Bahnhof Porz/Rhein in Köln
Kaiserstrasse 206,
51145Köln
The next departure is direction Siegen Hbf.
Route:
-
Porz(Rhein)
-
Troisdorf 21:41:00
-
Siegburg/Bonn 21:45:00
-
Hennef(Sieg) 21:50:00
-
Eitorf 21:58:00
-
Herchen 22:04:00
-
Schladern(Sieg) 22:10:00
-
Au(Sieg) 22:15:00
-
Etzbach 22:19:00
-
Wissen(Sieg) 22:23:00
-
Niederhövels 22:28:00
-
Scheuerfeld(Sieg) 22:33:00
-
Betzdorf(Sieg) 22:37:00
-
Kirchen 22:40:00
-
Brachbach 22:46:00
-
Niederschelden 22:50:00
-
Eiserfeld(Sieg) 22:53:00
-
Siegen Hbf 23:00:00
Route:
-
Porz Markt, Köln
-
Porz Steinstr., Köln 21:37:00
-
Ensen Kloster, Köln 21:38:00
-
Ensen Gilgaustr., Köln 21:40:00
-
Westhoven Berliner Str., Köln 21:41:00
-
Westhoven Kölner Str., Köln 21:42:00
-
Poll Baumschulenweg, Köln 21:44:00
-
Poll Salmstr., Köln 21:46:00
-
Poll Raiffeisenstr., Köln 21:48:00
-
Deutz Poller Kirchweg, Köln 21:50:00
-
Deutz Drehbrücke, Köln 21:51:00
-
Deutz Severinsbrücke, Köln 21:52:00
-
Deutz Deutzer Freiheit, Köln 21:54:00
-
Heumarkt, Köln 21:56:00
-
Neumarkt, Köln 21:59:00
-
Rudolfplatz, Köln 22:02:00
-
Moltkestr., Köln 22:04:00
Route:
-
Porz Bahnhof, Köln
-
Porz Celsiusstr., Köln 21:35:00
-
Urbach Feuerwache, Köln 21:36:00
-
Urbach Kaiserstr., Köln 21:38:00
-
Eil Im Falkenhorst, Köln 21:41:00
-
Eil Kirche, Köln 21:42:00
-
Eil Leidenhausener Str., Köln 21:42:00
-
Eil Heumarer Str., Köln 21:43:00
-
Finkenberg Theodor-Heuss-Str., Köln 21:46:00
-
Finkenberg Stresemannstr., Köln 21:47:00
-
Gremberghoven Steinstr. S-Bahn, Köln 21:48:00
-
Gremberghoven Cheruskerstr., Köln 21:49:00
-
Gremberghoven Am Hochkreuz, Köln 21:49:00
-
Gremberghoven Talweg, Köln 21:50:00
-
Gremberghoven Auf dem Streitacker, Köln 21:51:00
-
Gremberghoven Ettore-Bugatti-Str., Köln 21:52:00
-
Gremberghoven August-Horch-Str., Köln 21:53:00
-
Gremberghoven Edmund-Rumpler-Str., Köln 21:54:00
-
Gremberghoven Neuenhofstr., Köln 21:55:00
-
Gremberghoven Frankfurter Str. S-Bahnhof, Köln 21:56:00
-
Ostheim Alter Deutzer Postweg, Köln 21:57:00
-
Ostheim Saarbrücker Str., Köln 21:58:00
-
Ostheim, Köln 21:59:00
-
Ostheim Buchheimer Weg, Köln 22:01:00
-
Höhenberg Sportpark Höhenberg, Köln 22:04:00
-
Höhenberg Mülheimer Friedhof, Köln 22:06:00
-
Buchheim Beuthener Str., Köln 22:07:00
-
Buchheim Frankfurter Str., Köln 22:08:00
-
Mülheim Bahnhof, Köln 22:10:00
-
Mülheim Elisabeth-Breuer-Str., Köln 22:12:00
-
Mülheim Wiener Platz, Köln 22:13:00
-
Mülheim Keupstr., Köln 22:17:00
-
Mülheim Dünnwalder Str., Köln 22:18:00
-
Mülheim Schützenhofstr., Köln 22:19:00
-
Mülheim Bürgerpark Mülheim, Köln 22:20:00
-
Mülheim Berliner Str., Köln 22:21:00
-
Mülheim Von-Galen-Str., Köln 22:23:00
-
Mülheim Bruder-Klaus-Siedlung, Köln 22:24:00
-
Mülheim Neuer Mülheimer Friedhof, Köln 22:25:00
-
Stammheim S-Bahn, Köln 22:27:00
-
Stammheim Stammheimer Ring, Köln 22:28:00
-
Stammheim Friedhof Stammheim, Köln 22:29:00
-
Stammheim Egonstr., Köln 22:30:00
-
Flittard Am Feldrain, Köln 22:31:00
-
Flittard, Köln 22:32:00
-
Flittard Leopold-Gmelin-Str., Köln 22:33:00
-
Flittard Arthur-Hantzsch-Str., Köln 22:34:00
-
Flittard Hermann-Ost-Str., Köln 22:35:00
-
Flittard Chempark Tor 11, Köln 22:37:00
-
Wiesdorf CHEMPARK S-Bahn, Leverkusen 22:38:00
Route:
-
Porz Markt, Köln
-
Porz Klingerstr., Köln 21:37:00
-
Porz Bahnhof, Köln 21:38:00
-
Porz Celsiusstr., Köln 21:38:00
-
Porz Voltastr., Köln 21:39:00
-
Porz Siemensstr., Köln 21:40:00
-
Porz Kopernikusschule, Köln 21:41:00
-
Porz Humboldtstr., Köln 21:42:00
-
Eil Neue Eiler Str., Köln 21:43:00
-
Eil Kirche, Köln 21:44:00
-
Eil Im Falkenhorst, Köln 21:45:00
-
Urbach Waldstr., Köln 21:47:00
-
Urbach Antoniusstr., Köln 21:48:00
-
Grengel Graf-Zeppelin-Str., Köln 21:49:00
-
Grengel Friedensstr., Köln 21:50:00
-
Grengel Wiesenweg, Köln 21:51:00
-
Grengel Kaserne Nordtor, Köln 21:53:00
-
Wahnheide Lucasstr., Köln 21:55:00
-
Wahnheide Bieselweg, Köln 21:56:00
-
Wahnheide Albin-Köbis-Straße, Köln 21:57:00
-
Wahn Schulzentrum Wahn, Köln 21:58:00
-
Wahn Nachtigallenstr., Köln 21:59:00
-
Wahn S-Bahn, Köln 22:01:00
-
Wahn Kirche, Köln 22:07:00
-
Wahn Kornblumenweg, Köln 22:08:00
-
Wahnheide Guntherstr., Köln 22:10:00
-
Wahnheide Scheuermühlenstr., Köln 22:12:00
-
Lind Nibelungenstr., Köln 22:14:00
-
Lind Linder Weg, Köln 22:15:00
-
Lind Linder Mauspfad, Köln 22:16:00
Route:
-
Porz(Rhein)
-
Köln Messe/Deutz 21:47:00
-
Köln Hbf 21:53:00
-
Köln-Ehrenfeld 22:03:00
-
Pulheim 22:11:00
-
Stommeln 22:15:00
-
Rommerskirchen 22:20:00
Route:
-
Porz Bahnhof, Köln
-
Porz Celsiusstr., Köln 21:38:00
-
Porz Voltastr., Köln 21:39:00
-
Porz Siemensstr., Köln 21:40:00
-
Porz Kopernikusschule, Köln 21:41:00
-
Porz Humboldtstr., Köln 21:42:00
-
Eil Neue Eiler Str., Köln 21:43:00
-
Eil Kirche, Köln 21:44:00
-
Eil Im Falkenhorst, Köln 21:45:00
-
Urbach Waldstr., Köln 21:47:00
-
Urbach Antoniusstr., Köln 21:48:00
-
Grengel Graf-Zeppelin-Str., Köln 21:49:00
-
Grengel Friedensstr., Köln 21:50:00
-
Grengel Wiesenweg, Köln 21:51:00
-
Grengel Kaserne Nordtor, Köln 21:53:00
-
Wahnheide Lucasstr., Köln 21:55:00
-
Wahnheide Bieselweg, Köln 21:56:00
-
Wahnheide Albin-Köbis-Straße, Köln 21:57:00
-
Wahn Schulzentrum Wahn, Köln 21:58:00
-
Wahn Nachtigallenstr., Köln 21:59:00
-
Wahn S-Bahn, Köln 22:01:00
-
Wahn Kirche, Köln 22:07:00
-
Wahn Kornblumenweg, Köln 22:08:00
-
Wahnheide Guntherstr., Köln 22:10:00
-
Wahnheide Scheuermühlenstr., Köln 22:12:00
-
Lind Nibelungenstr., Köln 22:14:00
-
Lind Linder Weg, Köln 22:15:00
-
Lind Linder Mauspfad, Köln 22:16:00