Marktplatz /Pyramide in Karlsruhe
Karl-Friedrich-Strasse 9,
76133Karlsruhe
The next departure is direction Knielingen Nord, Karlsruhe.
Route:
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe
-
Ettlinger Tor/Staatstheater (U), Karlsruhe 14:33:00
-
Kongresszentrum (U), Karlsruhe 14:34:00
-
Augartenstraße, Karlsruhe 14:35:00
-
Poststraße, Karlsruhe 14:37:00
-
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 14:38:00
-
Ebertstraße, Karlsruhe 14:41:00
-
Barbarossaplatz, Karlsruhe 14:42:00
-
Welfenstraße, Karlsruhe 14:43:00
-
ZKM, Karlsruhe 14:44:00
-
Arbeitsagentur, Karlsruhe 14:46:00
-
Otto-Sachs-Straße, Karlsruhe 14:47:00
-
Mathystraße, Karlsruhe 14:48:00
-
Karlstor/Bundesgerichtshof, Karlsruhe 14:49:00
-
Europaplatz/Postgalerie, Karlsruhe 14:51:00
-
Europaplatz/Postgalerie, Karlsruhe 14:52:00
-
Karlsruhe Mühlburger Tor 14:55:00
-
Yorckstraße, Karlsruhe 14:57:00
-
Moltkestraße/Städt. Klinikum, Karlsruhe 14:59:00
-
Kußmaulstraße/Städt. Klinikum, Karlsruhe 15:00:00
-
Hertzstraße, Karlsruhe 15:01:00
-
Feierabendweg, Karlsruhe 15:02:00
-
Neureuter Straße, Karlsruhe 15:03:00
-
Knielingen Siemensallee, Karlsruhe 15:05:00
-
Knielingen Sudetenstraße, Karlsruhe 15:06:00
-
Knielingen Pionierstraße, Karlsruhe 15:07:00
-
Knielingen Egon-Eiermann-Allee, Karlsruhe 15:08:00
-
Knielingen Nord, Karlsruhe 15:10:00
Route:
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe
-
Marktplatz (Kaiserstraße U), Karlsruhe 14:33:00
-
Europaplatz/Postgalerie (U), Karlsruhe 14:34:00
-
Karlsruhe Mühlburger Tor 14:36:00
-
Yorckstraße, Karlsruhe 14:38:00
-
Moltkestraße/Städt. Klinikum, Karlsruhe 14:40:00
-
Knielinger Allee/Städt. Klinikum, Karlsruhe 14:41:00
-
August-Bebel-Straße, Karlsruhe 14:42:00
-
Kurt-Schumacher-Straße, Karlsruhe 14:44:00
-
Haus Bethlehem, Karlsruhe 14:45:00
-
Neureut Welschneureuter Straße, Karlsruhe 14:48:00
-
Neureut Bärenweg, Karlsruhe 14:49:00
-
Neureut Adolf-Ehrmann-Bad, Karlsruhe 14:50:00
-
Karlsruhe-Neureut Kirchfeld 14:51:00
Route:
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 14:35:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 14:36:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 14:38:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 14:40:00
Route:
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe
-
Ettlinger Tor/Staatstheater (U), Karlsruhe 14:34:00
-
Kongresszentrum (U), Karlsruhe 14:35:00
-
Augartenstraße, Karlsruhe 14:37:00
-
Poststraße, Karlsruhe 14:38:00
-
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 14:40:00
-
Karlsruhe Albtalbahnhof 14:42:00
Route:
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 14:37:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 14:38:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 14:40:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 14:41:00
-
Weinweg, Karlsruhe 14:43:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 14:45:00
-
Durlach Auer Straße/Dr.Willmar Schwabe, Karlsruhe 14:46:00
-
Durlach Gritznerstraße, Karlsruhe 14:47:00
-
Durlach Killisfeldstraße, Karlsruhe 14:48:00
-
Durlach Ellmendinger Straße, Karlsruhe 14:49:00
-
Durlach Ostmarkstraße, Karlsruhe 14:50:00
-
Durlach Schlesier Straße West, Karlsruhe 14:51:00
-
Durlach Steiermärker Straße, Karlsruhe 14:53:00
-
Durlach Zündhütle, Karlsruhe 14:54:00
-
Wolfartsweier Nord, Karlsruhe 14:56:00
Route:
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe
-
Ettlinger Tor/Staatstheater (U), Karlsruhe 14:36:00
-
Kongresszentrum (U), Karlsruhe 14:37:00
-
Augartenstraße, Karlsruhe 14:39:00
-
Poststraße, Karlsruhe 14:40:00
-
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 14:42:00
-
Karlsruhe Albtalbahnhof 14:44:00
-
Dammerstock, Karlsruhe 14:47:00
-
Schloss Rüppurr, Karlsruhe 14:48:00
-
Rüppurr Ostendorfplatz, Karlsruhe 14:49:00
-
Rüppurr Tulpenstraße, Karlsruhe 14:51:00
-
Rüppurr Battstraße, Karlsruhe 14:52:00
-
Neuwiesenreben, Ettlingen 14:54:00
-
Wasen, Ettlingen 14:55:00
-
Erbprinz/Schloss, Ettlingen 14:57:00
-
Ettlingen Stadt 14:58:00
-
Albgaubad, Ettlingen 15:02:00