Bahnhof in Köditz
Bahnhofstrasse ,
95189Köditz
The next departure is direction Bad Steben.
Route:
-
Köditz
-
Stegenwaldhaus 10:53:00
-
Selbitz 10:59:00
-
Naila 11:05:00
-
Marxgrün 11:11:00
-
Höllenthal 11:14:00
-
Bad Steben 11:19:00
Route:
-
Köditz
-
Hof-Neuhof 11:18:00
-
Hof Hbf 11:22:00
-
Oberkotzau 11:27:00
-
Martinlamitz 11:32:00
-
Kirchenlamitz Ost 11:37:00
-
Marktleuthen 11:40:00
-
Röslau 11:45:00
-
Wunsiedel-Holenbrunn 11:48:00
-
Marktredwitz 11:54:00
-
Waldershof 11:57:00
-
Neusorg 12:03:00
-
Immenreuth 12:11:00
-
Haidenaab-Göppmannsbühl 12:15:00
-
Kirchenlaibach 12:18:00
-
Seybothenreuth 12:24:00
-
Stockau 12:28:00
-
Bayreuth Hbf 12:36:00
Route:
-
Köditz
-
Rothenbürg 11:55:00
-
Selbitz 11:59:00
-
Naila 12:05:00
-
Marxgrün 12:11:00
-
Höllenthal 12:14:00
-
Bad Steben 12:19:00
Route:
-
Köditz
-
Hof-Neuhof 12:18:00
-
Hof Hbf 12:22:00
-
Oberkotzau 12:27:00
-
Martinlamitz 12:32:00
-
Kirchenlamitz Ost 12:37:00
-
Marktleuthen 12:40:00
-
Röslau 12:45:00
-
Wunsiedel-Holenbrunn 12:48:00
-
Marktredwitz 12:54:00
-
Waldershof 12:57:00
-
Neusorg 13:03:00
-
Immenreuth 13:11:00
-
Haidenaab-Göppmannsbühl 13:15:00
-
Kirchenlaibach 13:18:00
-
Seybothenreuth 13:24:00
-
Stockau 13:28:00
-
Bayreuth Hbf 13:36:00
Route:
-
Köditz
-
Stegenwaldhaus 12:53:00
-
Selbitz 12:59:00
-
Naila 13:05:00
-
Marxgrün 13:11:00
-
Höllenthal 13:14:00
-
Bad Steben 13:19:00
Route:
-
Köditz
-
Hof-Neuhof 13:18:00
-
Hof Hbf 13:22:00
-
Oberkotzau 13:27:00
-
Martinlamitz 13:32:00
-
Kirchenlamitz Ost 13:37:00
-
Marktleuthen 13:40:00
-
Röslau 13:45:00
-
Wunsiedel-Holenbrunn 13:48:00
-
Marktredwitz 13:54:00
-
Waldershof 13:57:00
-
Neusorg 14:03:00
-
Immenreuth 14:11:00
-
Haidenaab-Göppmannsbühl 14:15:00
-
Kirchenlaibach 14:18:00
-
Seybothenreuth 14:24:00
-
Stockau 14:28:00
-
Bayreuth Hbf 14:36:00