Süd in Köln
B265 ,
50674Köln
The next departure is direction Köln Messe/Deutz.
Route:
-
Köln Süd
-
Köln West 07:34:00
-
Köln Hbf 07:39:00
-
Köln Messe/Deutz 07:45:00
Route:
-
Dasselstr./Südbahnhof, Köln
-
Zülpicher Platz, Köln 07:36:00
-
Mauritiuskirche, Köln 07:39:00
-
Neumarkt, Köln 07:42:00
-
Heumarkt, Köln 07:47:00
-
Deutz Deutzer Freiheit, Köln 07:49:00
-
Bahnhof Deutz/Messe LANXESS arena, Köln 07:50:00
-
Deutz Technische Hochschule, Köln 07:52:00
-
Kalk Post, Köln 07:53:00
-
Kalk Kapelle, Köln 07:54:00
-
Vingst, Köln 07:56:00
-
Ostheim, Köln 07:58:00
-
Ostheim Autobahn (Stadtbahn), Köln 07:59:00
-
Rath/Heumar Steinweg, Köln 08:01:00
-
Rath/Heumar Porzer Str., Köln 08:02:00
-
Rath/Heumar, Köln 08:03:00
-
Rath/Heumar Röttgensweg, Köln 08:05:00
-
Rath/Heumar Königsforst, Köln 08:06:00
Route:
-
Barbarossaplatz, Köln
-
Poststr., Köln 07:38:00
-
Neumarkt, Köln 07:39:00
-
Appellhofplatz, Köln 07:43:00
-
Dom/Hauptbahnhof, Köln 07:44:00
-
Breslauer Platz/Hauptbahnhof, Köln 07:45:00
-
Ebertplatz, Köln 07:47:00
-
Reichenspergerplatz, Köln 07:48:00
-
Riehl Kinderkrankenhaus, Köln 07:51:00
-
Riehl Amsterdamer Str./Gürtel, Köln 07:53:00
-
Niehl Nesselrodestr., Köln 07:54:00
-
Niehl Sebastianstr., Köln 07:56:00
Route:
-
Köln Süd
-
Brühl 07:45:00
-
Bonn Hbf 07:55:00
-
Bonn UN Campus 07:59:00
-
Bonn-Bad Godesberg 08:03:00
-
Oberwinter 08:10:00
-
Remagen 08:15:00
-
Sinzig(Rhein) 08:19:00
-
Bad Breisig 08:23:00
-
Andernach 08:29:00
-
Koblenz Stadtmitte 08:39:00
-
Koblenz Hbf 08:42:00
Route:
-
Barbarossaplatz, Köln
-
Poststr., Köln 07:41:00
-
Neumarkt, Köln 07:42:00
-
Appellhofplatz, Köln 07:47:00
-
Dom/Hauptbahnhof, Köln 07:48:00
-
Breslauer Platz/Hauptbahnhof, Köln 07:49:00
-
Ebertplatz, Köln 07:51:00
-
Reichenspergerplatz, Köln 07:54:00
-
Riehl Zoo/Flora, Köln 07:56:00
-
Riehl Boltensternstr., Köln 07:58:00
-
Riehl Slabystr., Köln 07:59:00
-
Mülheim Wiener Platz, Köln 08:01:00
-
Mülheim Bahnhof, Köln 08:02:00
-
Buchheim Herler Str., Köln 08:04:00
-
Buchheim Wichheimer Str., Köln 08:05:00
-
Holweide Vischeringstr., Köln 08:07:00
-
Holweide Maria-Himmelfahrt-Str., Köln 08:08:00
-
Holweide Neufelder Str. (Krankenhaus Holweide), Kö 08:09:00
-
Dellbrück Mauspfad, Köln 08:11:00
-
Dellbrück Hauptstr., Köln 08:12:00
-
Dellbrück Thielenbruch, Köln 08:14:00
Route:
-
Barbarossaplatz, Köln
-
Zülpicher Platz, Köln 07:44:00
-
Rudolfplatz, Köln 07:45:00
-
Friesenplatz, Köln 07:47:00
-
Christophstr./Mediapark, Köln 07:48:00
-
Hansaring, Köln 07:49:00
-
Ebertplatz, Köln 07:51:00
-
Nippes Lohsestr., Köln 07:55:00
-
Nippes Florastr., Köln 07:56:00
-
Nippes Neusser Str./Gürtel, Köln 07:58:00
-
Weidenpesch Mollwitzstr., Köln 07:59:00
-
Weidenpesch Scheibenstr., Köln 08:01:00
-
Longerich Wilhelm-Sollmann-Str., Köln 08:03:00
-
Longerich Altonaer Platz, Köln 08:05:00
-
Longerich Herforder Str., Köln 08:06:00
-
Longerich Meerfeldstr., Köln 08:07:00
-
Longerich Longericher Str., Köln 08:08:00
-
Heimersdorf, Köln 08:11:00
-
Chorweiler, Köln 08:13:00
Stops and points of interest nearby
RADIUS
1.000 Meter
2.000 Meter
5.000 Meter
Summary
-
17
Haltestellen
-
1
Bahnhof
-
Add to list
Map view of the results found