Marktplatz /Pyramide in Karlsruhe
Karl-Friedrich-Strasse 9,
76133Karlsruhe
The next departure is direction Karlsruhe-Neureut Kirchfeld.
Route:
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe
-
Marktplatz (Kaiserstraße U), Karlsruhe 16:33:00
-
Europaplatz/Postgalerie (U), Karlsruhe 16:34:00
-
Karlsruhe Mühlburger Tor 16:36:00
-
Yorckstraße, Karlsruhe 16:38:00
-
Moltkestraße/Städt. Klinikum, Karlsruhe 16:40:00
-
Knielinger Allee/Städt. Klinikum, Karlsruhe 16:41:00
-
August-Bebel-Straße, Karlsruhe 16:42:00
-
Kurt-Schumacher-Straße, Karlsruhe 16:44:00
-
Haus Bethlehem, Karlsruhe 16:45:00
-
Neureut Welschneureuter Straße, Karlsruhe 16:48:00
-
Neureut Bärenweg, Karlsruhe 16:49:00
-
Neureut Adolf-Ehrmann-Bad, Karlsruhe 16:50:00
-
Karlsruhe-Neureut Kirchfeld 16:51:00
Route:
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe
-
Ettlinger Tor/Staatstheater (U), Karlsruhe 16:34:00
-
Kongresszentrum (U), Karlsruhe 16:35:00
-
Augartenstraße, Karlsruhe 16:37:00
-
Poststraße, Karlsruhe 16:38:00
-
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 16:40:00
-
Karlsruhe Albtalbahnhof 16:42:00
Route:
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 16:35:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 16:36:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 16:38:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 16:40:00
Route:
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe
-
Ettlinger Tor/Staatstheater (U), Karlsruhe 16:39:00
-
Kongresszentrum (U), Karlsruhe 16:40:00
-
Augartenstraße, Karlsruhe 16:42:00
-
Poststraße, Karlsruhe 16:43:00
-
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 16:45:00
-
Ebertstraße, Karlsruhe 16:48:00
-
Barbarossaplatz, Karlsruhe 16:49:00
-
Welfenstraße, Karlsruhe 16:50:00
-
ZKM, Karlsruhe 16:52:00
-
Arbeitsagentur, Karlsruhe 16:53:00
-
Lessingstraße, Karlsruhe 16:54:00
-
Weinbrennerplatz, Karlsruhe 16:55:00
-
Sophienstraße, Karlsruhe 16:56:00
-
Schillerstraße, Karlsruhe 16:57:00
-
Yorckstraße, Karlsruhe 16:59:00
-
Moltkestraße/Städt. Klinikum, Karlsruhe 17:00:00
-
Kußmaulstraße/Städt. Klinikum, Karlsruhe 17:01:00
-
Hertzstraße, Karlsruhe 17:03:00
-
Feierabendweg, Karlsruhe 17:04:00
-
Neureuter Straße, Karlsruhe 17:05:00
-
Knielingen Siemensallee, Karlsruhe 17:06:00
-
Knielingen Sudetenstraße, Karlsruhe 17:07:00
-
Knielingen Pionierstraße, Karlsruhe 17:08:00
-
Knielingen Egon-Eiermann-Allee, Karlsruhe 17:09:00
-
Knielingen Nord, Karlsruhe 17:11:00
Route:
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 16:40:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 16:41:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 16:43:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 16:44:00
-
Weinweg, Karlsruhe 16:46:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 16:48:00
-
Durlach Auer Straße/Dr.Willmar Schwabe, Karlsruhe 16:49:00
-
Durlach Gritznerstraße, Karlsruhe 16:50:00
-
Durlach Killisfeldstraße, Karlsruhe 16:51:00
-
Durlach Ellmendinger Straße, Karlsruhe 16:52:00
-
Durlach Ostmarkstraße, Karlsruhe 16:53:00
-
Durlach Schlesier Straße West, Karlsruhe 16:54:00
-
Durlach Steiermärker Straße, Karlsruhe 16:55:00
-
Durlach Zündhütle, Karlsruhe 16:56:00
-
Wolfartsweier Nord, Karlsruhe 16:59:00
Route:
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 16:45:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 16:46:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 16:48:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 16:49:00
-
Weinweg, Karlsruhe 16:51:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 16:52:00
-
Karlsruhe-Durlach 16:54:00
-
Grötzingen 16:58:00
-
Grötzingen Oberausstraße 17:00:00
-
Berghausen Hummelberg 17:02:00
-
Jöhlingen West 17:06:00
-
Jöhlingen 17:07:00
-
Wössingen 17:09:00
-
Wössingen Ost 17:11:00
-
Dürrenbüchig 17:14:00
-
Rinklingen 17:16:00
-
Bretten 17:18:00
-
Bretten Stadtmitte 17:24:00