Mühlburger Tor in Karlsruhe
Kaiserallee 1,
76133Karlsruhe
The next departure is direction Mörsch Bach-West, Rheinstetten.
Route:
-
Karlsruhe Mühlburger Tor
-
Yorckstraße, Karlsruhe 17:34:00
-
Händelstraße, Karlsruhe 17:36:00
-
Philippstraße, Karlsruhe 17:37:00
-
Karlsruhe Entenfang 17:38:00
-
Eckenerstraße, Karlsruhe 17:40:00
-
Rheinhafenstraße, Karlsruhe 17:42:00
-
Daxlanden Thomas-Mann-Straße, Karlsruhe 17:43:00
-
Daxlanden Karl-Delisle-Straße, Karlsruhe 17:44:00
-
Daxlanden Dornröschenweg, Karlsruhe 17:45:00
-
Daxlanden Nussbaumweg, Karlsruhe 17:46:00
-
Forchheim Leichtsandstr./Messe Karlsruhe, Rheinste 17:48:00
-
Forchheim Hallenbad, Rheinstetten 17:49:00
-
Forchheim Hauptstraße, Rheinstetten 17:51:00
-
Forchheim Oberfeldstraße, Rheinstetten 17:53:00
-
Mörsch Rösselsbrünnle, Rheinstetten 17:54:00
-
Mörsch Narzissenstraße, Rheinstetten 17:55:00
-
Mörsch Römerstraße, Rheinstetten 17:56:00
-
Mörsch Rheinaustraße, Rheinstetten 18:00:00
-
Mörsch Merkurstraße, Rheinstetten 18:02:00
-
Mörsch Am Hang, Rheinstetten 18:04:00
-
Mörsch Bach-West, Rheinstetten 18:04:00
Route:
-
Mühlburger Tor, Karlsruhe
-
Europaplatz/Postgalerie (U), Karlsruhe 17:36:00
-
Marktplatz (Kaiserstraße U), Karlsruhe 17:37:00
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 17:39:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 17:40:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 17:42:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 17:43:00
-
Essenweinstraße, Karlsruhe 17:45:00
-
Hauptfriedhof, Karlsruhe 17:46:00
-
Hirtenweg/Technologiepark, Karlsruhe 17:48:00
-
Rintheim Sinsheimer Straße, Karlsruhe 17:49:00
-
Hagsfeld Süd, Karlsruhe 17:50:00
-
Hagsfeld Bahnhof, Karlsruhe 17:52:00
-
Hagsfeld Geroldsäcker, Karlsruhe 17:53:00
-
Hagsfeld Jenaer Straße, Karlsruhe 17:54:00
-
Hagsfeld Reitschulschlag, Karlsruhe 17:56:00
-
Büchig, Stutensee 17:57:00
-
Blankenloch Süd, Stutensee 17:59:00
-
Blankenloch Tolna-Platz, Stutensee 18:00:00
-
Blankenloch Kirche, Stutensee 18:02:00
-
Blankenloch Mühlenweg, Stutensee 18:03:00
-
Blankenloch Nord, Stutensee 18:05:00
-
Friedrichstal Saint-Riquier-Platz, Stutensee 18:09:00
-
Friedrichstal Mitte, Stutensee 18:10:00
-
Friedrichstal Nord, Stutensee 18:12:00
-
Spöck Hochhaus, Stutensee 18:14:00
-
Spöck Richard-Hecht-Schule, Stutensee 18:15:00
Route:
-
Karlsruhe Mühlburger Tor
-
Yorckstraße, Karlsruhe 17:38:00
-
Moltkestraße/Städt. Klinikum, Karlsruhe 17:40:00
-
Knielinger Allee/Städt. Klinikum, Karlsruhe 17:41:00
-
August-Bebel-Straße, Karlsruhe 17:42:00
-
Kurt-Schumacher-Straße, Karlsruhe 17:44:00
-
Haus Bethlehem, Karlsruhe 17:45:00
-
Neureut Welschneureuter Straße, Karlsruhe 17:48:00
-
Neureut Bärenweg, Karlsruhe 17:49:00
-
Neureut Adolf-Ehrmann-Bad, Karlsruhe 17:50:00
-
Karlsruhe-Neureut Kirchfeld 17:51:00
-
Eggenstein Süd, Eggenstein-Leopoldshafen 17:55:00
-
Eggenstein Bf 17:56:00
-
Eggenstein Spöcker Weg, Eggenstein-Leopoldshafen 17:58:00
-
Eggenstein Schweriner Straße, Eggenstein-Leopoldsh 17:59:00
-
Leopoldshafen Viermorgen, Eggenstein-Leopoldshafen 18:01:00
-
Leopoldshafen Leopoldstr. 18:03:00
-
Leopoldshafen Frankfurter Straße, Eggenstein-Leopo 18:04:00
-
Linkenheim Süd, Linkenheim-Hochstetten 18:07:00
-
Linkenheim Friedrichstraße, Linkenheim-Hochstetten 18:08:00
-
Linkenheim Rathaus 18:10:00
-
Linkenheim Schulzentrum, Linkenheim-Hochstetten 18:12:00
-
Hochstetten Grenzstraße 18:13:00
-
Hochstetten Altenheim, Linkenheim-Hochstetten 18:14:00
-
Hochstetten 18:15:00
Route:
-
Mühlburger Tor, Karlsruhe
-
Europaplatz/Postgalerie (U), Karlsruhe 17:39:00
-
Marktplatz (Kaiserstraße U), Karlsruhe 17:40:00
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 17:42:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 17:43:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 17:45:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 17:46:00
-
Weinweg, Karlsruhe 17:48:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 17:49:00
-
Karlsruhe-Durlach 17:51:00
-
Durlach Hubstraße, Karlsruhe 17:52:00
-
Grötzingen 17:55:00
-
Grötzingen Oberausstraße 17:56:00
-
Grötzingen Krappmühlenweg 17:58:00
-
Berghausen Pfinzbrücke 18:00:00
-
Berghausen(Baden) 18:01:00
-
Berghausen Am Stadion 18:06:00
-
Söllingen Reetzstr. 18:07:00
Route:
-
Mühlburger Tor, Karlsruhe
-
Kunstakademie/Hochschule, Karlsruhe 17:39:00
-
Synagoge, Karlsruhe 17:40:00
-
Lilienthalstraße, Karlsruhe 17:41:00
-
Duale Hochschule, Karlsruhe 17:43:00
-
Heidehof, Karlsruhe 17:44:00
-
Neureut Heide, Karlsruhe 17:45:00
-
Neureut Heide, Karlsruhe 17:47:00
Route:
-
Mühlburger Tor, Karlsruhe
-
Europaplatz/Postgalerie (U), Karlsruhe 17:41:00
-
Marktplatz (Kaiserstraße U), Karlsruhe 17:42:00
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 17:44:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 17:45:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 17:47:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 17:48:00
-
Weinweg, Karlsruhe 17:50:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 17:52:00
-
Durlach Auer Straße/Dr.Willmar Schwabe, Karlsruhe 17:53:00
-
Durlach Friedrichschule, Karlsruhe 17:55:00
-
Durlach Schlossplatz, Karlsruhe 17:56:00
-
Durlach Turmberg, Karlsruhe 17:58:00