Marktplatz /Pyramide in Karlsruhe
Karl-Friedrich-Strasse 9,
76133Karlsruhe
The next departure is direction Knielingen Nord, Karlsruhe.
Route:
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe
-
Ettlinger Tor/Staatstheater (U), Karlsruhe 13:03:00
-
Kongresszentrum (U), Karlsruhe 13:04:00
-
Augartenstraße, Karlsruhe 13:05:00
-
Poststraße, Karlsruhe 13:07:00
-
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 13:08:00
-
Ebertstraße, Karlsruhe 13:11:00
-
Barbarossaplatz, Karlsruhe 13:12:00
-
Welfenstraße, Karlsruhe 13:13:00
-
ZKM, Karlsruhe 13:14:00
-
Arbeitsagentur, Karlsruhe 13:16:00
-
Otto-Sachs-Straße, Karlsruhe 13:17:00
-
Mathystraße, Karlsruhe 13:18:00
-
Karlstor/Bundesgerichtshof, Karlsruhe 13:19:00
-
Europaplatz/Postgalerie, Karlsruhe 13:21:00
-
Europaplatz/Postgalerie, Karlsruhe 13:22:00
-
Karlsruhe Mühlburger Tor 13:25:00
-
Yorckstraße, Karlsruhe 13:27:00
-
Moltkestraße/Städt. Klinikum, Karlsruhe 13:29:00
-
Kußmaulstraße/Städt. Klinikum, Karlsruhe 13:30:00
-
Hertzstraße, Karlsruhe 13:31:00
-
Feierabendweg, Karlsruhe 13:32:00
-
Neureuter Straße, Karlsruhe 13:33:00
-
Knielingen Siemensallee, Karlsruhe 13:35:00
-
Knielingen Sudetenstraße, Karlsruhe 13:36:00
-
Knielingen Pionierstraße, Karlsruhe 13:37:00
-
Knielingen Egon-Eiermann-Allee, Karlsruhe 13:38:00
-
Knielingen Nord, Karlsruhe 13:40:00
Route:
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe
-
Marktplatz (Kaiserstraße U), Karlsruhe 13:03:00
-
Europaplatz/Postgalerie (U), Karlsruhe 13:04:00
-
Karlsruhe Mühlburger Tor 13:06:00
-
Yorckstraße, Karlsruhe 13:08:00
-
Moltkestraße/Städt. Klinikum, Karlsruhe 13:10:00
-
Knielinger Allee/Städt. Klinikum, Karlsruhe 13:11:00
-
August-Bebel-Straße, Karlsruhe 13:12:00
-
Kurt-Schumacher-Straße, Karlsruhe 13:14:00
-
Haus Bethlehem, Karlsruhe 13:15:00
-
Neureut Welschneureuter Straße, Karlsruhe 13:18:00
-
Neureut Bärenweg, Karlsruhe 13:19:00
-
Neureut Adolf-Ehrmann-Bad, Karlsruhe 13:20:00
-
Karlsruhe-Neureut Kirchfeld 13:21:00
-
Eggenstein Süd, Eggenstein-Leopoldshafen 13:25:00
-
Eggenstein Bf 13:26:00
-
Eggenstein Spöcker Weg, Eggenstein-Leopoldshafen 13:28:00
-
Eggenstein Schweriner Straße, Eggenstein-Leopoldsh 13:29:00
-
Leopoldshafen Viermorgen, Eggenstein-Leopoldshafen 13:31:00
-
Leopoldshafen Leopoldstr. 13:33:00
-
Leopoldshafen Frankfurter Straße, Eggenstein-Leopo 13:34:00
-
Linkenheim Süd, Linkenheim-Hochstetten 13:37:00
-
Linkenheim Friedrichstraße, Linkenheim-Hochstetten 13:38:00
-
Linkenheim Rathaus 13:41:00
-
Linkenheim Schulzentrum, Linkenheim-Hochstetten 13:43:00
-
Hochstetten Grenzstraße 13:44:00
-
Hochstetten Altenheim, Linkenheim-Hochstetten 13:45:00
-
Hochstetten 13:46:00
Route:
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe
-
Ettlinger Tor/Staatstheater (U), Karlsruhe 13:04:00
-
Kongresszentrum (U), Karlsruhe 13:05:00
-
Augartenstraße, Karlsruhe 13:07:00
-
Poststraße, Karlsruhe 13:08:00
-
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 13:10:00
-
Karlsruhe Albtalbahnhof 13:12:00
-
Forchheim(b Karlsruhe) 13:19:00
-
Durmersheim Nord 13:24:00
-
Durmersheim 13:26:00
-
Bietigheim(Baden) 13:28:00
-
Ötigheim 13:31:00
-
Rastatt 13:37:00
-
Rastatt Beinle 13:39:00
-
Kuppenheim 13:42:00
-
Bischweier 13:44:00
-
Bad Rotenfels Schloss 13:46:00
-
Bad Rotenfels Bf 13:48:00
-
Bad Rotenfels Weinbrennerstraße 13:49:00
-
Gaggenau Bf 13:51:00
-
Gaggenau Mercedes-Benz Werk 13:52:00
-
Ottenau 13:54:00
-
Hörden 13:56:00
-
Gernsbach Bf 13:58:00
-
Gernsbach Mitte 14:01:00
-
Obertsrot 14:04:00
-
Hilpertsau 14:05:00
-
Weisenbach 14:07:00
-
Au im Murgtal 14:09:00
-
Langenbrand 14:12:00
-
Gausbach 14:15:00
-
Forbach(Schwarzw) 14:16:00
-
Raumünzach 14:22:00
-
Kirschbaumwasen 14:25:00
-
Schönmünzach 14:28:00
-
Schwarzenberg 14:31:00
-
Huzenbach 14:33:00
-
Röt 14:36:00
-
Heselbach 14:39:00
-
Klosterreichenbach 14:43:00
-
Baiersbronn Schule 14:46:00
-
Baiersbronn Bf 14:47:00
-
Friedrichstal b Freudenstadt 14:52:00
-
Freudenstadt Stadt 14:57:00
-
Freudenstadt Schulzentrum 15:03:00
-
Freudenstadt Industriegebiet 15:05:00
-
Freudenstadt Hbf 15:07:00
-
Grüntal-Wittlensweiler 15:18:00
-
Dornstetten-Aach 15:20:00
-
Dornstetten 15:23:00
-
Schopfloch(b Freudenstadt) 15:27:00
-
Bittelbronn 15:33:00
-
Horb-Heiligenfeld 15:39:00
-
Hochdorf(b Horb) 15:44:00
-
Eutingen Nord 15:47:00
-
Eutingen im Gäu 15:50:00
-
Ergenzingen 15:53:00
-
Bondorf(b Herrenberg) 15:57:00
Route:
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 13:07:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 13:08:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 13:10:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 13:11:00
-
Weinweg, Karlsruhe 13:13:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 13:15:00
-
Durlach Auer Straße/Dr.Willmar Schwabe, Karlsruhe 13:16:00
-
Durlach Gritznerstraße, Karlsruhe 13:17:00
-
Durlach Killisfeldstraße, Karlsruhe 13:18:00
-
Durlach Ellmendinger Straße, Karlsruhe 13:19:00
-
Durlach Ostmarkstraße, Karlsruhe 13:20:00
-
Durlach Schlesier Straße West, Karlsruhe 13:21:00
-
Durlach Steiermärker Straße, Karlsruhe 13:23:00
-
Durlach Zündhütle, Karlsruhe 13:24:00
-
Wolfartsweier Nord, Karlsruhe 13:26:00
Route:
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe
-
Ettlinger Tor/Staatstheater (U), Karlsruhe 13:06:00
-
Kongresszentrum (U), Karlsruhe 13:07:00
-
Augartenstraße, Karlsruhe 13:09:00
-
Poststraße, Karlsruhe 13:10:00
-
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 13:12:00
-
Karlsruhe Albtalbahnhof 13:14:00
-
Dammerstock, Karlsruhe 13:17:00
-
Schloss Rüppurr, Karlsruhe 13:18:00
-
Rüppurr Ostendorfplatz, Karlsruhe 13:19:00
-
Rüppurr Tulpenstraße, Karlsruhe 13:21:00
-
Rüppurr Battstraße, Karlsruhe 13:22:00
-
Neuwiesenreben, Ettlingen 13:24:00
-
Wasen, Ettlingen 13:25:00
-
Erbprinz/Schloss, Ettlingen 13:27:00
-
Ettlingen Stadt 13:28:00
-
Albgaubad, Ettlingen 13:32:00
-
Spinnerei, Ettlingen 13:34:00
-
Busenbach 13:35:00
-
Etzenrot 13:38:00
-
Fischweier, Karlsbad 13:41:00
-
Marxzell 13:44:00
-
Frauenalb-Schielberg 13:48:00
-
Kullenmühle, Bad Herrenalb 13:51:00
-
Bad Herrenalb 13:53:00
Route:
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe
-
Ettlinger Tor/Staatstheater (U), Karlsruhe 13:13:00
-
Kongresszentrum (U), Karlsruhe 13:14:00
-
Augartenstraße, Karlsruhe 13:15:00
-
Poststraße, Karlsruhe 13:17:00
-
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 13:18:00
-
Ebertstraße, Karlsruhe 13:21:00
-
Barbarossaplatz, Karlsruhe 13:22:00
-
Welfenstraße, Karlsruhe 13:23:00
-
ZKM, Karlsruhe 13:24:00
-
Arbeitsagentur, Karlsruhe 13:26:00
-
Otto-Sachs-Straße, Karlsruhe 13:27:00
-
Mathystraße, Karlsruhe 13:28:00
-
Karlstor/Bundesgerichtshof, Karlsruhe 13:29:00
-
Europaplatz/Postgalerie, Karlsruhe 13:31:00
-
Europaplatz/Postgalerie, Karlsruhe 13:32:00
-
Karlsruhe Mühlburger Tor 13:35:00
-
Yorckstraße, Karlsruhe 13:37:00
-
Moltkestraße/Städt. Klinikum, Karlsruhe 13:39:00
-
Kußmaulstraße/Städt. Klinikum, Karlsruhe 13:40:00
-
Hertzstraße, Karlsruhe 13:41:00
-
Feierabendweg, Karlsruhe 13:42:00
-
Neureuter Straße, Karlsruhe 13:43:00
-
Knielingen Siemensallee, Karlsruhe 13:45:00
-
Knielingen Sudetenstraße, Karlsruhe 13:46:00
-
Knielingen Pionierstraße, Karlsruhe 13:47:00
-
Knielingen Egon-Eiermann-Allee, Karlsruhe 13:48:00
-
Knielingen Nord, Karlsruhe 13:50:00