Marktplatz /Pyramide in Karlsruhe
Karl-Friedrich-Strasse 9,
76133Karlsruhe
The next departure is direction Knielingen Nord, Karlsruhe.
Route:
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe
-
Ettlinger Tor/Staatstheater (U), Karlsruhe 15:59:00
-
Kongresszentrum (U), Karlsruhe 16:00:00
-
Augartenstraße, Karlsruhe 16:02:00
-
Poststraße, Karlsruhe 16:03:00
-
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 16:05:00
-
Ebertstraße, Karlsruhe 16:08:00
-
Barbarossaplatz, Karlsruhe 16:09:00
-
Welfenstraße, Karlsruhe 16:10:00
-
ZKM, Karlsruhe 16:12:00
-
Arbeitsagentur, Karlsruhe 16:13:00
-
Lessingstraße, Karlsruhe 16:14:00
-
Weinbrennerplatz, Karlsruhe 16:15:00
-
Sophienstraße, Karlsruhe 16:16:00
-
Schillerstraße, Karlsruhe 16:17:00
-
Yorckstraße, Karlsruhe 16:19:00
-
Moltkestraße/Städt. Klinikum, Karlsruhe 16:20:00
-
Kußmaulstraße/Städt. Klinikum, Karlsruhe 16:21:00
-
Hertzstraße, Karlsruhe 16:23:00
-
Feierabendweg, Karlsruhe 16:24:00
-
Neureuter Straße, Karlsruhe 16:25:00
-
Knielingen Siemensallee, Karlsruhe 16:26:00
-
Knielingen Sudetenstraße, Karlsruhe 16:27:00
-
Knielingen Pionierstraße, Karlsruhe 16:28:00
-
Knielingen Egon-Eiermann-Allee, Karlsruhe 16:29:00
-
Knielingen Nord, Karlsruhe 16:31:00
Route:
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 16:00:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 16:01:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 16:03:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 16:04:00
-
Weinweg, Karlsruhe 16:06:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 16:08:00
-
Durlach Auer Straße/Dr.Willmar Schwabe, Karlsruhe 16:09:00
-
Durlach Gritznerstraße, Karlsruhe 16:10:00
-
Durlach Killisfeldstraße, Karlsruhe 16:11:00
-
Durlach Ellmendinger Straße, Karlsruhe 16:12:00
-
Durlach Ostmarkstraße, Karlsruhe 16:13:00
-
Durlach Schlesier Straße West, Karlsruhe 16:14:00
-
Durlach Steiermärker Straße, Karlsruhe 16:15:00
-
Durlach Zündhütle, Karlsruhe 16:16:00
-
Wolfartsweier Nord, Karlsruhe 16:19:00
Route:
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe
-
Ettlinger Tor/Staatstheater (U), Karlsruhe 16:04:00
-
Kongresszentrum (U), Karlsruhe 16:05:00
-
Augartenstraße, Karlsruhe 16:07:00
-
Poststraße, Karlsruhe 16:08:00
-
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 16:10:00
-
Karlsruhe Albtalbahnhof 16:12:00
-
Forchheim(b Karlsruhe) 16:19:00
-
Durmersheim Nord 16:24:00
-
Durmersheim 16:26:00
-
Bietigheim(Baden) 16:28:00
-
Ötigheim 16:31:00
-
Rastatt 16:37:00
-
Rastatt Beinle 16:39:00
-
Kuppenheim 16:42:00
-
Bischweier 16:44:00
-
Bad Rotenfels Schloss 16:46:00
-
Bad Rotenfels Bf 16:48:00
-
Bad Rotenfels Weinbrennerstraße 16:49:00
-
Gaggenau Bf 16:51:00
-
Gaggenau Mercedes-Benz Werk 16:52:00
-
Ottenau 16:54:00
-
Hörden 16:56:00
-
Gernsbach Bf 16:58:00
-
Gernsbach Mitte 17:01:00
-
Obertsrot 17:04:00
-
Hilpertsau 17:05:00
-
Weisenbach 17:07:00
-
Au im Murgtal 17:09:00
-
Langenbrand 17:12:00
-
Gausbach 17:15:00
-
Forbach(Schwarzw) 17:16:00
-
Raumünzach 17:22:00
-
Kirschbaumwasen 17:25:00
-
Schönmünzach 17:28:00
-
Schwarzenberg 17:31:00
-
Huzenbach 17:33:00
-
Röt 17:36:00
-
Heselbach 17:39:00
-
Klosterreichenbach 17:45:00
-
Baiersbronn Schule 17:48:00
-
Baiersbronn Bf 17:49:00
-
Friedrichstal b Freudenstadt 17:53:00
-
Freudenstadt Stadt 17:58:00
-
Freudenstadt Schulzentrum 18:03:00
-
Freudenstadt Industriegebiet 18:05:00
-
Freudenstadt Hbf 18:07:00
Route:
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe
-
Ettlinger Tor/Staatstheater (U), Karlsruhe 16:06:00
-
Kongresszentrum (U), Karlsruhe 16:07:00
-
Augartenstraße, Karlsruhe 16:09:00
-
Poststraße, Karlsruhe 16:10:00
-
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 16:12:00
-
Karlsruhe Albtalbahnhof 16:14:00
-
Dammerstock, Karlsruhe 16:17:00
-
Schloss Rüppurr, Karlsruhe 16:18:00
-
Rüppurr Ostendorfplatz, Karlsruhe 16:19:00
-
Rüppurr Tulpenstraße, Karlsruhe 16:21:00
-
Rüppurr Battstraße, Karlsruhe 16:22:00
-
Neuwiesenreben, Ettlingen 16:24:00
-
Wasen, Ettlingen 16:25:00
-
Erbprinz/Schloss, Ettlingen 16:27:00
-
Ettlingen Stadt 16:28:00
-
Albgaubad, Ettlingen 16:30:00
Route:
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe
-
Marktplatz (Kaiserstraße U), Karlsruhe 16:13:00
-
Europaplatz/Postgalerie (U), Karlsruhe 16:14:00
-
Karlsruhe Mühlburger Tor 16:16:00
-
Yorckstraße, Karlsruhe 16:18:00
-
Moltkestraße/Städt. Klinikum, Karlsruhe 16:20:00
-
Knielinger Allee/Städt. Klinikum, Karlsruhe 16:21:00
-
August-Bebel-Straße, Karlsruhe 16:22:00
-
Kurt-Schumacher-Straße, Karlsruhe 16:24:00
-
Haus Bethlehem, Karlsruhe 16:25:00
-
Neureut Welschneureuter Straße, Karlsruhe 16:28:00
-
Neureut Bärenweg, Karlsruhe 16:29:00
-
Neureut Adolf-Ehrmann-Bad, Karlsruhe 16:30:00
-
Karlsruhe-Neureut Kirchfeld 16:31:00
-
Eggenstein Süd, Eggenstein-Leopoldshafen 16:37:00
-
Eggenstein Bf 16:38:00
-
Eggenstein Spöcker Weg, Eggenstein-Leopoldshafen 16:39:00
-
Eggenstein Schweriner Straße, Eggenstein-Leopoldsh 16:41:00
-
Leopoldshafen Viermorgen, Eggenstein-Leopoldshafen 16:42:00
-
Leopoldshafen Leopoldstr. 16:44:00
-
Leopoldshafen Frankfurter Straße, Eggenstein-Leopo 16:45:00
-
Linkenheim Süd, Linkenheim-Hochstetten 16:48:00
-
Linkenheim Friedrichstraße, Linkenheim-Hochstetten 16:49:00
-
Linkenheim Rathaus 16:51:00
-
Linkenheim Schulzentrum, Linkenheim-Hochstetten 16:53:00
-
Hochstetten Grenzstraße 16:54:00
-
Hochstetten Altenheim, Linkenheim-Hochstetten 16:56:00
-
Hochstetten 16:57:00
Route:
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe
-
Ettlinger Tor/Staatstheater (U), Karlsruhe 16:14:00
-
Kongresszentrum (U), Karlsruhe 16:15:00
-
Augartenstraße, Karlsruhe 16:17:00
-
Poststraße, Karlsruhe 16:18:00
-
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 16:20:00
-
Karlsruhe Albtalbahnhof 16:22:00