Marktplatz /Pyramide in Karlsruhe
Karl-Friedrich-Strasse 9,
76133Karlsruhe
The next departure is direction Rheinhafen, Karlsruhe.
Route:
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe
-
Marktplatz (Kaiserstraße U), Karlsruhe 20:43:00
-
Europaplatz/Postgalerie (U), Karlsruhe 20:44:00
-
Karlsruhe Mühlburger Tor 20:46:00
-
Yorckstraße, Karlsruhe 20:48:00
-
Händelstraße, Karlsruhe 20:49:00
-
Philippstraße, Karlsruhe 20:50:00
-
Karlsruhe Entenfang 20:52:00
-
Lameyplatz, Karlsruhe 20:54:00
-
Rheinhafen, Karlsruhe 20:55:00
Route:
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 20:45:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 20:46:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 20:48:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 20:49:00
-
Weinweg, Karlsruhe 20:51:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 20:52:00
-
Karlsruhe-Durlach 20:54:00
-
Grötzingen 20:58:00
-
Grötzingen Oberausstraße 21:00:00
-
Berghausen Hummelberg 21:02:00
-
Jöhlingen West 21:06:00
-
Jöhlingen 21:07:00
-
Wössingen 21:09:00
-
Wössingen Ost 21:11:00
-
Dürrenbüchig 21:14:00
-
Rinklingen 21:16:00
-
Bretten 21:18:00
-
Bretten Stadtmitte 21:24:00
Route:
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe
-
Ettlinger Tor/Staatstheater (U), Karlsruhe 20:46:00
-
Kongresszentrum (U), Karlsruhe 20:47:00
-
Augartenstraße, Karlsruhe 20:49:00
-
Poststraße, Karlsruhe 20:50:00
-
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 20:52:00
-
Karlsruhe Albtalbahnhof 20:54:00
-
Dammerstock, Karlsruhe 20:57:00
-
Schloss Rüppurr, Karlsruhe 20:58:00
-
Rüppurr Ostendorfplatz, Karlsruhe 20:59:00
-
Rüppurr Tulpenstraße, Karlsruhe 21:01:00
-
Rüppurr Battstraße, Karlsruhe 21:02:00
-
Neuwiesenreben, Ettlingen 21:04:00
-
Wasen, Ettlingen 21:05:00
-
Erbprinz/Schloss, Ettlingen 21:07:00
-
Ettlingen Stadt 21:08:00
-
Albgaubad, Ettlingen 21:12:00
Route:
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe
-
Marktplatz (Kaiserstraße U), Karlsruhe 20:53:00
-
Europaplatz/Postgalerie (U), Karlsruhe 20:54:00
-
Karlsruhe Mühlburger Tor 20:56:00
-
Yorckstraße, Karlsruhe 20:58:00
-
Moltkestraße/Städt. Klinikum, Karlsruhe 21:00:00
-
Knielinger Allee/Städt. Klinikum, Karlsruhe 21:01:00
-
August-Bebel-Straße, Karlsruhe 21:02:00
-
Kurt-Schumacher-Straße, Karlsruhe 21:04:00
-
Haus Bethlehem, Karlsruhe 21:05:00
-
Neureut Welschneureuter Straße, Karlsruhe 21:08:00
-
Neureut Bärenweg, Karlsruhe 21:09:00
-
Neureut Adolf-Ehrmann-Bad, Karlsruhe 21:10:00
-
Karlsruhe-Neureut Kirchfeld 21:11:00
-
Eggenstein Süd, Eggenstein-Leopoldshafen 21:17:00
-
Eggenstein Bf 21:18:00
-
Eggenstein Spöcker Weg, Eggenstein-Leopoldshafen 21:19:00
-
Eggenstein Schweriner Straße, Eggenstein-Leopoldsh 21:21:00
-
Leopoldshafen Viermorgen, Eggenstein-Leopoldshafen 21:22:00
-
Leopoldshafen Leopoldstr. 21:24:00
-
Leopoldshafen Frankfurter Straße, Eggenstein-Leopo 21:25:00
-
Linkenheim Süd, Linkenheim-Hochstetten 21:28:00
-
Linkenheim Friedrichstraße, Linkenheim-Hochstetten 21:29:00
-
Linkenheim Rathaus 21:31:00
-
Linkenheim Schulzentrum, Linkenheim-Hochstetten 21:33:00
-
Hochstetten Grenzstraße 21:34:00
-
Hochstetten Altenheim, Linkenheim-Hochstetten 21:36:00
-
Hochstetten 21:37:00
Route:
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe
-
Ettlinger Tor/Staatstheater (U), Karlsruhe 20:53:00
-
Kongresszentrum (U), Karlsruhe 20:54:00
-
Augartenstraße, Karlsruhe 20:55:00
-
Poststraße, Karlsruhe 20:57:00
-
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 20:58:00
-
Karlsruhe Albtalbahnhof 21:01:00
Route:
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 20:55:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 20:56:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 20:58:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 21:00:00