Süd in Köln
B265 ,
50674Köln
The next departure is direction Wesel.
Route:
-
Köln Süd
-
Köln Hbf 08:28:00
-
Köln Messe/Deutz 08:33:00
-
Köln-Mülheim 08:38:00
-
Leverkusen Mitte 08:44:00
-
Düsseldorf-Benrath 08:53:00
-
Düsseldorf Hbf 09:01:00
-
Düsseldorf Flughafen 09:08:00
-
Duisburg Hbf 09:17:00
-
Oberhausen Hbf 09:25:00
-
Oberhausen-Sterkrade 09:29:00
-
Dinslaken 09:36:00
-
Voerde(Niederrhein) 09:40:00
-
Wesel 09:47:00
Route:
-
Dasselstr./Südbahnhof, Köln
-
Sülz Universität, Köln 08:34:00
-
Sülz Weyertal, Köln 08:35:00
-
Sülz Lindenburg (Universitätskliniken), Köln 08:37:00
-
Sülz Zülpicher Str./Gürtel, Köln 08:39:00
-
Sülz Mommsenstr., Köln 08:40:00
-
Sülz Hermeskeiler Platz, Köln 08:41:00
Route:
-
Barbarossaplatz, Köln
-
Poststr., Köln 08:34:00
-
Neumarkt, Köln 08:35:00
-
Appellhofplatz, Köln 08:37:00
-
Dom/Hauptbahnhof, Köln 08:39:00
-
Breslauer Platz/Hauptbahnhof, Köln 08:40:00
-
Ebertplatz, Köln 08:42:00
-
Reichenspergerplatz, Köln 08:43:00
-
Riehl Kinderkrankenhaus, Köln 08:46:00
-
Riehl Amsterdamer Str./Gürtel, Köln 08:48:00
-
Niehl Nesselrodestr., Köln 08:49:00
-
Niehl Sebastianstr., Köln 08:51:00
Route:
-
Dasselstr./Südbahnhof, Köln
-
Sülz Weißhausstr., Köln 08:36:00
-
Sülz Universität, Köln 08:38:00
-
Lindenthal Bachemer Str., Köln 08:39:00
-
Lindenthal Universitätsstr., Köln 08:42:00
-
Ehrenfeld Innere Kanalstr., Köln 08:44:00
-
Ehrenfeld Mechternstr., Köln 08:45:00
-
Ehrenfeld Geisselstr., Köln 08:46:00
-
Ehrenfeld Weinsbergstr./Gürtel, Köln 08:46:00
-
Ehrenfeld Venloer Str./Gürtel, Köln 08:48:00
-
Ehrenfeld Bahnhof, Köln 08:50:00
Route:
-
Barbarossaplatz, Köln
-
Neustadt-Süd Eifelwall/Stadtarchiv, Köln 08:36:00
-
Sülz Weißhausstr., Köln 08:38:00
-
Sülz Arnulfstr., Köln 08:39:00
-
Klettenberg Sülzburgstr., Köln 08:40:00
-
Klettenberg Sülzgürtel, Köln 08:42:00
-
Klettenberg Klettenbergpark, Köln 08:44:00
-
Efferen, Hürth 08:47:00
-
Hermülheim Kiebitzweg, Hürth 08:48:00
-
Hermülheim, Hürth 08:50:00
-
Fischenich, Hürth 08:53:00
-
Vochem, Brühl (Rheinland) 08:56:00
-
Brühl (Rheinland) Nord 08:58:00
-
Brühl (Rheinland) Mitte 08:59:00
-
Brühl (Rheinland) Süd 09:03:00
-
Badorf, Brühl (Rheinland) 09:05:00
-
Schwadorf, Brühl (Rheinland) 09:07:00
Route:
-
Barbarossaplatz, Köln
-
Poststr., Köln 08:36:00
-
Neumarkt, Köln 08:37:00
-
Appellhofplatz, Köln 08:39:00
-
Dom/Hauptbahnhof, Köln 08:41:00
-
Breslauer Platz/Hauptbahnhof, Köln 08:42:00
-
Ebertplatz, Köln 08:44:00
-
Reichenspergerplatz, Köln 08:48:00
-
Riehl Zoo/Flora, Köln 08:50:00
-
Riehl Boltensternstr., Köln 08:52:00
-
Riehl Slabystr., Köln 08:53:00
Stops and points of interest nearby
RADIUS
1.000 Meter
2.000 Meter
5.000 Meter
Summary
-
258
Haltestellen
-
12
Bahnhöfe
-
Add to list
Map view of the results found