Mühlburg in Karlsruhe
Am Mühlburger Bahnhof 6,
76189Karlsruhe
The next departure is direction Durlach Bahnhof (Schleife), Karlsruhe.
Route:
-
Lameyplatz, Karlsruhe
-
Entenfang, Karlsruhe 12:04:00
-
Mühlburger Feld, Karlsruhe 12:05:00
-
Kühler Krug, Karlsruhe 12:06:00
-
Hübschstraße, Karlsruhe 12:08:00
-
Weinbrennerplatz, Karlsruhe 12:09:00
-
Lessingstraße, Karlsruhe 12:11:00
-
Otto-Sachs-Straße, Karlsruhe 12:13:00
-
Mathystraße, Karlsruhe 12:14:00
-
Karlstor/Bundesgerichtshof, Karlsruhe 12:15:00
-
Karlstor/Bundesgerichtshof, Karlsruhe 12:16:00
-
Ettlinger Tor/Staatstheater, Karlsruhe 12:17:00
-
Rüppurrer Tor, Karlsruhe 12:18:00
-
Ostendstraße, Karlsruhe 12:20:00
-
Wolfartsweierer Straße, Karlsruhe 12:21:00
-
Schloss Gottesaue, Karlsruhe 12:22:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 12:24:00
-
Weinweg, Karlsruhe 12:25:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 12:27:00
-
Karlsruhe-Durlach 12:29:00
Route:
-
Lameyplatz, Karlsruhe
-
Rheinhafen, Karlsruhe 12:06:00
-
Rheinhafen, Karlsruhe 12:12:00
Route:
-
Lameyplatz, Karlsruhe
-
Starckstraße, Karlsruhe 12:08:00
-
Mühlburg West, Karlsruhe 12:09:00
-
Knielingen Siemens, Karlsruhe 12:11:00
-
Knielingen Herweghstraße, Karlsruhe 12:12:00
-
Knielingen Eggensteiner Straße, Karlsruhe 12:13:00
-
Karlsruhe-Kniel. Rheinbergstr. 12:14:00
-
Maxau 12:19:00
-
Maximiliansau Eisenbahnstraße 12:21:00
-
Maximiliansau West 12:22:00
-
Wörth(Rhein) 12:24:00
-
Wörth(Rhein) Alte Bahnmeisterei 12:27:00
-
Wörth(Rhein) Bienwaldhalle 12:28:00
-
Wörth(Rhein) Bürgerpark 12:29:00
-
Wörth(Rhein) Rathaus 12:31:00
-
Wörth(Rhein) Badallee 12:32:00
-
Wörth(Rhein) Badepark 12:33:00
Route:
-
Lameyplatz, Karlsruhe
-
Karlsruhe Entenfang 12:11:00
-
Philippstraße, Karlsruhe 12:12:00
-
Händelstraße, Karlsruhe 12:14:00
-
Yorckstraße, Karlsruhe 12:15:00
-
Mühlburger Tor, Karlsruhe 12:17:00
-
Europaplatz/Postgalerie (U), Karlsruhe 12:19:00
-
Marktplatz (Kaiserstraße U), Karlsruhe 12:20:00
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 12:22:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 12:23:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 12:25:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 12:26:00
-
Weinweg, Karlsruhe 12:28:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 12:29:00
-
Karlsruhe-Durlach 12:31:00
-
Durlach Hubstraße, Karlsruhe 12:32:00
-
Grötzingen 12:35:00
-
Grötzingen Oberausstraße 12:36:00
-
Grötzingen Krappmühlenweg 12:38:00
-
Berghausen Pfinzbrücke 12:40:00
-
Berghausen(Baden) 12:41:00
-
Berghausen Am Stadion 12:43:00
-
Söllingen Reetzstr. 12:45:00
-
Söllingen(b Karlsr) 12:46:00
-
Söllingen Kapellenstraße 12:48:00
-
Kleinsteinbach 12:51:00
-
Wilferdingen-Singen 12:53:00
Route:
-
Rheinhafen, Karlsruhe
-
Lameyplatz, Karlsruhe 12:13:00
-
Entenfang, Karlsruhe 12:14:00
-
Mühlburger Feld, Karlsruhe 12:15:00
-
Kühler Krug, Karlsruhe 12:16:00
-
Hübschstraße, Karlsruhe 12:18:00
-
Weinbrennerplatz, Karlsruhe 12:19:00
-
Lessingstraße, Karlsruhe 12:21:00
-
Otto-Sachs-Straße, Karlsruhe 12:23:00
-
Mathystraße, Karlsruhe 12:24:00
-
Karlstor/Bundesgerichtshof, Karlsruhe 12:25:00
-
Karlstor/Bundesgerichtshof, Karlsruhe 12:26:00
-
Ettlinger Tor/Staatstheater, Karlsruhe 12:27:00
-
Rüppurrer Tor, Karlsruhe 12:28:00
-
Ostendstraße, Karlsruhe 12:30:00
-
Wolfartsweierer Straße, Karlsruhe 12:31:00
-
Schloss Gottesaue, Karlsruhe 12:32:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 12:34:00
-
Weinweg, Karlsruhe 12:35:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 12:37:00
-
Karlsruhe-Durlach 12:39:00
Route:
-
Lameyplatz, Karlsruhe
-
Entenfang, Karlsruhe 12:14:00
-
Mühlburger Feld, Karlsruhe 12:15:00
-
Kühler Krug, Karlsruhe 12:16:00
-
Hübschstraße, Karlsruhe 12:18:00
-
Weinbrennerplatz, Karlsruhe 12:19:00
-
Lessingstraße, Karlsruhe 12:21:00
-
Otto-Sachs-Straße, Karlsruhe 12:23:00
-
Mathystraße, Karlsruhe 12:24:00
-
Karlstor/Bundesgerichtshof, Karlsruhe 12:25:00
-
Karlstor/Bundesgerichtshof, Karlsruhe 12:26:00
-
Ettlinger Tor/Staatstheater, Karlsruhe 12:27:00
-
Rüppurrer Tor, Karlsruhe 12:28:00
-
Ostendstraße, Karlsruhe 12:30:00
-
Wolfartsweierer Straße, Karlsruhe 12:31:00
-
Schloss Gottesaue, Karlsruhe 12:32:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 12:34:00
-
Weinweg, Karlsruhe 12:35:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 12:37:00
-
Karlsruhe-Durlach 12:39:00