Bahnhof in Kleve
Bahnhofsplatz 12,
47533Kleve
The next departure is direction Düsseldorf Hbf.
Route:
-
Kleve
-
Bedburg-Hau 15:28:00
-
Goch 15:37:00
-
Weeze 15:43:00
-
Kevelaer 15:50:00
-
Geldern 15:57:00
-
Nieukerk 16:03:00
-
Aldekerk 16:07:00
-
Kempen(Niederrhein) 16:13:00
-
Krefeld Hbf 16:24:00
-
Krefeld-Oppum 16:29:00
-
Meerbusch-Osterath 16:35:00
-
Düsseldorf-Bilk 16:49:00
-
Düsseldorf Hbf 16:53:00
Route:
-
Kleve Bahnhof, Kleve (Niederrhein)
-
Königsgarten, Kleve (Niederrhein) 15:32:00
-
Qualburg, Bedburg-Hau 15:34:00
-
Verhoelen, Bedburg-Hau 15:36:00
-
Hasselt Altes Rathaus, Bedburg-Hau 15:37:00
-
Hasselt Bienenstr., Bedburg-Hau 15:38:00
-
Schloß Moyland, Bedburg-Hau 15:40:00
-
Till Ort, Bedburg-Hau 15:42:00
-
Kloster, Bedburg-Hau 15:43:00
-
Abzw. Till/Wissel, Kalkar 15:44:00
-
Tillerfeld, Kalkar 15:45:00
-
Freyendahl, Kalkar 15:46:00
-
Stormstraße, Kalkar 15:47:00
-
Hagedorn, Kalkar 15:48:00
-
Altkalkarer Str., Kalkar 15:49:00
-
Markt, Kalkar 15:50:00
-
Am Bollwerk, Kalkar 15:52:00
-
Hanselaer, Kalkar 15:54:00
-
Hochend, Kalkar 15:55:00
-
Hönnepel, Kalkar 15:56:00
-
Mühlenfeld, Kalkar 15:57:00
-
Reuter, Kalkar 15:58:00
-
Brücker, Kalkar 15:59:00
-
Brückenkopf, Rees 16:02:00
-
Grüttweg, Rees 16:04:00
-
Stadtbad, Rees 16:05:00
-
Busbahnhof, Rees 16:07:00
-
Fuhlensteg, Rees 16:09:00
-
Empel Ziegelei, Rees 16:13:00
-
Empel Bahnhof, Rees 16:15:00
Route:
-
Kleve Bahnhof, Kleve (Niederrhein)
-
Königsgarten, Kleve (Niederrhein) 16:16:00
-
Qualburg, Bedburg-Hau 16:18:00
-
Verhoelen, Bedburg-Hau 16:21:00
-
Hasselt Altes Rathaus, Bedburg-Hau 16:22:00
-
Hasselt Bienenstr., Bedburg-Hau 16:24:00
-
Schloß Moyland, Bedburg-Hau 16:26:00
-
Till Ort, Bedburg-Hau 16:28:00
-
Kloster, Bedburg-Hau 16:29:00
-
Abzw. Till/Wissel, Kalkar 16:29:00
-
Tillerfeld, Kalkar 16:30:00
-
Freyendahl, Kalkar 16:31:00
-
Stormstraße, Kalkar 16:32:00
-
Hagedorn, Kalkar 16:33:00
-
Altkalkarer Str., Kalkar 16:34:00
-
Markt, Kalkar 16:35:00
-
Am Bollwerk, Kalkar 16:37:00
-
Ginsterweg, Kalkar 16:39:00
-
Kehrum, Kalkar 16:42:00
-
Alte Schulstraße, Xanten 16:45:00
-
Marienb. Kirche, Xanten 16:46:00
-
Abzw. Wardt, Xanten 16:49:00
-
Bahnhof, Xanten 16:55:00
-
Bahnhofstraße, Xanten 17:00:00
-
Gymnasium, Xanten 17:01:00
-
Friedhof, Xanten 17:02:00
-
Viktorstraße, Xanten 17:03:00
-
Haus Lau, Xanten 17:07:00
-
Birten Gewerbegebiet Birten, Xanten 17:08:00
-
Birten Gindericher Straße, Xanten 17:09:00
-
Ginderich Poll, Wesel 17:15:00
-
Restaurant Lindenwirtin, Wesel 17:21:00
-
LVR-Niederrheinmuseum, Wesel 17:22:00
-
Norbertstraße, Wesel 17:23:00
-
Großer Markt, Wesel 17:24:00
-
Stettiner Straße, Wesel 17:25:00
-
Wallstraße, Wesel 17:26:00
-
Bahnhof, Wesel 17:28:00
Route:
-
Kleve Bahnhof, Kleve (Niederrhein)
-
Hochschule, Kleve (Niederrhein) 16:19:00
-
Schulstraße, Kleve (Niederrhein) 16:21:00
-
Reeser Straße, Kleve (Niederrhein) 16:22:00
-
Hoher Weg, Kleve (Niederrhein) 16:23:00
-
Kellen Offenberg, Kleve (Niederrhein) 16:24:00
-
Euregio, Kleve (Niederrhein) 16:25:00
-
Lippenhof, Kleve (Niederrhein) 16:26:00
-
Alte Mühle, Kleve (Niederrhein) 16:27:00
-
Warbeyen, Kleve (Niederrhein) 16:28:00
-
Grüner Weg B220, Kleve (Niederrhein) 16:29:00
-
Überhorsthof, Kleve (Niederrhein) 16:30:00
-
Brückenkopf Links, Kleve (Niederrhein) 16:31:00
-
Brückenkopf Rechts, Emmerich am Rhein 16:32:00
-
van-den-Bergh-Straße, Emmerich am Rhein 16:34:00
-
Geistmarkt, Emmerich am Rhein 16:36:00
-
Nonnenplatz, Emmerich am Rhein 16:38:00
-
Kleiner Löwe, Emmerich am Rhein 16:40:00
-
Derksen, Emmerich am Rhein 16:41:00
-
Bahnhof, Emmerich am Rhein 16:42:00
Route:
-
Kleve Bahnhof, Kleve (Niederrhein)
-
Koekkoek-Platz, Kleve (Niederrhein) 16:18:00
-
Frankenstraße, Kleve (Niederrhein) 16:21:00
-
Hoffmannallee, Kleve (Niederrhein) 16:24:00
-
EOC, Kleve (Niederrhein) 16:25:00
-
Klever SchuhMuseum, Kleve (Niederrhein) 16:26:00
-
Siegertstraße, Kleve (Niederrhein) 16:27:00
-
Albersallee, Kleve (Niederrhein) 16:28:00
-
Friedrich-Ebert-Ring, Kleve (Niederrhein) 16:29:00
-
Triftstraße, Kleve (Niederrhein) 16:30:00
-
Weißes Tor, Kleve (Niederrhein) 16:31:00
-
Lindenstraße, Bedburg-Hau 16:32:00
-
Breite Straße, Bedburg-Hau 16:33:00
-
Kaiser-Wilhelm-Allee, Bedburg-Hau 16:34:00
-
Hau Kirche, Bedburg-Hau 16:35:00
-
Anton-Riepe-Sportstätten, Bedburg-Hau 16:36:00
-
Landesklinik, Bedburg-Hau 16:37:00
-
Bahnhof, Bedburg-Hau 16:38:00
-
Fahnenkamp, Bedburg-Hau 16:39:00
-
Johann-van-Aken-Ring, Bedburg-Hau 16:40:00
-
Honigsberg, Bedburg-Hau 16:41:00
-
Föhrenbacheck, Bedburg-Hau 16:43:00
-
Rathaus, Bedburg-Hau 16:44:00
Route:
-
Kleve
-
Bedburg-Hau 16:28:00
-
Goch 16:37:00
-
Weeze 16:43:00
-
Kevelaer 16:50:00
-
Geldern 16:57:00
-
Nieukerk 17:03:00
-
Aldekerk 17:07:00
-
Kempen(Niederrhein) 17:13:00
-
Krefeld Hbf 17:24:00
-
Krefeld-Oppum 17:29:00
-
Meerbusch-Osterath 17:35:00
-
Düsseldorf-Bilk 17:49:00
-
Düsseldorf Hbf 17:53:00