Neureut Kirchfeld in Karlsruhe
Starenweg 23,
76149Karlsruhe
The next departure is direction Ittersbach Rathaus.
Route:
-
Karlsruhe-Neureut Kirchfeld
-
Neureut Adolf-Ehrmann-Bad, Karlsruhe 10:35:00
-
Neureut Bärenweg, Karlsruhe 10:37:00
-
Neureut Welschneureuter Straße, Karlsruhe 10:38:00
-
Haus Bethlehem, Karlsruhe 10:41:00
-
Kurt-Schumacher-Straße, Karlsruhe 10:42:00
-
August-Bebel-Straße, Karlsruhe 10:43:00
-
Knielinger Allee/Städt. Klinikum, Karlsruhe 10:45:00
-
Moltkestraße/Städt. Klinikum, Karlsruhe 10:46:00
-
Yorckstraße, Karlsruhe 10:48:00
-
Mühlburger Tor, Karlsruhe 10:50:00
-
Europaplatz/Postgalerie (U), Karlsruhe 10:52:00
-
Marktplatz (Kaiserstraße U), Karlsruhe 10:54:00
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe 10:55:00
-
Ettlinger Tor/Staatstheater (U), Karlsruhe 10:56:00
-
Kongresszentrum (U), Karlsruhe 10:57:00
-
Augartenstraße, Karlsruhe 10:59:00
-
Poststraße, Karlsruhe 11:00:00
-
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 11:02:00
-
Karlsruhe Albtalbahnhof 11:04:00
-
Dammerstock, Karlsruhe 11:07:00
-
Schloss Rüppurr, Karlsruhe 11:08:00
-
Rüppurr Ostendorfplatz, Karlsruhe 11:09:00
-
Rüppurr Tulpenstraße, Karlsruhe 11:11:00
-
Rüppurr Battstraße, Karlsruhe 11:12:00
-
Neuwiesenreben, Ettlingen 11:14:00
-
Wasen, Ettlingen 11:15:00
-
Erbprinz/Schloss, Ettlingen 11:17:00
-
Ettlingen Stadt 11:18:00
-
Albgaubad, Ettlingen 11:22:00
-
Spinnerei, Ettlingen 11:24:00
-
Busenbach 11:25:00
-
Reichenbach Kurpark, Waldbronn 11:28:00
-
Reichenbach(b. Ettlingen) 11:29:00
-
Langensteinbach Schießhüttenäcker, Karlsbad 11:32:00
-
Langensteinbach Bahnhof 11:33:00
-
Langensteinbach St. Barbara, Karlsbad 11:34:00
-
Spielberg 11:37:00
-
Ittersbach Industrie, Karlsbad 11:41:00
-
Ittersbach Bahnhof 11:43:00
-
Ittersbach Rathaus 11:45:00
Route:
-
Neureut Forlenweg, Karlsruhe
-
Neureut Donauschwabenstraße, Karlsruhe 10:37:00
-
Neureut Moldaustraße, Karlsruhe 10:38:00
-
Neureut An der Trift, Karlsruhe 10:39:00
-
Neureut Spöcker Straße, Karlsruhe 10:40:00
-
Neureut Grünewaldstraße, Karlsruhe 10:42:00
-
Neureut Bärenweg, Karlsruhe 10:43:00
-
Neureut Mitteltorstraße, Karlsruhe 10:45:00
-
Neureut Kirche, Karlsruhe 10:46:00
-
Neureut Friedhof, Karlsruhe 10:47:00
Route:
-
Neureut Forlenweg, Karlsruhe
-
Neureut Blankenlocher Weg, Karlsruhe 10:41:00
-
Neureut Kirchfeld Fortuna, Karlsruhe 10:42:00
-
Neureut Kirchfeld Nord, Karlsruhe 10:43:00
Route:
-
Neureut Forlenweg, Karlsruhe
-
Neureut Donauschwabenstraße, Karlsruhe 10:44:00
-
Neureut Moldaustraße, Karlsruhe 10:45:00
-
Neureut An der Trift, Karlsruhe 10:46:00
-
Neureut Spöcker Straße, Karlsruhe 10:47:00
-
Neureut Am Hubengut, Karlsruhe 10:48:00
-
Neureut Alte Kreisstraße, Karlsruhe 10:49:00
-
Weißes Haus, Karlsruhe 10:51:00
-
Am Kanalweg, Karlsruhe 10:52:00
-
Schützenhaus, Karlsruhe 10:53:00
-
Linkenheimer Tor, Karlsruhe 10:55:00
-
Europaplatz/Postgalerie, Karlsruhe 10:59:00
Route:
-
Karlsruhe-Neureut Kirchfeld
-
Eggenstein Süd, Eggenstein-Leopoldshafen 10:47:00
-
Eggenstein Bf 10:48:00
-
Eggenstein Spöcker Weg, Eggenstein-Leopoldshafen 10:49:00
-
Eggenstein Schweriner Straße, Eggenstein-Leopoldsh 10:51:00
-
Leopoldshafen Viermorgen, Eggenstein-Leopoldshafen 10:52:00
-
Leopoldshafen Leopoldstr. 10:54:00
-
Leopoldshafen Frankfurter Straße, Eggenstein-Leopo 10:55:00
-
Linkenheim Süd, Linkenheim-Hochstetten 10:58:00
-
Linkenheim Friedrichstraße, Linkenheim-Hochstetten 10:59:00
-
Linkenheim Rathaus 11:01:00
-
Linkenheim Schulzentrum, Linkenheim-Hochstetten 11:03:00
-
Hochstetten Grenzstraße 11:04:00
-
Hochstetten Altenheim, Linkenheim-Hochstetten 11:06:00
-
Hochstetten 11:07:00
Route:
-
Karlsruhe-Neureut Kirchfeld
-
Neureut Adolf-Ehrmann-Bad, Karlsruhe 10:45:00
-
Neureut Bärenweg, Karlsruhe 10:47:00
-
Neureut Welschneureuter Straße, Karlsruhe 10:48:00
-
Haus Bethlehem, Karlsruhe 10:51:00
-
Kurt-Schumacher-Straße, Karlsruhe 10:52:00
-
August-Bebel-Straße, Karlsruhe 10:53:00
-
Knielinger Allee/Städt. Klinikum, Karlsruhe 10:55:00
-
Moltkestraße/Städt. Klinikum, Karlsruhe 10:56:00
-
Yorckstraße, Karlsruhe 10:58:00
-
Mühlburger Tor, Karlsruhe 11:00:00
-
Europaplatz/Postgalerie (U), Karlsruhe 11:02:00
-
Marktplatz (Kaiserstraße U), Karlsruhe 11:04:00
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe 11:05:00
-
Ettlinger Tor/Staatstheater (U), Karlsruhe 11:06:00
-
Kongresszentrum (U), Karlsruhe 11:07:00
-
Augartenstraße, Karlsruhe 11:09:00
-
Poststraße, Karlsruhe 11:10:00
-
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 11:12:00
-
Karlsruhe Albtalbahnhof 11:14:00
-
Dammerstock, Karlsruhe 11:17:00
-
Schloss Rüppurr, Karlsruhe 11:18:00
-
Rüppurr Ostendorfplatz, Karlsruhe 11:19:00
-
Rüppurr Tulpenstraße, Karlsruhe 11:21:00
-
Rüppurr Battstraße, Karlsruhe 11:22:00
-
Neuwiesenreben, Ettlingen 11:24:00
-
Wasen, Ettlingen 11:25:00
-
Erbprinz/Schloss, Ettlingen 11:27:00
-
Ettlingen Stadt 11:28:00
-
Albgaubad, Ettlingen 11:32:00
-
Spinnerei, Ettlingen 11:34:00
-
Busenbach 11:35:00
-
Etzenrot 11:38:00
-
Fischweier, Karlsbad 11:41:00
-
Marxzell 11:44:00
-
Frauenalb-Schielberg 11:48:00
-
Kullenmühle, Bad Herrenalb 11:51:00
-
Bad Herrenalb 11:53:00