Marktplatz /Pyramide in Karlsruhe
Karl-Friedrich-Strasse 9,
76133Karlsruhe
The next departure is direction Karlsruhe-Neureut Kirchfeld.
Route:
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe
-
Marktplatz (Kaiserstraße U), Karlsruhe 09:33:00
-
Europaplatz/Postgalerie (U), Karlsruhe 09:34:00
-
Karlsruhe Mühlburger Tor 09:36:00
-
Yorckstraße, Karlsruhe 09:38:00
-
Moltkestraße/Städt. Klinikum, Karlsruhe 09:40:00
-
Knielinger Allee/Städt. Klinikum, Karlsruhe 09:41:00
-
August-Bebel-Straße, Karlsruhe 09:42:00
-
Kurt-Schumacher-Straße, Karlsruhe 09:44:00
-
Haus Bethlehem, Karlsruhe 09:45:00
-
Neureut Welschneureuter Straße, Karlsruhe 09:48:00
-
Neureut Bärenweg, Karlsruhe 09:49:00
-
Neureut Adolf-Ehrmann-Bad, Karlsruhe 09:50:00
-
Karlsruhe-Neureut Kirchfeld 09:51:00
Route:
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe
-
Ettlinger Tor/Staatstheater (U), Karlsruhe 09:34:00
-
Kongresszentrum (U), Karlsruhe 09:35:00
-
Augartenstraße, Karlsruhe 09:37:00
-
Poststraße, Karlsruhe 09:38:00
-
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 09:40:00
-
Karlsruhe Albtalbahnhof 09:42:00
Route:
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 09:35:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 09:36:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 09:38:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 09:40:00
Route:
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 09:37:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 09:38:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 09:40:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 09:41:00
-
Weinweg, Karlsruhe 09:43:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 09:45:00
-
Durlach Auer Straße/Dr.Willmar Schwabe, Karlsruhe 09:46:00
-
Durlach Gritznerstraße, Karlsruhe 09:47:00
-
Durlach Killisfeldstraße, Karlsruhe 09:48:00
-
Durlach Ellmendinger Straße, Karlsruhe 09:49:00
-
Durlach Ostmarkstraße, Karlsruhe 09:50:00
-
Durlach Schlesier Straße West, Karlsruhe 09:51:00
-
Durlach Steiermärker Straße, Karlsruhe 09:53:00
-
Durlach Zündhütle, Karlsruhe 09:54:00
-
Wolfartsweier Nord, Karlsruhe 09:56:00
Route:
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe
-
Ettlinger Tor/Staatstheater (U), Karlsruhe 09:36:00
-
Kongresszentrum (U), Karlsruhe 09:37:00
-
Augartenstraße, Karlsruhe 09:39:00
-
Poststraße, Karlsruhe 09:40:00
-
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 09:42:00
-
Karlsruhe Albtalbahnhof 09:44:00
-
Dammerstock, Karlsruhe 09:47:00
-
Schloss Rüppurr, Karlsruhe 09:48:00
-
Rüppurr Ostendorfplatz, Karlsruhe 09:49:00
-
Rüppurr Tulpenstraße, Karlsruhe 09:51:00
-
Rüppurr Battstraße, Karlsruhe 09:52:00
-
Neuwiesenreben, Ettlingen 09:54:00
-
Wasen, Ettlingen 09:55:00
-
Erbprinz/Schloss, Ettlingen 09:57:00
-
Ettlingen Stadt 09:58:00
-
Albgaubad, Ettlingen 10:02:00
Route:
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe
-
Ettlinger Tor/Staatstheater (U), Karlsruhe 09:43:00
-
Kongresszentrum (U), Karlsruhe 09:44:00
-
Augartenstraße, Karlsruhe 09:45:00
-
Poststraße, Karlsruhe 09:47:00
-
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 09:48:00
-
Ebertstraße, Karlsruhe 09:51:00
-
Barbarossaplatz, Karlsruhe 09:52:00
-
Welfenstraße, Karlsruhe 09:53:00
-
ZKM, Karlsruhe 09:54:00
-
Arbeitsagentur, Karlsruhe 09:56:00
-
Lessingstraße, Karlsruhe 09:57:00
-
Weinbrennerplatz, Karlsruhe 09:58:00
-
Sophienstraße, Karlsruhe 09:59:00
-
Schillerstraße, Karlsruhe 10:01:00
-
Yorckstraße, Karlsruhe 10:02:00
-
Moltkestraße/Städt. Klinikum, Karlsruhe 10:04:00
-
Kußmaulstraße/Städt. Klinikum, Karlsruhe 10:05:00
-
Hertzstraße, Karlsruhe 10:07:00
-
Feierabendweg, Karlsruhe 10:08:00
-
Neureuter Straße, Karlsruhe 10:09:00
-
Knielingen Siemensallee, Karlsruhe 10:10:00
-
Knielingen Sudetenstraße, Karlsruhe 10:11:00
-
Knielingen Pionierstraße, Karlsruhe 10:12:00
-
Knielingen Egon-Eiermann-Allee, Karlsruhe 10:13:00
-
Knielingen Nord, Karlsruhe 10:15:00