Marktplatz /Pyramide in Karlsruhe
Karl-Friedrich-Strasse 9,
76133Karlsruhe
The next departure is direction Karlsruhe-Neureut Kirchfeld.
Route:
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe
-
Marktplatz (Kaiserstraße U), Karlsruhe 01:57:00
-
Europaplatz/Postgalerie (U), Karlsruhe 02:03:00
-
Karlsruhe Mühlburger Tor 02:05:00
-
Yorckstraße, Karlsruhe 02:06:00
-
Moltkestraße/Städt. Klinikum, Karlsruhe 02:08:00
-
Knielinger Allee/Städt. Klinikum, Karlsruhe 02:09:00
-
August-Bebel-Straße, Karlsruhe 02:10:00
-
Kurt-Schumacher-Straße, Karlsruhe 02:12:00
-
Haus Bethlehem, Karlsruhe 02:13:00
-
Neureut Welschneureuter Straße, Karlsruhe 02:16:00
-
Neureut Bärenweg, Karlsruhe 02:17:00
-
Neureut Adolf-Ehrmann-Bad, Karlsruhe 02:18:00
-
Karlsruhe-Neureut Kirchfeld 02:19:00
Route:
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe
-
Ettlinger Tor/Staatstheater (U), Karlsruhe 02:00:00
-
Kongresszentrum (U), Karlsruhe 02:01:00
-
Augartenstraße, Karlsruhe 02:03:00
-
Poststraße, Karlsruhe 02:04:00
-
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 02:06:00
-
Karlsruhe Albtalbahnhof 02:08:00
-
Dammerstock, Karlsruhe 02:11:00
-
Schloss Rüppurr, Karlsruhe 02:12:00
-
Rüppurr Ostendorfplatz, Karlsruhe 02:13:00
-
Rüppurr Tulpenstraße, Karlsruhe 02:15:00
-
Rüppurr Battstraße, Karlsruhe 02:16:00
-
Neuwiesenreben, Ettlingen 02:18:00
-
Wasen, Ettlingen 02:19:00
-
Erbprinz/Schloss, Ettlingen 02:21:00
-
Ettlingen Stadt 02:22:00
-
Albgaubad, Ettlingen 02:25:00
Route:
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe
-
Ettlinger Tor/Staatstheater (U), Karlsruhe 02:15:00
-
Kongresszentrum (U), Karlsruhe 02:16:00
-
Augartenstraße, Karlsruhe 02:18:00
-
Poststraße, Karlsruhe 02:19:00
-
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 02:21:00
-
Ebertstraße, Karlsruhe 02:25:00
-
Barbarossaplatz, Karlsruhe 02:26:00
-
Welfenstraße, Karlsruhe 02:27:00
-
ZKM, Karlsruhe 02:29:00
-
Arbeitsagentur, Karlsruhe 02:30:00
-
Lessingstraße, Karlsruhe 02:31:00
-
Weinbrennerplatz, Karlsruhe 02:32:00
-
Landesbausparkasse, Karlsruhe 02:34:00
-
Europahalle/Europabad, Karlsruhe 02:35:00
-
Bannwaldallee, Karlsruhe 02:36:00
-
Hardecksiedlung, Karlsruhe 02:37:00
-
Oberreut Albert-Braun-Straße, Karlsruhe 02:38:00
-
Oberreut Zentrum, Karlsruhe 02:39:00
-
Oberreut Wilhelm-Leuschner-Straße, Karlsruhe 02:41:00
-
Oberreut Badeniaplatz, Karlsruhe 02:42:00
Route:
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 02:25:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 02:26:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 02:28:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 02:29:00
-
Weinweg, Karlsruhe 02:31:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 02:32:00
-
Karlsruhe-Durlach 02:34:00
-
Grötzingen 02:38:00
-
Grötzingen Oberausstraße 02:39:00
-
Berghausen Hummelberg 02:42:00
-
Jöhlingen West 02:46:00
-
Jöhlingen 02:47:00
-
Wössingen 02:49:00
-
Wössingen Ost 02:51:00
-
Dürrenbüchig 02:54:00
-
Rinklingen 02:56:00
-
Bretten 02:58:00
-
Bretten Stadtmitte 03:01:00
-
Bretten Wannenweg 03:02:00
-
Bretten Schulzentrum 03:04:00
-
Bretten Kupferhälde 03:05:00
-
Gölshausen 03:07:00
Route:
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe
-
Marktplatz (Kaiserstraße U), Karlsruhe 02:27:00
-
Europaplatz/Postgalerie (U), Karlsruhe 02:33:00
-
Karlsruhe Mühlburger Tor 02:35:00
-
Yorckstraße, Karlsruhe 02:36:00
-
Moltkestraße/Städt. Klinikum, Karlsruhe 02:38:00
-
Knielinger Allee/Städt. Klinikum, Karlsruhe 02:39:00
-
August-Bebel-Straße, Karlsruhe 02:40:00
-
Kurt-Schumacher-Straße, Karlsruhe 02:42:00
-
Haus Bethlehem, Karlsruhe 02:43:00
-
Neureut Welschneureuter Straße, Karlsruhe 02:46:00
-
Neureut Bärenweg, Karlsruhe 02:47:00
-
Neureut Adolf-Ehrmann-Bad, Karlsruhe 02:48:00
-
Karlsruhe-Neureut Kirchfeld 02:49:00
-
Eggenstein Süd, Eggenstein-Leopoldshafen 02:54:00
-
Eggenstein Bf 02:55:00
-
Eggenstein Spöcker Weg, Eggenstein-Leopoldshafen 02:56:00
-
Eggenstein Schweriner Straße, Eggenstein-Leopoldsh 02:58:00
-
Leopoldshafen Viermorgen, Eggenstein-Leopoldshafen 02:59:00
-
Leopoldshafen Leopoldstr. 03:01:00
-
Leopoldshafen Frankfurter Straße, Eggenstein-Leopo 03:02:00
-
Linkenheim Süd, Linkenheim-Hochstetten 03:05:00
-
Linkenheim Friedrichstraße, Linkenheim-Hochstetten 03:06:00
-
Linkenheim Rathaus 03:08:00
-
Linkenheim Schulzentrum, Linkenheim-Hochstetten 03:10:00
-
Hochstetten Grenzstraße 03:11:00
-
Hochstetten Altenheim, Linkenheim-Hochstetten 03:13:00
-
Hochstetten 03:14:00
Route:
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe
-
Ettlinger Tor/Staatstheater (U), Karlsruhe 02:30:00
-
Kongresszentrum (U), Karlsruhe 02:31:00
-
Augartenstraße, Karlsruhe 02:33:00
-
Poststraße, Karlsruhe 02:34:00
-
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 02:36:00
-
Karlsruhe Albtalbahnhof 02:38:00
-
Dammerstock, Karlsruhe 02:41:00
-
Schloss Rüppurr, Karlsruhe 02:42:00
-
Rüppurr Ostendorfplatz, Karlsruhe 02:43:00
-
Rüppurr Tulpenstraße, Karlsruhe 02:45:00
-
Rüppurr Battstraße, Karlsruhe 02:46:00
-
Neuwiesenreben, Ettlingen 02:48:00
-
Wasen, Ettlingen 02:49:00
-
Erbprinz/Schloss, Ettlingen 02:51:00
-
Ettlingen Stadt 02:52:00
-
Albgaubad, Ettlingen 02:55:00
-
Spinnerei, Ettlingen 02:57:00
-
Busenbach 02:58:00
-
Reichenbach Kurpark, Waldbronn 03:01:00
-
Reichenbach(b. Ettlingen) 03:02:00
-
Langensteinbach Schießhüttenäcker, Karlsbad 03:05:00
-
Langensteinbach Bahnhof 03:06:00
-
Langensteinbach St. Barbara, Karlsbad 03:07:00
-
Spielberg 03:10:00
-
Ittersbach Industrie, Karlsbad 03:13:00
-
Ittersbach Bahnhof 03:16:00
-
Ittersbach Rathaus 03:18:00