Mühlburg in Karlsruhe
Am Mühlburger Bahnhof 6,
76189Karlsruhe
The next departure is direction Karlsruhe Hbf.
Route:
-
Karlsruhe-Mühlburg
-
Karlsruhe West 22:21:00
-
Karlsruhe Hbf 22:27:00
Route:
-
Lameyplatz, Karlsruhe
-
Starckstraße, Karlsruhe 22:28:00
-
Mühlburg West, Karlsruhe 22:29:00
-
Knielingen Siemens, Karlsruhe 22:31:00
-
Knielingen Herweghstraße, Karlsruhe 22:32:00
-
Knielingen Eggensteiner Straße, Karlsruhe 22:33:00
-
Karlsruhe-Kniel. Rheinbergstr. 22:34:00
-
Maxau 22:39:00
-
Maximiliansau Eisenbahnstraße 22:41:00
-
Maximiliansau West 22:42:00
-
Wörth(Rhein) 22:44:00
-
Wörth(Rhein) Alte Bahnmeisterei 22:47:00
-
Wörth(Rhein) Bienwaldhalle 22:48:00
-
Wörth(Rhein) Bürgerpark 22:49:00
-
Wörth(Rhein) Rathaus 22:51:00
-
Wörth(Rhein) Badallee 22:52:00
-
Wörth(Rhein) Badepark 22:53:00
Route:
-
Lameyplatz, Karlsruhe
-
Karlsruhe Entenfang 22:31:00
-
Philippstraße, Karlsruhe 22:32:00
-
Händelstraße, Karlsruhe 22:34:00
-
Yorckstraße, Karlsruhe 22:35:00
-
Mühlburger Tor, Karlsruhe 22:37:00
-
Europaplatz/Postgalerie (U), Karlsruhe 22:39:00
-
Marktplatz (Kaiserstraße U), Karlsruhe 22:40:00
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 22:42:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 22:43:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 22:45:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 22:46:00
-
Weinweg, Karlsruhe 22:48:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 22:49:00
-
Karlsruhe-Durlach 22:51:00
-
Durlach Hubstraße, Karlsruhe 22:52:00
-
Grötzingen 22:55:00
-
Grötzingen Oberausstraße 22:56:00
-
Grötzingen Krappmühlenweg 22:58:00
-
Berghausen Pfinzbrücke 23:00:00
-
Berghausen(Baden) 23:01:00
-
Berghausen Am Stadion 23:02:00
-
Söllingen Reetzstr. 23:04:00
Route:
-
Lameyplatz, Karlsruhe
-
Rheinhafen, Karlsruhe 22:40:00
Route:
-
Rheinhafen, Karlsruhe
-
Lameyplatz, Karlsruhe 22:39:00
-
Entenfang, Karlsruhe 22:40:00
-
Mühlburger Feld, Karlsruhe 22:42:00
-
Kühler Krug, Karlsruhe 22:42:00
-
Hübschstraße, Karlsruhe 22:44:00
-
Weinbrennerplatz, Karlsruhe 22:45:00
-
Lessingstraße, Karlsruhe 22:46:00
-
Otto-Sachs-Straße, Karlsruhe 22:48:00
-
Mathystraße, Karlsruhe 22:49:00
-
Karlstor/Bundesgerichtshof, Karlsruhe 22:50:00
-
Karlstor/Bundesgerichtshof, Karlsruhe 22:51:00
-
Ettlinger Tor/Staatstheater, Karlsruhe 22:52:00
-
Rüppurrer Tor, Karlsruhe 22:53:00
-
Ostendstraße, Karlsruhe 22:55:00
-
Wolfartsweierer Straße, Karlsruhe 22:56:00
-
Schloss Gottesaue, Karlsruhe 22:57:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 22:58:00
-
Weinweg, Karlsruhe 23:00:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 23:01:00
-
Karlsruhe-Durlach 23:03:00
Route:
-
Lameyplatz, Karlsruhe
-
Entenfang, Karlsruhe 22:40:00
-
Mühlburger Feld, Karlsruhe 22:42:00
-
Kühler Krug, Karlsruhe 22:42:00
-
Hübschstraße, Karlsruhe 22:44:00
-
Weinbrennerplatz, Karlsruhe 22:45:00
-
Lessingstraße, Karlsruhe 22:46:00
-
Otto-Sachs-Straße, Karlsruhe 22:48:00
-
Mathystraße, Karlsruhe 22:49:00
-
Karlstor/Bundesgerichtshof, Karlsruhe 22:50:00
-
Karlstor/Bundesgerichtshof, Karlsruhe 22:51:00
-
Ettlinger Tor/Staatstheater, Karlsruhe 22:52:00
-
Rüppurrer Tor, Karlsruhe 22:53:00
-
Ostendstraße, Karlsruhe 22:55:00
-
Wolfartsweierer Straße, Karlsruhe 22:56:00
-
Schloss Gottesaue, Karlsruhe 22:57:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 22:58:00
-
Weinweg, Karlsruhe 23:00:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 23:01:00
-
Karlsruhe-Durlach 23:03:00