Marktplatz /Pyramide in Karlsruhe
Karl-Friedrich-Strasse 9,
76133Karlsruhe
The next departure is direction Knielingen Nord, Karlsruhe.
Route:
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe
-
Ettlinger Tor/Staatstheater (U), Karlsruhe 19:33:00
-
Kongresszentrum (U), Karlsruhe 19:34:00
-
Augartenstraße, Karlsruhe 19:35:00
-
Poststraße, Karlsruhe 19:37:00
-
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 19:38:00
-
Ebertstraße, Karlsruhe 19:41:00
-
Barbarossaplatz, Karlsruhe 19:42:00
-
Welfenstraße, Karlsruhe 19:43:00
-
ZKM, Karlsruhe 19:44:00
-
Arbeitsagentur, Karlsruhe 19:46:00
-
Lessingstraße, Karlsruhe 19:47:00
-
Weinbrennerplatz, Karlsruhe 19:48:00
-
Sophienstraße, Karlsruhe 19:49:00
-
Schillerstraße, Karlsruhe 19:51:00
-
Yorckstraße, Karlsruhe 19:52:00
-
Moltkestraße/Städt. Klinikum, Karlsruhe 19:54:00
-
Kußmaulstraße/Städt. Klinikum, Karlsruhe 19:55:00
-
Hertzstraße, Karlsruhe 19:57:00
-
Feierabendweg, Karlsruhe 19:58:00
-
Neureuter Straße, Karlsruhe 19:59:00
-
Knielingen Siemensallee, Karlsruhe 20:00:00
-
Knielingen Sudetenstraße, Karlsruhe 20:01:00
-
Knielingen Pionierstraße, Karlsruhe 20:02:00
-
Knielingen Egon-Eiermann-Allee, Karlsruhe 20:03:00
-
Knielingen Nord, Karlsruhe 20:05:00
Route:
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe
-
Marktplatz (Kaiserstraße U), Karlsruhe 19:33:00
-
Europaplatz/Postgalerie (U), Karlsruhe 19:34:00
-
Karlsruhe Mühlburger Tor 19:36:00
-
Yorckstraße, Karlsruhe 19:38:00
-
Moltkestraße/Städt. Klinikum, Karlsruhe 19:40:00
-
Knielinger Allee/Städt. Klinikum, Karlsruhe 19:41:00
-
August-Bebel-Straße, Karlsruhe 19:42:00
-
Kurt-Schumacher-Straße, Karlsruhe 19:44:00
-
Haus Bethlehem, Karlsruhe 19:45:00
-
Neureut Welschneureuter Straße, Karlsruhe 19:48:00
-
Neureut Bärenweg, Karlsruhe 19:49:00
-
Neureut Adolf-Ehrmann-Bad, Karlsruhe 19:50:00
-
Karlsruhe-Neureut Kirchfeld 19:51:00
Route:
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe
-
Ettlinger Tor/Staatstheater (U), Karlsruhe 19:34:00
-
Kongresszentrum (U), Karlsruhe 19:35:00
-
Augartenstraße, Karlsruhe 19:37:00
-
Poststraße, Karlsruhe 19:38:00
-
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 19:40:00
-
Karlsruhe Albtalbahnhof 19:42:00
Route:
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 19:35:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 19:36:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 19:38:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 19:40:00
Route:
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 19:37:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 19:38:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 19:40:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 19:41:00
-
Weinweg, Karlsruhe 19:43:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 19:45:00
-
Durlach Auer Straße/Dr.Willmar Schwabe, Karlsruhe 19:46:00
-
Durlach Gritznerstraße, Karlsruhe 19:47:00
-
Durlach Killisfeldstraße, Karlsruhe 19:48:00
-
Durlach Ellmendinger Straße, Karlsruhe 19:49:00
-
Durlach Ostmarkstraße, Karlsruhe 19:50:00
-
Durlach Schlesier Straße West, Karlsruhe 19:51:00
-
Durlach Steiermärker Straße, Karlsruhe 19:53:00
-
Durlach Zündhütle, Karlsruhe 19:54:00
-
Wolfartsweier Nord, Karlsruhe 19:56:00
Route:
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe
-
Ettlinger Tor/Staatstheater (U), Karlsruhe 19:36:00
-
Kongresszentrum (U), Karlsruhe 19:37:00
-
Augartenstraße, Karlsruhe 19:39:00
-
Poststraße, Karlsruhe 19:40:00
-
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 19:42:00
-
Karlsruhe Albtalbahnhof 19:44:00
-
Dammerstock, Karlsruhe 19:47:00
-
Schloss Rüppurr, Karlsruhe 19:48:00
-
Rüppurr Ostendorfplatz, Karlsruhe 19:49:00
-
Rüppurr Tulpenstraße, Karlsruhe 19:51:00
-
Rüppurr Battstraße, Karlsruhe 19:52:00
-
Neuwiesenreben, Ettlingen 19:54:00
-
Wasen, Ettlingen 19:55:00
-
Erbprinz/Schloss, Ettlingen 19:57:00
-
Ettlingen Stadt 19:58:00
-
Albgaubad, Ettlingen 20:02:00