Marktplatz /Pyramide in Karlsruhe
Karl-Friedrich-Strasse 9,
76133Karlsruhe
The next departure is direction Karlsruhe Albtalbahnhof.
Route:
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe
-
Ettlinger Tor/Staatstheater (U), Karlsruhe 23:34:00
-
Kongresszentrum (U), Karlsruhe 23:35:00
-
Augartenstraße, Karlsruhe 23:37:00
-
Poststraße, Karlsruhe 23:38:00
-
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 23:40:00
-
Karlsruhe Albtalbahnhof 23:42:00
Route:
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 23:40:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 23:41:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 23:43:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 23:44:00
-
Weinweg, Karlsruhe 23:46:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 23:48:00
-
Durlach Auer Straße/Dr.Willmar Schwabe, Karlsruhe 23:49:00
-
Durlach Gritznerstraße, Karlsruhe 23:50:00
-
Durlach Killisfeldstraße, Karlsruhe 23:51:00
-
Durlach Ellmendinger Straße, Karlsruhe 23:52:00
-
Durlach Ostmarkstraße, Karlsruhe 23:53:00
-
Durlach Schlesier Straße West, Karlsruhe 23:54:00
-
Durlach Steiermärker Straße, Karlsruhe 23:55:00
-
Durlach Zündhütle, Karlsruhe 23:56:00
-
Wolfartsweier Nord, Karlsruhe 23:59:00
Route:
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe
-
Ettlinger Tor/Staatstheater (U), Karlsruhe 23:39:00
-
Kongresszentrum (U), Karlsruhe 23:40:00
-
Augartenstraße, Karlsruhe 23:42:00
-
Poststraße, Karlsruhe 23:43:00
-
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 23:45:00
-
Ebertstraße, Karlsruhe 23:48:00
-
Barbarossaplatz, Karlsruhe 23:49:00
-
Welfenstraße, Karlsruhe 23:50:00
-
ZKM, Karlsruhe 23:52:00
-
Arbeitsagentur, Karlsruhe 23:53:00
-
Otto-Sachs-Straße, Karlsruhe 23:54:00
-
Mathystraße, Karlsruhe 23:55:00
-
Karlstor/Bundesgerichtshof, Karlsruhe 23:56:00
-
Europaplatz/Postgalerie, Karlsruhe 23:58:00
-
Europaplatz/Postgalerie, Karlsruhe 23:59:00
-
Karlsruhe Mühlburger Tor 00:02:00
-
Yorckstraße, Karlsruhe 00:04:00
-
Moltkestraße/Städt. Klinikum, Karlsruhe 00:05:00
-
Kußmaulstraße/Städt. Klinikum, Karlsruhe 00:07:00
-
Hertzstraße, Karlsruhe 00:08:00
-
Feierabendweg, Karlsruhe 00:09:00
-
Neureuter Straße, Karlsruhe 00:10:00
-
Knielingen Siemensallee, Karlsruhe 00:11:00
-
Knielingen Sudetenstraße, Karlsruhe 00:12:00
-
Knielingen Pionierstraße, Karlsruhe 00:13:00
-
Knielingen Egon-Eiermann-Allee, Karlsruhe 00:14:00
-
Knielingen Nord, Karlsruhe 00:16:00
Route:
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe
-
Ettlinger Tor/Staatstheater (U), Karlsruhe 23:46:00
-
Kongresszentrum (U), Karlsruhe 23:47:00
-
Augartenstraße, Karlsruhe 23:49:00
-
Poststraße, Karlsruhe 23:50:00
-
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 23:52:00
-
Karlsruhe Albtalbahnhof 23:54:00
-
Dammerstock, Karlsruhe 23:57:00
-
Schloss Rüppurr, Karlsruhe 23:58:00
-
Rüppurr Ostendorfplatz, Karlsruhe 23:59:00
-
Rüppurr Tulpenstraße, Karlsruhe 00:01:00
-
Rüppurr Battstraße, Karlsruhe 00:02:00
-
Neuwiesenreben, Ettlingen 00:04:00
-
Wasen, Ettlingen 00:05:00
-
Erbprinz/Schloss, Ettlingen 00:07:00
-
Ettlingen Stadt 00:08:00
-
Albgaubad, Ettlingen 00:12:00
Route:
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe
-
Marktplatz (Kaiserstraße U), Karlsruhe 23:53:00
-
Europaplatz/Postgalerie (U), Karlsruhe 23:54:00
-
Karlsruhe Mühlburger Tor 23:56:00
-
Yorckstraße, Karlsruhe 23:58:00
-
Moltkestraße/Städt. Klinikum, Karlsruhe 00:00:00
-
Knielinger Allee/Städt. Klinikum, Karlsruhe 00:01:00
-
August-Bebel-Straße, Karlsruhe 00:02:00
-
Kurt-Schumacher-Straße, Karlsruhe 00:04:00
-
Haus Bethlehem, Karlsruhe 00:05:00
-
Neureut Welschneureuter Straße, Karlsruhe 00:08:00
-
Neureut Bärenweg, Karlsruhe 00:09:00
-
Neureut Adolf-Ehrmann-Bad, Karlsruhe 00:10:00
-
Karlsruhe-Neureut Kirchfeld 00:11:00
-
Eggenstein Süd, Eggenstein-Leopoldshafen 00:17:00
-
Eggenstein Bf 00:18:00
-
Eggenstein Spöcker Weg, Eggenstein-Leopoldshafen 00:19:00
-
Eggenstein Schweriner Straße, Eggenstein-Leopoldsh 00:21:00
-
Leopoldshafen Viermorgen, Eggenstein-Leopoldshafen 00:22:00
-
Leopoldshafen Leopoldstr. 00:24:00
-
Leopoldshafen Frankfurter Straße, Eggenstein-Leopo 00:25:00
-
Linkenheim Süd, Linkenheim-Hochstetten 00:28:00
-
Linkenheim Friedrichstraße, Linkenheim-Hochstetten 00:29:00
-
Linkenheim Rathaus 00:31:00
-
Linkenheim Schulzentrum, Linkenheim-Hochstetten 00:33:00
-
Hochstetten Grenzstraße 00:34:00
-
Hochstetten Altenheim, Linkenheim-Hochstetten 00:36:00
-
Hochstetten 00:37:00
Route:
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 00:00:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 00:01:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 00:03:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 00:04:00
-
Weinweg, Karlsruhe 00:06:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 00:08:00
-
Durlach Auer Straße/Dr.Willmar Schwabe, Karlsruhe 00:09:00
-
Durlach Gritznerstraße, Karlsruhe 00:10:00
-
Durlach Killisfeldstraße, Karlsruhe 00:11:00
-
Durlach Ellmendinger Straße, Karlsruhe 00:12:00
-
Durlach Ostmarkstraße, Karlsruhe 00:13:00
-
Durlach Schlesier Straße West, Karlsruhe 00:14:00
-
Durlach Steiermärker Straße, Karlsruhe 00:15:00
-
Durlach Zündhütle, Karlsruhe 00:16:00
-
Wolfartsweier Nord, Karlsruhe 00:19:00