Marktplatz /Pyramide in Karlsruhe
Karl-Friedrich-Strasse 9,
76133Karlsruhe
The next departure is direction Karlsruhe Albtalbahnhof.
Route:
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe
-
Ettlinger Tor/Staatstheater (U), Karlsruhe 20:34:00
-
Kongresszentrum (U), Karlsruhe 20:35:00
-
Augartenstraße, Karlsruhe 20:37:00
-
Poststraße, Karlsruhe 20:38:00
-
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 20:40:00
-
Karlsruhe Albtalbahnhof 20:42:00
Route:
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 21:55:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 21:56:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 21:58:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 22:00:00
Route:
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 22:00:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 22:01:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 22:03:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 22:04:00
-
Weinweg, Karlsruhe 22:06:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 22:08:00
-
Durlach Auer Straße/Dr.Willmar Schwabe, Karlsruhe 22:09:00
-
Durlach Gritznerstraße, Karlsruhe 22:10:00
-
Durlach Killisfeldstraße, Karlsruhe 22:11:00
-
Durlach Ellmendinger Straße, Karlsruhe 22:12:00
-
Durlach Ostmarkstraße, Karlsruhe 22:13:00
-
Durlach Schlesier Straße West, Karlsruhe 22:14:00
-
Durlach Steiermärker Straße, Karlsruhe 22:15:00
-
Durlach Zündhütle, Karlsruhe 22:16:00
-
Wolfartsweier Nord, Karlsruhe 22:19:00
Route:
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe
-
Ettlinger Tor/Staatstheater (U), Karlsruhe 21:59:00
-
Kongresszentrum (U), Karlsruhe 22:00:00
-
Augartenstraße, Karlsruhe 22:02:00
-
Poststraße, Karlsruhe 22:03:00
-
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 22:05:00
-
Ebertstraße, Karlsruhe 22:08:00
-
Barbarossaplatz, Karlsruhe 22:09:00
-
Welfenstraße, Karlsruhe 22:10:00
-
ZKM, Karlsruhe 22:12:00
-
Arbeitsagentur, Karlsruhe 22:13:00
-
Otto-Sachs-Straße, Karlsruhe 22:14:00
-
Mathystraße, Karlsruhe 22:15:00
-
Karlstor/Bundesgerichtshof, Karlsruhe 22:16:00
-
Europaplatz/Postgalerie, Karlsruhe 22:18:00
-
Europaplatz/Postgalerie, Karlsruhe 22:19:00
-
Karlsruhe Mühlburger Tor 22:22:00
-
Yorckstraße, Karlsruhe 22:24:00
-
Moltkestraße/Städt. Klinikum, Karlsruhe 22:25:00
-
Kußmaulstraße/Städt. Klinikum, Karlsruhe 22:27:00
-
Hertzstraße, Karlsruhe 22:28:00
-
Feierabendweg, Karlsruhe 22:29:00
-
Neureuter Straße, Karlsruhe 22:30:00
-
Knielingen Siemensallee, Karlsruhe 22:31:00
-
Knielingen Sudetenstraße, Karlsruhe 22:32:00
-
Knielingen Pionierstraße, Karlsruhe 22:33:00
-
Knielingen Egon-Eiermann-Allee, Karlsruhe 22:34:00
-
Knielingen Nord, Karlsruhe 22:36:00
Route:
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe
-
Ettlinger Tor/Staatstheater (U), Karlsruhe 22:04:00
-
Kongresszentrum (U), Karlsruhe 22:05:00
-
Augartenstraße, Karlsruhe 22:07:00
-
Poststraße, Karlsruhe 22:08:00
-
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 22:10:00
-
Karlsruhe Albtalbahnhof 22:12:00
-
Forchheim(b Karlsruhe) 22:19:00
-
Durmersheim Nord 22:24:00
-
Durmersheim 22:26:00
-
Bietigheim(Baden) 22:28:00
-
Ötigheim 22:31:00
-
Rastatt 22:37:00
-
Rastatt Beinle 22:39:00
-
Kuppenheim 22:42:00
-
Bischweier 22:44:00
-
Bad Rotenfels Schloss 22:46:00
-
Bad Rotenfels Bf 22:48:00
-
Bad Rotenfels Weinbrennerstraße 22:49:00
-
Gaggenau Bf 22:51:00
-
Gaggenau Mercedes-Benz Werk 22:52:00
-
Ottenau 22:54:00
-
Hörden 22:56:00
-
Gernsbach Bf 22:58:00
-
Gernsbach Mitte 23:01:00
-
Obertsrot 23:04:00
-
Hilpertsau 23:05:00
-
Weisenbach 23:07:00
-
Au im Murgtal 23:09:00
-
Langenbrand 23:12:00
-
Gausbach 23:15:00
-
Forbach(Schwarzw) 23:16:00
-
Raumünzach 23:22:00
-
Kirschbaumwasen 23:25:00
-
Schönmünzach 23:28:00
-
Schwarzenberg 23:31:00
-
Huzenbach 23:33:00
-
Röt 23:36:00
-
Heselbach 23:39:00
-
Klosterreichenbach 23:41:00
-
Baiersbronn Schule 23:44:00
-
Baiersbronn Bf 23:45:00
-
Friedrichstal b Freudenstadt 23:49:00
-
Freudenstadt Stadt 23:54:00
-
Freudenstadt Schulzentrum 23:56:00
-
Freudenstadt Industriegebiet 23:58:00
-
Freudenstadt Hbf 00:00:00
Route:
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe
-
Ettlinger Tor/Staatstheater (U), Karlsruhe 22:06:00
-
Kongresszentrum (U), Karlsruhe 22:07:00
-
Augartenstraße, Karlsruhe 22:09:00
-
Poststraße, Karlsruhe 22:10:00
-
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 22:12:00
-
Karlsruhe Albtalbahnhof 22:14:00
-
Dammerstock, Karlsruhe 22:17:00
-
Schloss Rüppurr, Karlsruhe 22:18:00
-
Rüppurr Ostendorfplatz, Karlsruhe 22:19:00
-
Rüppurr Tulpenstraße, Karlsruhe 22:21:00
-
Rüppurr Battstraße, Karlsruhe 22:22:00
-
Neuwiesenreben, Ettlingen 22:24:00
-
Wasen, Ettlingen 22:25:00
-
Erbprinz/Schloss, Ettlingen 22:27:00
-
Ettlingen Stadt 22:28:00
-
Albgaubad, Ettlingen 22:32:00
-
Spinnerei, Ettlingen 22:34:00
-
Busenbach 22:35:00
-
Etzenrot 22:38:00
-
Fischweier, Karlsbad 22:41:00
-
Marxzell 22:44:00
-
Frauenalb-Schielberg 22:48:00
-
Kullenmühle, Bad Herrenalb 22:51:00
-
Bad Herrenalb 22:53:00