Mühlburger Tor in Karlsruhe
Kaiserallee 1,
76133Karlsruhe
The next departure is direction Mörsch Bach-West, Rheinstetten.
Route:
-
Karlsruhe Mühlburger Tor
-
Yorckstraße, Karlsruhe 12:24:00
-
Händelstraße, Karlsruhe 12:26:00
-
Philippstraße, Karlsruhe 12:27:00
-
Karlsruhe Entenfang 12:28:00
-
Eckenerstraße, Karlsruhe 12:30:00
-
Rheinhafenstraße, Karlsruhe 12:32:00
-
Daxlanden Thomas-Mann-Straße, Karlsruhe 12:33:00
-
Daxlanden Karl-Delisle-Straße, Karlsruhe 12:34:00
-
Daxlanden Dornröschenweg, Karlsruhe 12:35:00
-
Daxlanden Nussbaumweg, Karlsruhe 12:36:00
-
Forchheim Leichtsandstr./Messe Karlsruhe, Rheinste 12:38:00
-
Forchheim Hallenbad, Rheinstetten 12:39:00
-
Forchheim Hauptstraße, Rheinstetten 12:41:00
-
Forchheim Oberfeldstraße, Rheinstetten 12:43:00
-
Mörsch Rösselsbrünnle, Rheinstetten 12:44:00
-
Mörsch Narzissenstraße, Rheinstetten 12:45:00
-
Mörsch Römerstraße, Rheinstetten 12:46:00
-
Mörsch Rheinaustraße, Rheinstetten 12:50:00
-
Mörsch Merkurstraße, Rheinstetten 12:52:00
-
Mörsch Am Hang, Rheinstetten 12:54:00
-
Mörsch Bach-West, Rheinstetten 12:54:00
Route:
-
Mühlburger Tor, Karlsruhe
-
Europaplatz/Postgalerie (U), Karlsruhe 12:26:00
-
Marktplatz (Kaiserstraße U), Karlsruhe 12:27:00
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 12:29:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 12:30:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 12:32:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 12:33:00
-
Essenweinstraße, Karlsruhe 12:35:00
-
Hauptfriedhof, Karlsruhe 12:36:00
-
Hirtenweg/Technologiepark, Karlsruhe 12:38:00
-
Rintheim Sinsheimer Straße, Karlsruhe 12:39:00
-
Hagsfeld Süd, Karlsruhe 12:40:00
-
Hagsfeld Bahnhof, Karlsruhe 12:42:00
-
Hagsfeld Geroldsäcker, Karlsruhe 12:43:00
-
Hagsfeld Jenaer Straße, Karlsruhe 12:44:00
-
Hagsfeld Reitschulschlag, Karlsruhe 12:46:00
-
Hagsfeld Reitschulschlag (Schleife), Karlsruhe 12:47:00
Route:
-
Karlsruhe Mühlburger Tor
-
Yorckstraße, Karlsruhe 12:28:00
-
Moltkestraße/Städt. Klinikum, Karlsruhe 12:30:00
-
Knielinger Allee/Städt. Klinikum, Karlsruhe 12:31:00
-
August-Bebel-Straße, Karlsruhe 12:32:00
-
Kurt-Schumacher-Straße, Karlsruhe 12:34:00
-
Haus Bethlehem, Karlsruhe 12:35:00
-
Neureut Welschneureuter Straße, Karlsruhe 12:38:00
-
Neureut Bärenweg, Karlsruhe 12:39:00
-
Neureut Adolf-Ehrmann-Bad, Karlsruhe 12:40:00
-
Karlsruhe-Neureut Kirchfeld 12:41:00
-
Eggenstein Süd, Eggenstein-Leopoldshafen 12:47:00
-
Eggenstein Bf 12:48:00
-
Eggenstein Spöcker Weg, Eggenstein-Leopoldshafen 12:49:00
-
Eggenstein Schweriner Straße, Eggenstein-Leopoldsh 12:51:00
-
Leopoldshafen Viermorgen, Eggenstein-Leopoldshafen 12:52:00
-
Leopoldshafen Leopoldstr. 12:54:00
-
Leopoldshafen Frankfurter Straße, Eggenstein-Leopo 12:55:00
-
Linkenheim Süd, Linkenheim-Hochstetten 12:58:00
-
Linkenheim Friedrichstraße, Linkenheim-Hochstetten 12:59:00
-
Linkenheim Rathaus 13:01:00
-
Linkenheim Schulzentrum, Linkenheim-Hochstetten 13:03:00
-
Hochstetten Grenzstraße 13:04:00
-
Hochstetten Altenheim, Linkenheim-Hochstetten 13:06:00
-
Hochstetten 13:07:00
Route:
-
Mühlburger Tor, Karlsruhe
-
Kunstakademie/Hochschule, Karlsruhe 12:29:00
-
Synagoge, Karlsruhe 12:30:00
-
Lilienthalstraße, Karlsruhe 12:31:00
-
Duale Hochschule, Karlsruhe 12:33:00
-
Heidehof, Karlsruhe 12:34:00
-
Neureut Heide, Karlsruhe 12:35:00
-
Neureut Heide, Karlsruhe 12:37:00
Route:
-
Mühlburger Tor, Karlsruhe
-
Europaplatz/Postgalerie (U), Karlsruhe 12:31:00
-
Marktplatz (Kaiserstraße U), Karlsruhe 12:32:00
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 12:34:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 12:35:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 12:37:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 12:38:00
-
Weinweg, Karlsruhe 12:40:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 12:42:00
-
Durlach Auer Straße/Dr.Willmar Schwabe, Karlsruhe 12:43:00
-
Durlach Friedrichschule, Karlsruhe 12:45:00
-
Durlach Schlossplatz, Karlsruhe 12:46:00
-
Durlach Turmberg, Karlsruhe 12:48:00
Route:
-
Mühlburger Tor, Karlsruhe
-
Europaplatz/Postgalerie (U), Karlsruhe 12:32:00
-
Marktplatz (Kaiserstraße U), Karlsruhe 12:34:00
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe 12:35:00
-
Ettlinger Tor/Staatstheater (U), Karlsruhe 12:36:00
-
Kongresszentrum (U), Karlsruhe 12:37:00
-
Augartenstraße, Karlsruhe 12:39:00
-
Poststraße, Karlsruhe 12:40:00
-
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 12:42:00
-
Karlsruhe Albtalbahnhof 12:44:00
-
Dammerstock, Karlsruhe 12:47:00
-
Schloss Rüppurr, Karlsruhe 12:48:00
-
Rüppurr Ostendorfplatz, Karlsruhe 12:49:00
-
Rüppurr Tulpenstraße, Karlsruhe 12:51:00
-
Rüppurr Battstraße, Karlsruhe 12:52:00
-
Neuwiesenreben, Ettlingen 12:54:00
-
Wasen, Ettlingen 12:55:00
-
Erbprinz/Schloss, Ettlingen 12:57:00
-
Ettlingen Stadt 12:58:00
-
Albgaubad, Ettlingen 13:02:00