Mühlburg in Karlsruhe
Am Mühlburger Bahnhof 6,
76189Karlsruhe
The next departure is direction Rheinhafen, Karlsruhe.
Route:
-
Lameyplatz, Karlsruhe
-
Rheinhafen, Karlsruhe 19:39:00
Route:
-
Lameyplatz, Karlsruhe
-
Karlsruhe Entenfang 19:41:00
-
Philippstraße, Karlsruhe 19:42:00
-
Händelstraße, Karlsruhe 19:44:00
-
Yorckstraße, Karlsruhe 19:45:00
-
Mühlburger Tor, Karlsruhe 19:47:00
-
Europaplatz/Postgalerie (U), Karlsruhe 19:49:00
-
Marktplatz (Kaiserstraße U), Karlsruhe 19:50:00
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 19:52:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 19:53:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 19:55:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 19:56:00
-
Weinweg, Karlsruhe 19:58:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 19:59:00
-
Karlsruhe-Durlach 20:01:00
-
Durlach Hubstraße, Karlsruhe 20:02:00
-
Grötzingen 20:05:00
-
Grötzingen Oberausstraße 20:06:00
-
Grötzingen Krappmühlenweg 20:08:00
-
Berghausen Pfinzbrücke 20:10:00
-
Berghausen(Baden) 20:11:00
Route:
-
Rheinhafen, Karlsruhe
-
Lameyplatz, Karlsruhe 19:43:00
-
Entenfang, Karlsruhe 19:44:00
-
Mühlburger Feld, Karlsruhe 19:45:00
-
Kühler Krug, Karlsruhe 19:46:00
-
Hübschstraße, Karlsruhe 19:48:00
-
Weinbrennerplatz, Karlsruhe 19:49:00
-
Lessingstraße, Karlsruhe 19:51:00
-
Otto-Sachs-Straße, Karlsruhe 19:53:00
-
Mathystraße, Karlsruhe 19:54:00
-
Karlstor/Bundesgerichtshof, Karlsruhe 19:55:00
-
Karlstor/Bundesgerichtshof, Karlsruhe 19:56:00
-
Ettlinger Tor/Staatstheater, Karlsruhe 19:57:00
-
Rüppurrer Tor, Karlsruhe 19:58:00
-
Ostendstraße, Karlsruhe 20:00:00
-
Wolfartsweierer Straße, Karlsruhe 20:01:00
-
Schloss Gottesaue, Karlsruhe 20:02:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 20:04:00
-
Weinweg, Karlsruhe 20:05:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 20:07:00
-
Karlsruhe-Durlach 20:09:00
Route:
-
Karlsruhe-Mühlburg
-
Karlsruhe-Knielingen 19:44:00
-
Maximiliansau West 19:49:00
-
Wörth(Rhein) 19:52:00
-
Wörth(Rhein) Mozartstraße 19:55:00
-
Kandel 19:59:00
-
Winden(Pfalz) 20:05:00
-
Steinweiler 20:12:00
-
Rohrbach(Pfalz) 20:15:00
-
Insheim 20:18:00
-
Landau(Pfalz)Hbf 20:22:00
-
Knöringen-Essingen 20:27:00
-
Edesheim(Pfalz) 20:31:00
-
Edenkoben 20:34:00
-
Maikammer-Kirrweiler 20:37:00
-
Neustadt(Weinstr) Süd 20:41:00
-
Neustadt(Weinstr)Hbf 20:45:00
Route:
-
Lameyplatz, Karlsruhe
-
Entenfang, Karlsruhe 19:44:00
-
Mühlburger Feld, Karlsruhe 19:45:00
-
Kühler Krug, Karlsruhe 19:46:00
-
Hübschstraße, Karlsruhe 19:48:00
-
Weinbrennerplatz, Karlsruhe 19:49:00
-
Lessingstraße, Karlsruhe 19:51:00
-
Otto-Sachs-Straße, Karlsruhe 19:53:00
-
Mathystraße, Karlsruhe 19:54:00
-
Karlstor/Bundesgerichtshof, Karlsruhe 19:55:00
-
Karlstor/Bundesgerichtshof, Karlsruhe 19:56:00
-
Ettlinger Tor/Staatstheater, Karlsruhe 19:57:00
-
Rüppurrer Tor, Karlsruhe 19:58:00
-
Ostendstraße, Karlsruhe 20:00:00
-
Wolfartsweierer Straße, Karlsruhe 20:01:00
-
Schloss Gottesaue, Karlsruhe 20:02:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 20:04:00
-
Weinweg, Karlsruhe 20:05:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 20:07:00
-
Karlsruhe-Durlach 20:09:00
Route:
-
Lameyplatz, Karlsruhe
-
Rheinhafen, Karlsruhe 19:46:00