Mühlburger Tor in Karlsruhe
Kaiserallee 1,
76133Karlsruhe
The next departure is direction Neureut Heide, Karlsruhe.
Route:
-
Mühlburger Tor, Karlsruhe
-
Kunstakademie/Hochschule, Karlsruhe 16:56:00
-
Synagoge, Karlsruhe 16:57:00
-
Lilienthalstraße, Karlsruhe 16:58:00
-
Duale Hochschule, Karlsruhe 16:59:00
-
Heidehof, Karlsruhe 17:00:00
-
Neureut Heide, Karlsruhe 17:02:00
-
Neureut Heide, Karlsruhe 17:04:00
Route:
-
Karlsruhe Mühlburger Tor
-
Yorckstraße, Karlsruhe 16:58:00
-
Moltkestraße/Städt. Klinikum, Karlsruhe 17:00:00
-
Knielinger Allee/Städt. Klinikum, Karlsruhe 17:01:00
-
August-Bebel-Straße, Karlsruhe 17:02:00
-
Kurt-Schumacher-Straße, Karlsruhe 17:04:00
-
Haus Bethlehem, Karlsruhe 17:05:00
-
Neureut Welschneureuter Straße, Karlsruhe 17:08:00
-
Neureut Bärenweg, Karlsruhe 17:09:00
-
Neureut Adolf-Ehrmann-Bad, Karlsruhe 17:10:00
-
Karlsruhe-Neureut Kirchfeld 17:11:00
-
Eggenstein Süd, Eggenstein-Leopoldshafen 17:17:00
-
Eggenstein Bf 17:18:00
-
Eggenstein Spöcker Weg, Eggenstein-Leopoldshafen 17:19:00
-
Eggenstein Schweriner Straße, Eggenstein-Leopoldsh 17:21:00
-
Leopoldshafen Viermorgen, Eggenstein-Leopoldshafen 17:22:00
-
Leopoldshafen Leopoldstr. 17:24:00
-
Leopoldshafen Frankfurter Straße, Eggenstein-Leopo 17:25:00
-
Linkenheim Süd, Linkenheim-Hochstetten 17:28:00
-
Linkenheim Friedrichstraße, Linkenheim-Hochstetten 17:29:00
-
Linkenheim Rathaus 17:31:00
-
Linkenheim Schulzentrum, Linkenheim-Hochstetten 17:33:00
-
Hochstetten Grenzstraße 17:34:00
-
Hochstetten Altenheim, Linkenheim-Hochstetten 17:36:00
-
Hochstetten 17:37:00
Route:
-
Mühlburger Tor, Karlsruhe
-
Europaplatz/Postgalerie (U), Karlsruhe 16:59:00
-
Marktplatz (Kaiserstraße U), Karlsruhe 17:00:00
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 17:02:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 17:03:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 17:05:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 17:06:00
-
Weinweg, Karlsruhe 17:08:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 17:09:00
-
Karlsruhe-Durlach 17:11:00
-
Durlach Hubstraße, Karlsruhe 17:12:00
-
Grötzingen 17:15:00
-
Grötzingen Oberausstraße 17:16:00
-
Grötzingen Krappmühlenweg 17:18:00
-
Berghausen Pfinzbrücke 17:20:00
-
Berghausen(Baden) 17:21:00
-
Berghausen Am Stadion 17:23:00
-
Söllingen Reetzstr. 17:25:00
-
Söllingen(b Karlsr) 17:26:00
-
Söllingen Kapellenstraße 17:28:00
-
Kleinsteinbach 17:31:00
-
Wilferdingen-Singen 17:33:00
-
Königsbach(Baden) 17:36:00
-
Bilfingen 17:39:00
-
Ersingen West 17:41:00
-
Ersingen 17:43:00
-
Ispringen 17:46:00
-
Pforzheim Hbf 17:50:00
Route:
-
Mühlburger Tor, Karlsruhe
-
Yorckstraße, Karlsruhe 17:01:00
-
Händelstraße, Karlsruhe 17:03:00
-
Philippstraße, Karlsruhe 17:04:00
-
Karlsruhe Entenfang 17:05:00
-
Lameyplatz, Karlsruhe 17:07:00
-
Starckstraße, Karlsruhe 17:08:00
-
Mühlburg West, Karlsruhe 17:09:00
-
Knielingen Siemens, Karlsruhe 17:11:00
-
Knielingen Herweghstraße, Karlsruhe 17:12:00
-
Knielingen Eggensteiner Straße, Karlsruhe 17:13:00
-
Karlsruhe-Kniel. Rheinbergstr. 17:14:00
Route:
-
Mühlburger Tor, Karlsruhe
-
Europaplatz/Postgalerie (U), Karlsruhe 17:02:00
-
Marktplatz (Kaiserstraße U), Karlsruhe 17:04:00
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe 17:05:00
-
Ettlinger Tor/Staatstheater (U), Karlsruhe 17:06:00
-
Kongresszentrum (U), Karlsruhe 17:07:00
-
Augartenstraße, Karlsruhe 17:09:00
-
Poststraße, Karlsruhe 17:10:00
-
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 17:12:00
-
Karlsruhe Albtalbahnhof 17:14:00
-
Dammerstock, Karlsruhe 17:17:00
-
Schloss Rüppurr, Karlsruhe 17:18:00
-
Rüppurr Ostendorfplatz, Karlsruhe 17:19:00
-
Rüppurr Tulpenstraße, Karlsruhe 17:21:00
-
Rüppurr Battstraße, Karlsruhe 17:22:00
-
Neuwiesenreben, Ettlingen 17:24:00
-
Wasen, Ettlingen 17:25:00
-
Erbprinz/Schloss, Ettlingen 17:27:00
-
Ettlingen Stadt 17:28:00
-
Albgaubad, Ettlingen 17:32:00
-
Spinnerei, Ettlingen 17:34:00
-
Busenbach 17:35:00
-
Etzenrot 17:38:00
-
Fischweier, Karlsbad 17:41:00
-
Marxzell 17:44:00
-
Frauenalb-Schielberg 17:48:00
-
Kullenmühle, Bad Herrenalb 17:51:00
-
Bad Herrenalb 17:53:00
Route:
-
Mühlburger Tor, Karlsruhe
-
Europaplatz/Postgalerie (U), Karlsruhe 17:04:00
-
Marktplatz (Kaiserstraße U), Karlsruhe 17:05:00
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 17:07:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 17:08:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 17:10:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 17:11:00
-
Weinweg, Karlsruhe 17:13:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 17:15:00
-
Durlach Auer Straße/Dr.Willmar Schwabe, Karlsruhe 17:16:00
-
Durlach Friedrichschule, Karlsruhe 17:17:00
-
Durlach Schlossplatz, Karlsruhe 17:19:00
-
Durlach Turmberg, Karlsruhe 17:20:00