Bahnhof Porz/Rhein in Köln
Kaiserstrasse 206,
51145Köln
The next departure is direction Zündorf, Köln.
Route:
-
Porz Markt, Köln
-
Zündorf Rosenhügel, Köln 17:25:00
-
Zündorf, Köln 17:27:00
Route:
-
Porz Bahnhof, Köln
-
Porz Klingerstr., Köln 17:24:00
-
Porz Markt, Köln 17:26:00
Route:
-
Porz(Rhein)
-
Porz-Wahn 17:26:00
-
Spich 17:30:00
-
Troisdorf 17:33:00
-
Siegburg/Bonn 17:38:00
-
Hennef(Sieg) 17:45:00
Route:
-
Porz Markt, Köln
-
Porz Klingerstr., Köln 17:27:00
-
Porz Bahnhof, Köln 17:28:00
-
Porz Celsiusstr., Köln 17:29:00
-
Porz Voltastr., Köln 17:30:00
-
Porz Siemensstr., Köln 17:31:00
-
Urbach Dorotheenstr., Köln 17:32:00
-
Urbach Marienplatz, Köln 17:33:00
-
Urbach Waldstr., Köln 17:35:00
-
Urbach Friedhof, Köln 17:37:00
-
Urbach Friedrich-Hirsch-Str., Köln 17:38:00
-
Elsdorf, Köln 17:40:00
-
Wahn Nachtigallenstr., Köln 17:42:00
-
Wahn S-Bahn, Köln 17:44:00
-
Wahn Kirche, Köln 17:47:00
-
Wahn Friedhof, Köln 17:48:00
-
Lind Linder Kreuz, Köln 17:50:00
-
Lind Troisdorfer Str., Köln 17:51:00
-
Lind Linder Weg, Köln 17:52:00
-
Lind Linder Mauspfad, Köln 17:53:00
-
Lind Nibelungenstr., Köln 17:54:00
-
Wahnheide Kaserne Haupttor, Köln 17:55:00
-
Wahnheide DLR, Köln 17:57:00
Route:
-
Porz Bahnhof, Köln
-
Porz Celsiusstr., Köln 17:28:00
-
Urbach Feuerwache, Köln 17:29:00
-
Urbach Kaiserstr., Köln 17:31:00
-
Eil Im Falkenhorst, Köln 17:35:00
-
Eil Kirche, Köln 17:36:00
-
Eil Leidenhausener Str., Köln 17:37:00
-
Eil Heumarer Str., Köln 17:38:00
-
Finkenberg Theodor-Heuss-Str., Köln 17:41:00
-
Finkenberg Stresemannstr., Köln 17:42:00
-
Gremberghoven Am Hochkreuz, Köln 17:44:00
-
Eil Maarhäuser Weg, Köln 17:47:00
-
Gremberghoven Hansestr., Köln 17:49:00
-
Gremberghoven Welserstr., Köln 17:50:00
-
Gremberghoven Neuenhofstr., Köln 17:51:00
-
Gremberghoven Frankfurter Str. S-Bahnhof, Köln 17:53:00
-
Ostheim Alter Deutzer Postweg, Köln 17:55:00
-
Ostheim Saarbrücker Str., Köln 17:56:00
-
Ostheim, Köln 17:57:00
-
Ostheim Buchheimer Weg, Köln 18:00:00
-
Höhenberg Sportpark Höhenberg, Köln 18:03:00
-
Höhenberg Mülheimer Friedhof, Köln 18:05:00
-
Buchheim Beuthener Str., Köln 18:07:00
-
Buchheim Frankfurter Str., Köln 18:08:00
-
Mülheim Bahnhof, Köln 18:11:00
-
Mülheim Elisabeth-Breuer-Str., Köln 18:13:00
-
Mülheim Wiener Platz, Köln 18:15:00
-
Mülheim Keupstr., Köln 18:21:00
-
Mülheim Dünnwalder Str., Köln 18:23:00
-
Mülheim Schützenhofstr., Köln 18:25:00
-
Mülheim Bürgerpark Mülheim, Köln 18:26:00
-
Mülheim Berliner Str., Köln 18:27:00
-
Mülheim Von-Galen-Str., Köln 18:29:00
-
Mülheim Bruder-Klaus-Siedlung, Köln 18:30:00
-
Mülheim Neuer Mülheimer Friedhof, Köln 18:31:00
-
Stammheim S-Bahn, Köln 18:33:00
-
Stammheim Stammheimer Ring, Köln 18:34:00
-
Stammheim Friedhof Stammheim, Köln 18:36:00
-
Stammheim Egonstr., Köln 18:37:00
-
Flittard Am Feldrain, Köln 18:39:00
-
Flittard, Köln 18:40:00
-
Flittard Leopold-Gmelin-Str., Köln 18:41:00
-
Flittard Arthur-Hantzsch-Str., Köln 18:42:00
-
Flittard Hermann-Ost-Str., Köln 18:43:00
-
Flittard Chempark Tor 11, Köln 18:45:00
-
Wiesdorf CHEMPARK S-Bahn, Leverkusen 18:46:00
Route:
-
Porz Bahnhof, Köln
-
Porz Celsiusstr., Köln 17:29:00
-
Porz Voltastr., Köln 17:30:00
-
Porz Siemensstr., Köln 17:31:00
-
Urbach Dorotheenstr., Köln 17:32:00
-
Urbach Marienplatz, Köln 17:33:00
-
Urbach Waldstr., Köln 17:35:00
-
Urbach Friedhof, Köln 17:37:00
-
Urbach Friedrich-Hirsch-Str., Köln 17:38:00
-
Elsdorf, Köln 17:40:00
-
Wahn Nachtigallenstr., Köln 17:42:00
-
Wahn S-Bahn, Köln 17:44:00
-
Wahn Kirche, Köln 17:47:00
-
Wahn Friedhof, Köln 17:48:00
-
Lind Linder Kreuz, Köln 17:50:00
-
Lind Troisdorfer Str., Köln 17:51:00
-
Lind Linder Weg, Köln 17:52:00
-
Lind Linder Mauspfad, Köln 17:53:00
-
Lind Nibelungenstr., Köln 17:54:00
-
Wahnheide Kaserne Haupttor, Köln 17:55:00
-
Wahnheide DLR, Köln 17:57:00