Marktplatz /Pyramide in Karlsruhe
Karl-Friedrich-Strasse 9,
76133Karlsruhe
The next departure is direction Wolfartsweier Nord, Karlsruhe.
Route:
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 11:07:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 11:08:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 11:10:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 11:11:00
-
Weinweg, Karlsruhe 11:13:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 11:15:00
-
Durlach Auer Straße/Dr.Willmar Schwabe, Karlsruhe 11:16:00
-
Durlach Gritznerstraße, Karlsruhe 11:17:00
-
Durlach Killisfeldstraße, Karlsruhe 11:18:00
-
Durlach Ellmendinger Straße, Karlsruhe 11:19:00
-
Durlach Ostmarkstraße, Karlsruhe 11:20:00
-
Durlach Schlesier Straße West, Karlsruhe 11:21:00
-
Durlach Steiermärker Straße, Karlsruhe 11:23:00
-
Durlach Zündhütle, Karlsruhe 11:24:00
-
Wolfartsweier Nord, Karlsruhe 11:26:00
Route:
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe
-
Ettlinger Tor/Staatstheater (U), Karlsruhe 11:06:00
-
Kongresszentrum (U), Karlsruhe 11:07:00
-
Augartenstraße, Karlsruhe 11:09:00
-
Poststraße, Karlsruhe 11:10:00
-
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 11:12:00
-
Karlsruhe Albtalbahnhof 11:14:00
-
Dammerstock, Karlsruhe 11:17:00
-
Schloss Rüppurr, Karlsruhe 11:18:00
-
Rüppurr Ostendorfplatz, Karlsruhe 11:19:00
-
Rüppurr Tulpenstraße, Karlsruhe 11:21:00
-
Rüppurr Battstraße, Karlsruhe 11:22:00
-
Neuwiesenreben, Ettlingen 11:24:00
-
Wasen, Ettlingen 11:25:00
-
Erbprinz/Schloss, Ettlingen 11:27:00
-
Ettlingen Stadt 11:28:00
-
Albgaubad, Ettlingen 11:32:00
-
Spinnerei, Ettlingen 11:34:00
-
Busenbach 11:35:00
-
Etzenrot 11:38:00
-
Fischweier, Karlsbad 11:41:00
-
Marxzell 11:44:00
-
Frauenalb-Schielberg 11:48:00
-
Kullenmühle, Bad Herrenalb 11:51:00
-
Bad Herrenalb 11:53:00
Route:
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe
-
Ettlinger Tor/Staatstheater (U), Karlsruhe 11:13:00
-
Kongresszentrum (U), Karlsruhe 11:14:00
-
Augartenstraße, Karlsruhe 11:15:00
-
Poststraße, Karlsruhe 11:17:00
-
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 11:18:00
-
Ebertstraße, Karlsruhe 11:21:00
-
Barbarossaplatz, Karlsruhe 11:22:00
-
Welfenstraße, Karlsruhe 11:23:00
-
ZKM, Karlsruhe 11:24:00
-
Arbeitsagentur, Karlsruhe 11:26:00
-
Lessingstraße, Karlsruhe 11:27:00
-
Weinbrennerplatz, Karlsruhe 11:28:00
-
Sophienstraße, Karlsruhe 11:29:00
-
Schillerstraße, Karlsruhe 11:31:00
-
Yorckstraße, Karlsruhe 11:32:00
-
Moltkestraße/Städt. Klinikum, Karlsruhe 11:34:00
-
Kußmaulstraße/Städt. Klinikum, Karlsruhe 11:35:00
-
Hertzstraße, Karlsruhe 11:37:00
-
Feierabendweg, Karlsruhe 11:38:00
-
Neureuter Straße, Karlsruhe 11:39:00
-
Knielingen Siemensallee, Karlsruhe 11:40:00
-
Knielingen Sudetenstraße, Karlsruhe 11:41:00
-
Knielingen Pionierstraße, Karlsruhe 11:42:00
-
Knielingen Egon-Eiermann-Allee, Karlsruhe 11:43:00
-
Knielingen Nord, Karlsruhe 11:45:00
Route:
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe
-
Marktplatz (Kaiserstraße U), Karlsruhe 11:13:00
-
Europaplatz/Postgalerie (U), Karlsruhe 11:14:00
-
Karlsruhe Mühlburger Tor 11:16:00
-
Yorckstraße, Karlsruhe 11:18:00
-
Moltkestraße/Städt. Klinikum, Karlsruhe 11:20:00
-
Knielinger Allee/Städt. Klinikum, Karlsruhe 11:21:00
-
August-Bebel-Straße, Karlsruhe 11:22:00
-
Kurt-Schumacher-Straße, Karlsruhe 11:24:00
-
Haus Bethlehem, Karlsruhe 11:25:00
-
Neureut Welschneureuter Straße, Karlsruhe 11:28:00
-
Neureut Bärenweg, Karlsruhe 11:29:00
-
Neureut Adolf-Ehrmann-Bad, Karlsruhe 11:30:00
-
Karlsruhe-Neureut Kirchfeld 11:31:00
Route:
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe
-
Ettlinger Tor/Staatstheater (U), Karlsruhe 11:14:00
-
Kongresszentrum (U), Karlsruhe 11:15:00
-
Augartenstraße, Karlsruhe 11:17:00
-
Poststraße, Karlsruhe 11:18:00
-
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 11:20:00
-
Karlsruhe Albtalbahnhof 11:22:00
Route:
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 11:17:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 11:18:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 11:20:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 11:21:00
-
Weinweg, Karlsruhe 11:23:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 11:25:00
-
Durlach Auer Straße/Dr.Willmar Schwabe, Karlsruhe 11:26:00
-
Durlach Gritznerstraße, Karlsruhe 11:27:00
-
Durlach Killisfeldstraße, Karlsruhe 11:28:00
-
Durlach Ellmendinger Straße, Karlsruhe 11:29:00
-
Durlach Ostmarkstraße, Karlsruhe 11:30:00
-
Durlach Schlesier Straße West, Karlsruhe 11:31:00
-
Durlach Steiermärker Straße, Karlsruhe 11:33:00
-
Durlach Zündhütle, Karlsruhe 11:34:00
-
Wolfartsweier Nord, Karlsruhe 11:36:00