Marktplatz /Pyramide in Karlsruhe
Karl-Friedrich-Strasse 9,
76133Karlsruhe
The next departure is direction Freudenstadt Hbf.
Route:
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe
-
Ettlinger Tor/Staatstheater (U), Karlsruhe 12:04:00
-
Kongresszentrum (U), Karlsruhe 12:05:00
-
Augartenstraße, Karlsruhe 12:07:00
-
Poststraße, Karlsruhe 12:08:00
-
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 12:10:00
-
Karlsruhe Albtalbahnhof 12:12:00
-
Forchheim(b Karlsruhe) 12:19:00
-
Durmersheim Nord 12:24:00
-
Durmersheim 12:26:00
-
Bietigheim(Baden) 12:28:00
-
Ötigheim 12:31:00
-
Rastatt 12:37:00
-
Rastatt Beinle 12:39:00
-
Kuppenheim 12:42:00
-
Bischweier 12:44:00
-
Bad Rotenfels Schloss 12:46:00
-
Bad Rotenfels Bf 12:48:00
-
Bad Rotenfels Weinbrennerstraße 12:49:00
-
Gaggenau Bf 12:51:00
-
Gaggenau Mercedes-Benz Werk 12:52:00
-
Ottenau 12:54:00
-
Hörden 12:56:00
-
Gernsbach Bf 12:58:00
-
Gernsbach Mitte 13:01:00
-
Obertsrot 13:04:00
-
Hilpertsau 13:05:00
-
Weisenbach 13:07:00
-
Au im Murgtal 13:09:00
-
Langenbrand 13:12:00
-
Gausbach 13:15:00
-
Forbach(Schwarzw) 13:16:00
-
Raumünzach 13:22:00
-
Kirschbaumwasen 13:25:00
-
Schönmünzach 13:28:00
-
Schwarzenberg 13:31:00
-
Huzenbach 13:33:00
-
Röt 13:36:00
-
Heselbach 13:39:00
-
Klosterreichenbach 13:43:00
-
Baiersbronn Schule 13:46:00
-
Baiersbronn Bf 13:47:00
-
Friedrichstal b Freudenstadt 13:52:00
-
Freudenstadt Stadt 13:57:00
-
Freudenstadt Schulzentrum 14:03:00
-
Freudenstadt Industriegebiet 14:05:00
-
Freudenstadt Hbf 14:07:00
Route:
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe
-
Ettlinger Tor/Staatstheater (U), Karlsruhe 12:06:00
-
Kongresszentrum (U), Karlsruhe 12:07:00
-
Augartenstraße, Karlsruhe 12:09:00
-
Poststraße, Karlsruhe 12:10:00
-
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 12:12:00
-
Karlsruhe Albtalbahnhof 12:14:00
-
Dammerstock, Karlsruhe 12:17:00
-
Schloss Rüppurr, Karlsruhe 12:18:00
-
Rüppurr Ostendorfplatz, Karlsruhe 12:19:00
-
Rüppurr Tulpenstraße, Karlsruhe 12:21:00
-
Rüppurr Battstraße, Karlsruhe 12:22:00
-
Neuwiesenreben, Ettlingen 12:24:00
-
Wasen, Ettlingen 12:25:00
-
Erbprinz/Schloss, Ettlingen 12:27:00
-
Ettlingen Stadt 12:28:00
-
Albgaubad, Ettlingen 12:32:00
-
Spinnerei, Ettlingen 12:34:00
-
Busenbach 12:35:00
-
Etzenrot 12:38:00
-
Fischweier, Karlsbad 12:41:00
-
Marxzell 12:44:00
-
Frauenalb-Schielberg 12:48:00
-
Kullenmühle, Bad Herrenalb 12:51:00
-
Bad Herrenalb 12:53:00
Route:
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe
-
Marktplatz (Kaiserstraße U), Karlsruhe 12:13:00
-
Europaplatz/Postgalerie (U), Karlsruhe 12:14:00
-
Karlsruhe Mühlburger Tor 12:16:00
-
Yorckstraße, Karlsruhe 12:18:00
-
Moltkestraße/Städt. Klinikum, Karlsruhe 12:20:00
-
Knielinger Allee/Städt. Klinikum, Karlsruhe 12:21:00
-
August-Bebel-Straße, Karlsruhe 12:22:00
-
Kurt-Schumacher-Straße, Karlsruhe 12:24:00
-
Haus Bethlehem, Karlsruhe 12:25:00
-
Neureut Welschneureuter Straße, Karlsruhe 12:28:00
-
Neureut Bärenweg, Karlsruhe 12:29:00
-
Neureut Adolf-Ehrmann-Bad, Karlsruhe 12:30:00
-
Karlsruhe-Neureut Kirchfeld 12:31:00
-
Eggenstein Süd, Eggenstein-Leopoldshafen 12:37:00
-
Eggenstein Bf 12:38:00
-
Eggenstein Spöcker Weg, Eggenstein-Leopoldshafen 12:39:00
-
Eggenstein Schweriner Straße, Eggenstein-Leopoldsh 12:41:00
-
Leopoldshafen Viermorgen, Eggenstein-Leopoldshafen 12:42:00
-
Leopoldshafen Leopoldstr. 12:44:00
-
Leopoldshafen Frankfurter Straße, Eggenstein-Leopo 12:45:00
-
Linkenheim Süd, Linkenheim-Hochstetten 12:48:00
-
Linkenheim Friedrichstraße, Linkenheim-Hochstetten 12:49:00
-
Linkenheim Rathaus 12:51:00
-
Linkenheim Schulzentrum, Linkenheim-Hochstetten 12:53:00
-
Hochstetten Grenzstraße 12:54:00
-
Hochstetten Altenheim, Linkenheim-Hochstetten 12:56:00
-
Hochstetten 12:57:00
Route:
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe
-
Ettlinger Tor/Staatstheater (U), Karlsruhe 12:14:00
-
Kongresszentrum (U), Karlsruhe 12:15:00
-
Augartenstraße, Karlsruhe 12:17:00
-
Poststraße, Karlsruhe 12:18:00
-
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 12:20:00
-
Karlsruhe Albtalbahnhof 12:22:00
Route:
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe
-
Ettlinger Tor/Staatstheater (U), Karlsruhe 12:19:00
-
Kongresszentrum (U), Karlsruhe 12:20:00
-
Augartenstraße, Karlsruhe 12:22:00
-
Poststraße, Karlsruhe 12:23:00
-
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 12:25:00
-
Ebertstraße, Karlsruhe 12:28:00
-
Barbarossaplatz, Karlsruhe 12:29:00
-
Welfenstraße, Karlsruhe 12:30:00
-
ZKM, Karlsruhe 12:32:00
-
Arbeitsagentur, Karlsruhe 12:33:00
-
Lessingstraße, Karlsruhe 12:34:00
-
Weinbrennerplatz, Karlsruhe 12:35:00
-
Sophienstraße, Karlsruhe 12:36:00
-
Schillerstraße, Karlsruhe 12:37:00
-
Yorckstraße, Karlsruhe 12:39:00
-
Moltkestraße/Städt. Klinikum, Karlsruhe 12:40:00
-
Kußmaulstraße/Städt. Klinikum, Karlsruhe 12:41:00
-
Hertzstraße, Karlsruhe 12:43:00
-
Feierabendweg, Karlsruhe 12:44:00
-
Neureuter Straße, Karlsruhe 12:45:00
-
Knielingen Siemensallee, Karlsruhe 12:46:00
-
Knielingen Sudetenstraße, Karlsruhe 12:47:00
-
Knielingen Pionierstraße, Karlsruhe 12:48:00
-
Knielingen Egon-Eiermann-Allee, Karlsruhe 12:49:00
-
Knielingen Nord, Karlsruhe 12:51:00
Route:
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 12:20:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 12:21:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 12:23:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 12:24:00
-
Weinweg, Karlsruhe 12:26:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 12:28:00
-
Durlach Auer Straße/Dr.Willmar Schwabe, Karlsruhe 12:29:00
-
Durlach Gritznerstraße, Karlsruhe 12:30:00
-
Durlach Killisfeldstraße, Karlsruhe 12:31:00
-
Durlach Ellmendinger Straße, Karlsruhe 12:32:00
-
Durlach Ostmarkstraße, Karlsruhe 12:33:00
-
Durlach Schlesier Straße West, Karlsruhe 12:34:00
-
Durlach Steiermärker Straße, Karlsruhe 12:35:00
-
Durlach Zündhütle, Karlsruhe 12:36:00
-
Wolfartsweier Nord, Karlsruhe 12:39:00