Mühlburger Tor in Karlsruhe
Kaiserallee 1,
76133Karlsruhe
The next departure is direction Karlsruhe Albtalbahnhof.
Route:
-
Mühlburger Tor, Karlsruhe
-
Europaplatz/Postgalerie (U), Karlsruhe 21:49:00
-
Marktplatz (Kaiserstraße U), Karlsruhe 21:50:00
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe 21:52:00
-
Ettlinger Tor/Staatstheater (U), Karlsruhe 21:53:00
-
Kongresszentrum (U), Karlsruhe 21:54:00
-
Augartenstraße, Karlsruhe 21:55:00
-
Poststraße, Karlsruhe 21:57:00
-
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 21:58:00
-
Karlsruhe Albtalbahnhof 22:01:00
Route:
-
Mühlburger Tor, Karlsruhe
-
Kunstakademie/Hochschule, Karlsruhe 21:56:00
-
Synagoge, Karlsruhe 21:57:00
-
Lilienthalstraße, Karlsruhe 21:58:00
-
Duale Hochschule, Karlsruhe 21:59:00
-
Heidehof, Karlsruhe 22:00:00
-
Neureut Heide, Karlsruhe 22:02:00
-
Neureut Heide, Karlsruhe 22:04:00
Route:
-
Karlsruhe Mühlburger Tor
-
Yorckstraße, Karlsruhe 21:58:00
-
Moltkestraße/Städt. Klinikum, Karlsruhe 22:00:00
-
Knielinger Allee/Städt. Klinikum, Karlsruhe 22:01:00
-
August-Bebel-Straße, Karlsruhe 22:02:00
-
Kurt-Schumacher-Straße, Karlsruhe 22:04:00
-
Haus Bethlehem, Karlsruhe 22:05:00
-
Neureut Welschneureuter Straße, Karlsruhe 22:08:00
-
Neureut Bärenweg, Karlsruhe 22:09:00
-
Neureut Adolf-Ehrmann-Bad, Karlsruhe 22:10:00
-
Karlsruhe-Neureut Kirchfeld 22:11:00
-
Eggenstein Süd, Eggenstein-Leopoldshafen 22:17:00
-
Eggenstein Bf 22:18:00
-
Eggenstein Spöcker Weg, Eggenstein-Leopoldshafen 22:19:00
-
Eggenstein Schweriner Straße, Eggenstein-Leopoldsh 22:21:00
-
Leopoldshafen Viermorgen, Eggenstein-Leopoldshafen 22:22:00
-
Leopoldshafen Leopoldstr. 22:24:00
-
Leopoldshafen Frankfurter Straße, Eggenstein-Leopo 22:25:00
-
Linkenheim Süd, Linkenheim-Hochstetten 22:28:00
-
Linkenheim Friedrichstraße, Linkenheim-Hochstetten 22:29:00
-
Linkenheim Rathaus 22:31:00
-
Linkenheim Schulzentrum, Linkenheim-Hochstetten 22:33:00
-
Hochstetten Grenzstraße 22:34:00
-
Hochstetten Altenheim, Linkenheim-Hochstetten 22:36:00
-
Hochstetten 22:37:00
Route:
-
Mühlburger Tor, Karlsruhe
-
Europaplatz/Postgalerie (U), Karlsruhe 21:59:00
-
Marktplatz (Kaiserstraße U), Karlsruhe 22:00:00
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 22:02:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 22:03:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 22:05:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 22:06:00
-
Weinweg, Karlsruhe 22:08:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 22:09:00
-
Karlsruhe-Durlach 22:11:00
-
Durlach Hubstraße, Karlsruhe 22:12:00
-
Grötzingen 22:15:00
-
Grötzingen Oberausstraße 22:16:00
-
Grötzingen Krappmühlenweg 22:18:00
-
Berghausen Pfinzbrücke 22:20:00
-
Berghausen(Baden) 22:21:00
-
Berghausen Am Stadion 22:23:00
-
Söllingen Reetzstr. 22:25:00
-
Söllingen(b Karlsr) 22:26:00
-
Söllingen Kapellenstraße 22:28:00
-
Kleinsteinbach 22:31:00
-
Wilferdingen-Singen 22:33:00
-
Königsbach(Baden) 22:36:00
-
Bilfingen 22:39:00
-
Ersingen West 22:41:00
-
Ersingen 22:43:00
-
Ispringen 22:46:00
-
Pforzheim Hbf 22:50:00
Route:
-
Mühlburger Tor, Karlsruhe
-
Yorckstraße, Karlsruhe 22:01:00
-
Händelstraße, Karlsruhe 22:03:00
-
Philippstraße, Karlsruhe 22:04:00
-
Karlsruhe Entenfang 22:05:00
-
Lameyplatz, Karlsruhe 22:07:00
-
Starckstraße, Karlsruhe 22:08:00
-
Mühlburg West, Karlsruhe 22:09:00
-
Knielingen Siemens, Karlsruhe 22:11:00
-
Knielingen Herweghstraße, Karlsruhe 22:12:00
-
Knielingen Eggensteiner Straße, Karlsruhe 22:13:00
-
Karlsruhe-Kniel. Rheinbergstr. 22:14:00
Route:
-
Mühlburger Tor, Karlsruhe
-
Europaplatz/Postgalerie (U), Karlsruhe 22:02:00
-
Marktplatz (Kaiserstraße U), Karlsruhe 22:04:00
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe 22:05:00
-
Ettlinger Tor/Staatstheater (U), Karlsruhe 22:06:00
-
Kongresszentrum (U), Karlsruhe 22:07:00
-
Augartenstraße, Karlsruhe 22:09:00
-
Poststraße, Karlsruhe 22:10:00
-
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 22:12:00
-
Karlsruhe Albtalbahnhof 22:14:00
-
Dammerstock, Karlsruhe 22:17:00
-
Schloss Rüppurr, Karlsruhe 22:18:00
-
Rüppurr Ostendorfplatz, Karlsruhe 22:19:00
-
Rüppurr Tulpenstraße, Karlsruhe 22:21:00
-
Rüppurr Battstraße, Karlsruhe 22:22:00
-
Neuwiesenreben, Ettlingen 22:24:00
-
Wasen, Ettlingen 22:25:00
-
Erbprinz/Schloss, Ettlingen 22:27:00
-
Ettlingen Stadt 22:28:00
-
Albgaubad, Ettlingen 22:32:00
-
Spinnerei, Ettlingen 22:34:00
-
Busenbach 22:35:00
-
Etzenrot 22:38:00
-
Fischweier, Karlsbad 22:41:00
-
Marxzell 22:44:00
-
Frauenalb-Schielberg 22:48:00
-
Kullenmühle, Bad Herrenalb 22:51:00
-
Bad Herrenalb 22:53:00