof in Königswinter
Ferdinand-Mülhens-Strasse ,
53639Königswinter
The next departure is direction Koblenz Hbf.
Route:
-
Königswinter
-
Rhöndorf 14:23:00
-
Bad Honnef(Rhein) 14:26:00
-
Unkel 14:29:00
-
Erpel(Rhein) 14:33:00
-
Linz(Rhein) 14:36:00
-
Leubsdorf(Rhein) 14:39:00
-
Bad Hönningen 14:43:00
-
Rheinbrohl 14:47:00
-
Leutesdorf(Rhein) 14:52:00
-
Neuwied 14:57:00
-
Engers 15:02:00
-
Vallendar 15:06:00
-
Koblenz-Ehrenbreitstein 15:11:00
-
Koblenz Hbf 15:19:00
Route:
-
Bahnhof, Königswinter
-
Schulzentrum, Königswinter 14:28:00
-
Clemens-August-Str., Königswinter 14:30:00
-
Hauptstr., Königswinter 14:31:00
-
Wintermühlenhof, Königswinter 14:34:00
-
Rosenauer Weg, Königswinter 14:35:00
-
Ittenbach Margarethenhöhe, Königswinter 14:38:00
-
Ittenbach Linde, Königswinter 14:40:00
-
Ittenbach Busbf, Königswinter 14:42:00
-
Aegidienberg Aegidiusplatz, Bad Honnef 14:48:00
-
Aegidienberg Siefenhoven, Bad Honnef 14:49:00
-
Himberg, Bad Honnef 14:51:00
-
Wintersberg, Bad Honnef 14:54:00
-
Orscheid, Bad Honnef 14:56:00
-
Wülscheid Im Heidchen, Bad Honnef 14:57:00
-
Wülscheid Jägerheim, Bad Honnef 14:58:00
-
Wülscheid Post, Bad Honnef 14:59:00
Route:
-
Königswinter
-
Niederdollendorf 14:40:00
-
Bonn-Oberkassel 14:43:00
-
Bonn-Beuel 14:46:00
-
Menden(Rheinl) 14:52:00
-
Friedrich Wilhelmshütte 14:55:00
-
Troisdorf 14:58:00
-
Köln/Bonn Flughafen 15:08:00
-
Köln Messe/Deutz 15:18:00
-
Köln Hbf 15:22:00
-
Köln-Ehrenfeld 15:30:00
-
Pulheim 15:38:00
-
Stommeln 15:42:00
-
Rommerskirchen 15:47:00
-
Grevenbroich 15:54:00
-
Jüchen 16:00:00
-
Hochneukirch 16:03:00
-
Rheydt-Odenkirchen 16:08:00
-
Rheydt Hbf 16:11:00
-
Mönchengladbach Hbf 16:19:00
Route:
-
Königswinter
-
Rhöndorf 14:46:00
-
Bad Honnef(Rhein) 14:50:00
-
Unkel 14:54:00
-
Linz(Rhein) 15:00:00
-
Bad Hönningen 15:05:00
-
Rheinbrohl 15:09:00
-
Neuwied 15:18:00
-
Urmitz Rheinbrücke 15:23:00
-
Koblenz-Lützel 15:31:00
-
Koblenz Stadtmitte 15:34:00
-
Koblenz Hbf 15:37:00
Route:
-
Bahnhof, Königswinter
-
Schulzentrum, Königswinter 15:03:00
-
Clemens-August-Str., Königswinter 15:05:00
-
Hauptstr., Königswinter 15:06:00
-
Wintermühlenhof, Königswinter 15:09:00
-
Rosenauer Weg, Königswinter 15:10:00
-
Ittenbach Margarethenhöhe, Königswinter 15:13:00
-
Ittenbach Linde, Königswinter 15:15:00
-
Ittenbach Busbf, Königswinter 15:17:00
-
Ittenbach Gräfenhohn, Königswinter 15:19:00
-
Oberpleis Ruttscheid, Königswinter 15:21:00
-
Oberpleis Boseroth, Königswinter 15:23:00
-
Oberpleis Auf dem Eigenacker, Königswinter 15:24:00
-
Oberpleis Busbf, Königswinter 15:25:00
Route:
-
Königswinter
-
Niederdollendorf 15:10:00
-
Bonn-Oberkassel 15:13:00
-
Bonn-Beuel 15:16:00
-
Menden(Rheinl) 15:22:00
-
Friedrich Wilhelmshütte 15:24:00
-
Troisdorf 15:27:00
-
Porz(Rhein) 15:37:00
-
Köln Messe/Deutz 15:48:00
-
Köln Hbf 15:53:00
-
Köln-Ehrenfeld 16:03:00
-
Pulheim 16:12:00
-
Stommeln 16:15:00
-
Rommerskirchen 16:20:00