Marktplatz /Pyramide in Karlsruhe
Karl-Friedrich-Strasse 9,
76133Karlsruhe
The next departure is direction Knielingen Nord, Karlsruhe.
Route:
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe
-
Ettlinger Tor/Staatstheater (U), Karlsruhe 16:19:00
-
Kongresszentrum (U), Karlsruhe 16:20:00
-
Augartenstraße, Karlsruhe 16:22:00
-
Poststraße, Karlsruhe 16:23:00
-
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 16:25:00
-
Ebertstraße, Karlsruhe 16:28:00
-
Barbarossaplatz, Karlsruhe 16:29:00
-
Welfenstraße, Karlsruhe 16:30:00
-
ZKM, Karlsruhe 16:32:00
-
Arbeitsagentur, Karlsruhe 16:33:00
-
Lessingstraße, Karlsruhe 16:34:00
-
Weinbrennerplatz, Karlsruhe 16:35:00
-
Sophienstraße, Karlsruhe 16:36:00
-
Schillerstraße, Karlsruhe 16:37:00
-
Yorckstraße, Karlsruhe 16:39:00
-
Moltkestraße/Städt. Klinikum, Karlsruhe 16:40:00
-
Kußmaulstraße/Städt. Klinikum, Karlsruhe 16:41:00
-
Hertzstraße, Karlsruhe 16:43:00
-
Feierabendweg, Karlsruhe 16:44:00
-
Neureuter Straße, Karlsruhe 16:45:00
-
Knielingen Siemensallee, Karlsruhe 16:46:00
-
Knielingen Sudetenstraße, Karlsruhe 16:47:00
-
Knielingen Pionierstraße, Karlsruhe 16:48:00
-
Knielingen Egon-Eiermann-Allee, Karlsruhe 16:49:00
-
Knielingen Nord, Karlsruhe 16:51:00
Route:
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 16:20:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 16:21:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 16:23:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 16:24:00
-
Weinweg, Karlsruhe 16:26:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 16:28:00
-
Durlach Auer Straße/Dr.Willmar Schwabe, Karlsruhe 16:29:00
-
Durlach Gritznerstraße, Karlsruhe 16:30:00
-
Durlach Killisfeldstraße, Karlsruhe 16:31:00
-
Durlach Ellmendinger Straße, Karlsruhe 16:32:00
-
Durlach Ostmarkstraße, Karlsruhe 16:33:00
-
Durlach Schlesier Straße West, Karlsruhe 16:34:00
-
Durlach Steiermärker Straße, Karlsruhe 16:35:00
-
Durlach Zündhütle, Karlsruhe 16:36:00
-
Wolfartsweier Nord, Karlsruhe 16:39:00
Route:
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 16:25:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 16:26:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 16:28:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 16:29:00
-
Weinweg, Karlsruhe 16:31:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 16:32:00
-
Karlsruhe-Durlach 16:34:00
-
Grötzingen 16:38:00
-
Grötzingen Oberausstraße 16:40:00
-
Berghausen Hummelberg 16:42:00
-
Jöhlingen West 16:46:00
-
Jöhlingen 16:47:00
-
Wössingen 16:49:00
-
Wössingen Ost 16:51:00
-
Dürrenbüchig 16:54:00
-
Rinklingen 16:56:00
-
Bretten 16:58:00
-
Bretten Stadtmitte 17:01:00
-
Bretten Wannenweg 17:02:00
-
Bretten Schulzentrum 17:04:00
-
Bretten Kupferhälde 17:05:00
-
Gölshausen 17:07:00
-
Gölshausen Industriegebiet 17:09:00
-
Bauerbach 17:11:00
-
Oberderdingen-Flehingen Industrie 17:15:00
-
Flehingen 17:17:00
-
Zaisenhausen 17:20:00
-
Sulzfeld(Baden) 17:23:00
-
Eppingen West 17:27:00
-
Eppingen 17:29:00
-
Gemmingen West 17:37:00
-
Gemmingen 17:39:00
-
Stetten am Heuchelberg 17:42:00
-
Schwaigern(Württ) West 17:44:00
-
Schwaigern(Württ) 17:47:00
-
Schwaigern Ost 17:49:00
-
Leingarten West 17:52:00
-
Leingarten Mitte 17:53:00
-
Leingarten 17:54:00
-
Leingarten Ost 17:56:00
-
Böckingen West 17:58:00
-
Heilbr.-Böckingen Berufsschulzentrum 18:00:00
-
Böckingen Sonnenbrunnen 18:01:00
-
Heilbronn Hauptbahnhof/Willy-Brandt-Pl. 18:04:00
-
Heilbronn Neckar-Turm/K.-S.-Pl 18:07:00
-
Heilbronn Rathaus 18:08:00
-
Heilbronn Harmonie 18:10:00
-
Heilbronn Friedensplatz 18:12:00
-
Heilbronn Finanzamt 18:13:00
-
Heilbronn Pfühlpark 18:15:00
Route:
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe
-
Ettlinger Tor/Staatstheater (U), Karlsruhe 16:24:00
-
Kongresszentrum (U), Karlsruhe 16:25:00
-
Augartenstraße, Karlsruhe 16:27:00
-
Poststraße, Karlsruhe 16:28:00
-
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 16:30:00
-
Karlsruhe Albtalbahnhof 16:32:00
-
Forchheim(b Karlsruhe) 16:39:00
-
Durmersheim Nord 16:44:00
-
Durmersheim 16:46:00
-
Bietigheim(Baden) 16:49:00
-
Ötigheim 16:52:00
-
Rastatt 16:56:00
-
Baden-Baden Haueneberstein 17:01:00
-
Baden-Baden 17:04:00
-
Sinzheim Nord 17:07:00
-
Sinzheim 17:09:00
-
Baden-Baden Rebland 17:12:00
-
Bühl(Baden) 17:17:00
-
Achern 17:25:00
Route:
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe
-
Ettlinger Tor/Staatstheater (U), Karlsruhe 16:26:00
-
Kongresszentrum (U), Karlsruhe 16:27:00
-
Augartenstraße, Karlsruhe 16:29:00
-
Poststraße, Karlsruhe 16:30:00
-
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 16:32:00
-
Karlsruhe Albtalbahnhof 16:34:00
-
Dammerstock, Karlsruhe 16:37:00
-
Schloss Rüppurr, Karlsruhe 16:38:00
-
Rüppurr Ostendorfplatz, Karlsruhe 16:39:00
-
Rüppurr Tulpenstraße, Karlsruhe 16:41:00
-
Rüppurr Battstraße, Karlsruhe 16:42:00
-
Neuwiesenreben, Ettlingen 16:44:00
-
Wasen, Ettlingen 16:45:00
-
Erbprinz/Schloss, Ettlingen 16:47:00
-
Ettlingen Stadt 16:48:00
-
Albgaubad, Ettlingen 16:52:00
-
Spinnerei, Ettlingen 16:54:00
-
Busenbach 16:55:00
-
Reichenbach Kurpark, Waldbronn 16:58:00
-
Reichenbach(b. Ettlingen) 16:59:00
-
Langensteinbach Schießhüttenäcker, Karlsbad 17:02:00
-
Langensteinbach Bahnhof 17:03:00
-
Langensteinbach St. Barbara, Karlsbad 17:04:00
-
Spielberg 17:07:00
-
Ittersbach Industrie, Karlsbad 17:10:00
-
Ittersbach Bahnhof 17:13:00
-
Ittersbach Rathaus 17:15:00
Route:
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe
-
Marktplatz (Kaiserstraße U), Karlsruhe 16:33:00
-
Europaplatz/Postgalerie (U), Karlsruhe 16:34:00
-
Karlsruhe Mühlburger Tor 16:36:00
-
Yorckstraße, Karlsruhe 16:38:00
-
Moltkestraße/Städt. Klinikum, Karlsruhe 16:40:00
-
Knielinger Allee/Städt. Klinikum, Karlsruhe 16:41:00
-
August-Bebel-Straße, Karlsruhe 16:42:00
-
Kurt-Schumacher-Straße, Karlsruhe 16:44:00
-
Haus Bethlehem, Karlsruhe 16:45:00
-
Neureut Welschneureuter Straße, Karlsruhe 16:48:00
-
Neureut Bärenweg, Karlsruhe 16:49:00
-
Neureut Adolf-Ehrmann-Bad, Karlsruhe 16:50:00
-
Karlsruhe-Neureut Kirchfeld 16:51:00