Marktplatz /Pyramide in Karlsruhe
Karl-Friedrich-Strasse 9,
76133Karlsruhe
The next departure is direction Karlsruhe-Neureut Kirchfeld.
Route:
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe
-
Marktplatz (Kaiserstraße U), Karlsruhe 21:33:00
-
Europaplatz/Postgalerie (U), Karlsruhe 21:34:00
-
Karlsruhe Mühlburger Tor 21:36:00
-
Yorckstraße, Karlsruhe 21:38:00
-
Moltkestraße/Städt. Klinikum, Karlsruhe 21:40:00
-
Knielinger Allee/Städt. Klinikum, Karlsruhe 21:41:00
-
August-Bebel-Straße, Karlsruhe 21:42:00
-
Kurt-Schumacher-Straße, Karlsruhe 21:44:00
-
Haus Bethlehem, Karlsruhe 21:45:00
-
Neureut Welschneureuter Straße, Karlsruhe 21:48:00
-
Neureut Bärenweg, Karlsruhe 21:49:00
-
Neureut Adolf-Ehrmann-Bad, Karlsruhe 21:50:00
-
Karlsruhe-Neureut Kirchfeld 21:51:00
Route:
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe
-
Ettlinger Tor/Staatstheater (U), Karlsruhe 21:34:00
-
Kongresszentrum (U), Karlsruhe 21:35:00
-
Augartenstraße, Karlsruhe 21:37:00
-
Poststraße, Karlsruhe 21:38:00
-
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 21:40:00
-
Karlsruhe Albtalbahnhof 21:42:00
Route:
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 21:40:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 21:41:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 21:43:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 21:44:00
-
Weinweg, Karlsruhe 21:46:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 21:48:00
-
Durlach Auer Straße/Dr.Willmar Schwabe, Karlsruhe 21:49:00
-
Durlach Gritznerstraße, Karlsruhe 21:50:00
-
Durlach Killisfeldstraße, Karlsruhe 21:51:00
-
Durlach Ellmendinger Straße, Karlsruhe 21:52:00
-
Durlach Ostmarkstraße, Karlsruhe 21:53:00
-
Durlach Schlesier Straße West, Karlsruhe 21:54:00
-
Durlach Steiermärker Straße, Karlsruhe 21:55:00
-
Durlach Zündhütle, Karlsruhe 21:56:00
-
Wolfartsweier Nord, Karlsruhe 21:59:00
Route:
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe
-
Ettlinger Tor/Staatstheater (U), Karlsruhe 21:39:00
-
Kongresszentrum (U), Karlsruhe 21:40:00
-
Augartenstraße, Karlsruhe 21:42:00
-
Poststraße, Karlsruhe 21:43:00
-
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 21:45:00
-
Ebertstraße, Karlsruhe 21:48:00
-
Barbarossaplatz, Karlsruhe 21:49:00
-
Welfenstraße, Karlsruhe 21:50:00
-
ZKM, Karlsruhe 21:52:00
-
Arbeitsagentur, Karlsruhe 21:53:00
-
Lessingstraße, Karlsruhe 21:54:00
-
Weinbrennerplatz, Karlsruhe 21:55:00
-
Sophienstraße, Karlsruhe 21:56:00
-
Schillerstraße, Karlsruhe 21:57:00
-
Yorckstraße, Karlsruhe 21:59:00
-
Moltkestraße/Städt. Klinikum, Karlsruhe 22:00:00
-
Kußmaulstraße/Städt. Klinikum, Karlsruhe 22:01:00
-
Hertzstraße, Karlsruhe 22:03:00
-
Feierabendweg, Karlsruhe 22:04:00
-
Neureuter Straße, Karlsruhe 22:05:00
-
Knielingen Siemensallee, Karlsruhe 22:06:00
-
Knielingen Sudetenstraße, Karlsruhe 22:07:00
-
Knielingen Pionierstraße, Karlsruhe 22:08:00
-
Knielingen Egon-Eiermann-Allee, Karlsruhe 22:09:00
-
Knielingen Nord, Karlsruhe 22:11:00
Route:
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe
-
Marktplatz (Kaiserstraße U), Karlsruhe 21:43:00
-
Europaplatz/Postgalerie (U), Karlsruhe 21:44:00
-
Karlsruhe Mühlburger Tor 21:46:00
-
Yorckstraße, Karlsruhe 21:48:00
-
Händelstraße, Karlsruhe 21:49:00
-
Philippstraße, Karlsruhe 21:50:00
-
Karlsruhe Entenfang 21:52:00
-
Lameyplatz, Karlsruhe 21:54:00
-
Rheinhafen, Karlsruhe 21:55:00
Route:
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 21:45:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 21:46:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 21:48:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 21:49:00
-
Weinweg, Karlsruhe 21:51:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 21:52:00
-
Karlsruhe-Durlach 21:54:00
-
Grötzingen 21:58:00
-
Grötzingen Oberausstraße 22:00:00
-
Berghausen Hummelberg 22:02:00
-
Jöhlingen West 22:06:00
-
Jöhlingen 22:07:00
-
Wössingen 22:09:00
-
Wössingen Ost 22:11:00
-
Dürrenbüchig 22:14:00
-
Rinklingen 22:16:00
-
Bretten 22:18:00
-
Bretten Stadtmitte 22:22:00
-
Bretten Wannenweg 22:23:00
-
Bretten Schulzentrum 22:25:00
-
Bretten Kupferhälde 22:26:00
-
Gölshausen 22:28:00
-
Gölshausen Industriegebiet 22:30:00
-
Bauerbach 22:32:00
-
Oberderdingen-Flehingen Industrie 22:35:00
-
Flehingen 22:37:00