Bahnhof in Kevelaer
Antoniusstrasse 17,
47623Kevelaer
The next departure is direction Airport Terminal 1, Weeze.
Route:
-
Bahnhof, Kevelaer
-
St.-Antonius-Kirche, Kevelaer 04:36:00
-
Altes Rathaus, Kevelaer 04:37:00
-
Twistedener Str., Kevelaer 04:38:00
-
Solegarten St. Jakob, Kevelaer 04:39:00
-
Einhorn, Kevelaer 04:40:00
-
Irrland, Kevelaer 04:43:00
-
Am Hasenacker, Kevelaer 04:44:00
-
Den Heyberg, Kevelaer 04:45:00
-
Auf der Schanz, Weeze 04:47:00
-
Wemb Kirche, Weeze 04:48:00
-
An der Beek, Weeze 04:49:00
-
Airpark, Weeze 04:51:00
-
Europaring, Weeze 04:51:00
-
Museum, Weeze 04:52:00
-
Best Deal Hotel, Weeze 04:53:00
-
Airport Terminal 1, Weeze 04:54:00
Route:
-
Bahnhof, Kevelaer
-
St.-Antonius-Kirche, Kevelaer 05:36:00
-
Altes Rathaus, Kevelaer 05:37:00
-
Twistedener Str., Kevelaer 05:38:00
-
Solegarten St. Jakob, Kevelaer 05:39:00
-
Einhorn, Kevelaer 05:40:00
-
Irrland, Kevelaer 05:43:00
-
Am Hasenacker, Kevelaer 05:44:00
-
Den Heyberg, Kevelaer 05:45:00
-
Auf der Schanz, Weeze 05:47:00
-
Wemb Kirche, Weeze 05:48:00
-
An der Beek, Weeze 05:49:00
-
Airpark, Weeze 05:51:00
-
Europaring, Weeze 05:51:00
-
Museum, Weeze 05:52:00
-
Best Deal Hotel, Weeze 05:53:00
-
Airport Terminal 1, Weeze 05:54:00
Route:
-
Kevelaer
-
Geldern 05:57:00
-
Nieukerk 06:03:00
-
Aldekerk 06:07:00
-
Kempen(Niederrhein) 06:13:00
-
Krefeld Hbf 06:24:00
-
Krefeld-Oppum 06:29:00
-
Meerbusch-Osterath 06:35:00
-
Düsseldorf-Bilk 06:49:00
-
Düsseldorf Hbf 06:53:00
Route:
-
Bahnhof, Kevelaer
-
St.-Antonius-Kirche, Kevelaer 06:49:00
-
Altes Rathaus, Kevelaer 06:50:00
-
Twistedener Str., Kevelaer 06:51:00
-
Solegarten St. Jakob, Kevelaer 06:52:00
-
Einhorn, Kevelaer 06:53:00
-
Irrland, Kevelaer 06:56:00
-
Am Hasenacker, Kevelaer 06:57:00
-
Den Heyberg, Kevelaer 06:58:00
-
Auf der Schanz, Weeze 07:00:00
-
Wemb Kirche, Weeze 07:01:00
-
An der Beek, Weeze 07:02:00
-
Airpark, Weeze 07:04:00
-
Europaring, Weeze 07:04:00
-
Museum, Weeze 07:05:00
-
Best Deal Hotel, Weeze 07:06:00
-
Airport Terminal 1, Weeze 07:07:00
Route:
-
Kevelaer
-
Geldern 06:57:00
-
Nieukerk 07:03:00
-
Aldekerk 07:07:00
-
Kempen(Niederrhein) 07:13:00
-
Krefeld Hbf 07:24:00
-
Krefeld-Oppum 07:29:00
-
Meerbusch-Osterath 07:35:00
-
Düsseldorf-Bilk 07:49:00
-
Düsseldorf Hbf 07:53:00
Route:
-
Kevelaer
-
Weeze 07:13:00
-
Goch 07:20:00
-
Bedburg-Hau 07:29:00
-
Kleve 07:35:00