Marktplatz /Pyramide in Karlsruhe
Karl-Friedrich-Strasse 9,
76133Karlsruhe
The next departure is direction Öhringen-Cappel.
Route:
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 11:25:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 11:26:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 11:28:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 11:29:00
-
Weinweg, Karlsruhe 11:31:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 11:32:00
-
Karlsruhe-Durlach 11:34:00
-
Grötzingen 11:38:00
-
Grötzingen Oberausstraße 11:40:00
-
Berghausen Hummelberg 11:42:00
-
Jöhlingen West 11:46:00
-
Jöhlingen 11:47:00
-
Wössingen 11:49:00
-
Wössingen Ost 11:51:00
-
Dürrenbüchig 11:54:00
-
Rinklingen 11:56:00
-
Bretten 11:58:00
-
Bretten Stadtmitte 12:01:00
-
Bretten Wannenweg 12:02:00
-
Bretten Schulzentrum 12:04:00
-
Bretten Kupferhälde 12:05:00
-
Gölshausen 12:07:00
-
Gölshausen Industriegebiet 12:09:00
-
Bauerbach 12:11:00
-
Oberderdingen-Flehingen Industrie 12:15:00
-
Flehingen 12:17:00
-
Zaisenhausen 12:20:00
-
Sulzfeld(Baden) 12:23:00
-
Eppingen West 12:27:00
-
Eppingen 12:29:00
-
Gemmingen West 12:37:00
-
Gemmingen 12:39:00
-
Stetten am Heuchelberg 12:42:00
-
Schwaigern(Württ) West 12:44:00
-
Schwaigern(Württ) 12:47:00
-
Schwaigern Ost 12:49:00
-
Leingarten West 12:52:00
-
Leingarten Mitte 12:53:00
-
Leingarten 12:54:00
-
Leingarten Ost 12:56:00
-
Böckingen West 12:58:00
-
Heilbr.-Böckingen Berufsschulzentrum 13:00:00
-
Böckingen Sonnenbrunnen 13:01:00
-
Heilbronn Hauptbahnhof/Willy-Brandt-Pl. 13:04:00
-
Heilbronn Neckar-Turm/K.-S.-Pl 13:07:00
-
Heilbronn Rathaus 13:08:00
-
Heilbronn Harmonie 13:10:00
-
Heilbronn Friedensplatz 13:12:00
-
Heilbronn Finanzamt 13:13:00
-
Heilbronn Pfühlpark 13:15:00
-
Heilbronn Trappensee 13:17:00
-
Weinsberg West 13:20:00
-
Weinsberg 13:21:00
-
Weinsberg/Ellhofen Gewerbegebiet 13:24:00
-
Ellhofen 13:25:00
-
Sülzbach 13:27:00
-
Sülzbach Schule 13:29:00
-
Willsbach 13:30:00
-
Affaltrach 13:32:00
-
Eschenau(b Heilbronn) 13:34:00
-
Wieslensdorf 13:36:00
-
Scheppach 13:38:00
-
Bretzfeld 13:40:00
-
Bitzfeld 13:42:00
-
Öhringen West 13:45:00
-
Öhringen Hbf 13:47:00
-
Öhringen-Cappel 13:50:00
Route:
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe
-
Ettlinger Tor/Staatstheater (U), Karlsruhe 11:24:00
-
Kongresszentrum (U), Karlsruhe 11:25:00
-
Augartenstraße, Karlsruhe 11:27:00
-
Poststraße, Karlsruhe 11:28:00
-
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 11:30:00
-
Karlsruhe Albtalbahnhof 11:32:00
-
Forchheim(b Karlsruhe) 11:39:00
-
Durmersheim Nord 11:44:00
-
Durmersheim 11:46:00
-
Bietigheim(Baden) 11:49:00
-
Ötigheim 11:52:00
-
Rastatt 11:56:00
-
Baden-Baden Haueneberstein 12:01:00
-
Baden-Baden 12:04:00
-
Sinzheim Nord 12:07:00
-
Sinzheim 12:09:00
-
Baden-Baden Rebland 12:12:00
-
Bühl(Baden) 12:17:00
-
Achern 12:25:00
Route:
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 11:27:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 11:28:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 11:30:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 11:31:00
-
Weinweg, Karlsruhe 11:33:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 11:35:00
-
Durlach Auer Straße/Dr.Willmar Schwabe, Karlsruhe 11:36:00
-
Durlach Gritznerstraße, Karlsruhe 11:37:00
-
Durlach Killisfeldstraße, Karlsruhe 11:38:00
-
Durlach Ellmendinger Straße, Karlsruhe 11:39:00
-
Durlach Ostmarkstraße, Karlsruhe 11:40:00
-
Durlach Schlesier Straße West, Karlsruhe 11:41:00
-
Durlach Steiermärker Straße, Karlsruhe 11:43:00
-
Durlach Zündhütle, Karlsruhe 11:44:00
-
Wolfartsweier Nord, Karlsruhe 11:46:00
Route:
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe
-
Ettlinger Tor/Staatstheater (U), Karlsruhe 11:26:00
-
Kongresszentrum (U), Karlsruhe 11:27:00
-
Augartenstraße, Karlsruhe 11:29:00
-
Poststraße, Karlsruhe 11:30:00
-
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 11:32:00
-
Karlsruhe Albtalbahnhof 11:34:00
-
Dammerstock, Karlsruhe 11:37:00
-
Schloss Rüppurr, Karlsruhe 11:38:00
-
Rüppurr Ostendorfplatz, Karlsruhe 11:39:00
-
Rüppurr Tulpenstraße, Karlsruhe 11:41:00
-
Rüppurr Battstraße, Karlsruhe 11:42:00
-
Neuwiesenreben, Ettlingen 11:44:00
-
Wasen, Ettlingen 11:45:00
-
Erbprinz/Schloss, Ettlingen 11:47:00
-
Ettlingen Stadt 11:48:00
-
Albgaubad, Ettlingen 11:52:00
-
Spinnerei, Ettlingen 11:54:00
-
Busenbach 11:55:00
-
Reichenbach Kurpark, Waldbronn 11:58:00
-
Reichenbach(b. Ettlingen) 11:59:00
-
Langensteinbach Schießhüttenäcker, Karlsbad 12:02:00
-
Langensteinbach Bahnhof 12:03:00
-
Langensteinbach St. Barbara, Karlsbad 12:04:00
-
Spielberg 12:07:00
-
Ittersbach Industrie, Karlsbad 12:11:00
-
Ittersbach Bahnhof 12:13:00
-
Ittersbach Rathaus 12:15:00
Route:
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe
-
Ettlinger Tor/Staatstheater (U), Karlsruhe 11:33:00
-
Kongresszentrum (U), Karlsruhe 11:34:00
-
Augartenstraße, Karlsruhe 11:35:00
-
Poststraße, Karlsruhe 11:37:00
-
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 11:38:00
-
Ebertstraße, Karlsruhe 11:41:00
-
Barbarossaplatz, Karlsruhe 11:42:00
-
Welfenstraße, Karlsruhe 11:43:00
-
ZKM, Karlsruhe 11:44:00
-
Arbeitsagentur, Karlsruhe 11:46:00
-
Otto-Sachs-Straße, Karlsruhe 11:47:00
-
Mathystraße, Karlsruhe 11:48:00
-
Karlstor/Bundesgerichtshof, Karlsruhe 11:49:00
-
Europaplatz/Postgalerie, Karlsruhe 11:51:00
-
Europaplatz/Postgalerie, Karlsruhe 11:52:00
-
Karlsruhe Mühlburger Tor 11:55:00
-
Yorckstraße, Karlsruhe 11:57:00
-
Moltkestraße/Städt. Klinikum, Karlsruhe 11:59:00
-
Kußmaulstraße/Städt. Klinikum, Karlsruhe 12:00:00
-
Hertzstraße, Karlsruhe 12:01:00
-
Feierabendweg, Karlsruhe 12:02:00
-
Neureuter Straße, Karlsruhe 12:03:00
-
Knielingen Siemensallee, Karlsruhe 12:05:00
-
Knielingen Sudetenstraße, Karlsruhe 12:06:00
-
Knielingen Pionierstraße, Karlsruhe 12:07:00
-
Knielingen Egon-Eiermann-Allee, Karlsruhe 12:08:00
-
Knielingen Nord, Karlsruhe 12:10:00
Route:
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe
-
Marktplatz (Kaiserstraße U), Karlsruhe 11:33:00
-
Europaplatz/Postgalerie (U), Karlsruhe 11:34:00
-
Karlsruhe Mühlburger Tor 11:36:00
-
Yorckstraße, Karlsruhe 11:38:00
-
Moltkestraße/Städt. Klinikum, Karlsruhe 11:40:00
-
Knielinger Allee/Städt. Klinikum, Karlsruhe 11:41:00
-
August-Bebel-Straße, Karlsruhe 11:42:00
-
Kurt-Schumacher-Straße, Karlsruhe 11:44:00
-
Haus Bethlehem, Karlsruhe 11:45:00
-
Neureut Welschneureuter Straße, Karlsruhe 11:48:00
-
Neureut Bärenweg, Karlsruhe 11:49:00
-
Neureut Adolf-Ehrmann-Bad, Karlsruhe 11:50:00
-
Karlsruhe-Neureut Kirchfeld 11:51:00