Marktplatz /Kaiserstraße in Karlsruhe
Karl-Friedrich-Strasse 5,
76133Karlsruhe
The next departure is direction Neureut Heide, Karlsruhe.
Route:
-
Marktplatz (Kaiserstraße U), Karlsruhe
-
Europaplatz/Postgalerie (U), Karlsruhe 17:16:00
-
Mühlburger Tor, Karlsruhe 17:18:00
-
Kunstakademie/Hochschule, Karlsruhe 17:19:00
-
Synagoge, Karlsruhe 17:20:00
-
Lilienthalstraße, Karlsruhe 17:21:00
-
Duale Hochschule, Karlsruhe 17:23:00
-
Heidehof, Karlsruhe 17:24:00
-
Neureut Heide, Karlsruhe 17:25:00
-
Neureut Heide, Karlsruhe 17:27:00
Route:
-
Marktplatz (Kaiserstraße U), Karlsruhe
-
Europaplatz/Postgalerie (U), Karlsruhe 17:18:00
-
Mühlburger Tor, Karlsruhe 17:20:00
-
Yorckstraße, Karlsruhe 17:21:00
-
Händelstraße, Karlsruhe 17:23:00
-
Philippstraße, Karlsruhe 17:24:00
-
Karlsruhe Entenfang 17:25:00
-
Lameyplatz, Karlsruhe 17:27:00
-
Starckstraße, Karlsruhe 17:28:00
-
Mühlburg West, Karlsruhe 17:29:00
-
Knielingen Siemens, Karlsruhe 17:31:00
-
Knielingen Herweghstraße, Karlsruhe 17:32:00
-
Knielingen Eggensteiner Straße, Karlsruhe 17:33:00
-
Karlsruhe-Kniel. Rheinbergstr. 17:34:00
-
Maxau 17:39:00
-
Maximiliansau Eisenbahnstraße 17:41:00
-
Maximiliansau West 17:42:00
-
Wörth(Rhein) 17:44:00
-
Wörth(Rhein) Alte Bahnmeisterei 17:47:00
-
Wörth(Rhein) Bienwaldhalle 17:48:00
-
Wörth(Rhein) Bürgerpark 17:49:00
-
Wörth(Rhein) Rathaus 17:51:00
-
Wörth(Rhein) Badallee 17:52:00
-
Wörth(Rhein) Badepark 17:53:00
Route:
-
Marktplatz (Kaiserstraße U), Karlsruhe
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 17:19:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 17:20:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 17:22:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 17:23:00
-
Essenweinstraße, Karlsruhe 17:25:00
-
Hauptfriedhof, Karlsruhe 17:26:00
-
Hirtenweg/Technologiepark, Karlsruhe 17:28:00
-
Rintheim Sinsheimer Straße, Karlsruhe 17:29:00
-
Hagsfeld Süd, Karlsruhe 17:30:00
-
Hagsfeld Bahnhof, Karlsruhe 17:32:00
-
Hagsfeld Geroldsäcker, Karlsruhe 17:33:00
-
Hagsfeld Jenaer Straße, Karlsruhe 17:34:00
-
Hagsfeld Reitschulschlag, Karlsruhe 17:36:00
-
Büchig, Stutensee 17:37:00
-
Blankenloch Süd, Stutensee 17:39:00
-
Blankenloch Tolna-Platz, Stutensee 17:40:00
-
Blankenloch Kirche, Stutensee 17:42:00
-
Blankenloch Mühlenweg, Stutensee 17:43:00
-
Blankenloch Nord, Stutensee 17:45:00
-
Friedrichstal Saint-Riquier-Platz, Stutensee 17:49:00
-
Friedrichstal Mitte, Stutensee 17:50:00
-
Friedrichstal Nord, Stutensee 17:52:00
-
Spöck Hochhaus, Stutensee 17:54:00
-
Spöck Richard-Hecht-Schule, Stutensee 17:55:00
Route:
-
Marktplatz (Kaiserstraße U), Karlsruhe
-
Europaplatz/Postgalerie (U), Karlsruhe 17:21:00
-
Karlsruhe Mühlburger Tor 17:23:00
-
Yorckstraße, Karlsruhe 17:24:00
-
Händelstraße, Karlsruhe 17:26:00
-
Philippstraße, Karlsruhe 17:27:00
-
Karlsruhe Entenfang 17:28:00
-
Eckenerstraße, Karlsruhe 17:30:00
-
Rheinhafenstraße, Karlsruhe 17:32:00
-
Daxlanden Thomas-Mann-Straße, Karlsruhe 17:33:00
-
Daxlanden Karl-Delisle-Straße, Karlsruhe 17:34:00
-
Daxlanden Dornröschenweg, Karlsruhe 17:35:00
-
Daxlanden Nussbaumweg, Karlsruhe 17:36:00
-
Forchheim Leichtsandstr./Messe Karlsruhe, Rheinste 17:38:00
-
Forchheim Hallenbad, Rheinstetten 17:39:00
-
Forchheim Hauptstraße, Rheinstetten 17:41:00
-
Forchheim Oberfeldstraße, Rheinstetten 17:43:00
-
Mörsch Rösselsbrünnle, Rheinstetten 17:44:00
-
Mörsch Narzissenstraße, Rheinstetten 17:45:00
-
Mörsch Römerstraße, Rheinstetten 17:46:00
-
Mörsch Rheinaustraße, Rheinstetten 17:50:00
-
Mörsch Merkurstraße, Rheinstetten 17:52:00
-
Mörsch Am Hang, Rheinstetten 17:54:00
-
Mörsch Bach-West, Rheinstetten 17:54:00
Route:
-
Marktplatz (Kaiserstraße U), Karlsruhe
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 17:22:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 17:23:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 17:25:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 17:26:00
-
Weinweg, Karlsruhe 17:28:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 17:29:00
-
Karlsruhe-Durlach 17:31:00
-
Durlach Hubstraße, Karlsruhe 17:32:00
-
Grötzingen 17:35:00
-
Grötzingen Oberausstraße 17:36:00
-
Grötzingen Krappmühlenweg 17:38:00
-
Berghausen Pfinzbrücke 17:40:00
-
Berghausen(Baden) 17:41:00
-
Berghausen Am Stadion 17:43:00
-
Söllingen Reetzstr. 17:45:00
-
Söllingen(b Karlsr) 17:46:00
-
Söllingen Kapellenstraße 17:48:00
-
Kleinsteinbach 17:51:00
-
Wilferdingen-Singen 17:53:00
-
Königsbach(Baden) 17:56:00
-
Bilfingen 17:59:00
-
Ersingen West 18:01:00
-
Ersingen 18:03:00
-
Ispringen 18:06:00
-
Pforzheim Hbf 18:10:00
-
Pforzheim Maihälden 18:19:00
-
Brötzingen Mitte 18:20:00
-
Brötzingen Sandweg 18:21:00
-
Brötzingen Wohnlichstraße 18:22:00
-
Birkenfeld(Enz) 18:24:00
-
Neuenbürg(Enz) 18:28:00
-
Neuenbürg(Enz) Süd 18:31:00
-
Neuenbürg(Enz) Freibad 18:33:00
-
Rotenbach(Enz) 18:34:00
-
Neuenbürg(Enz)-Rotenbach Eyachbrücke 18:36:00
-
Höfen(Enz) Nord 18:38:00
-
Höfen(Enz) Bf 18:40:00
-
Calmbach Bahnhof 18:43:00
-
Calmbach Süd 18:45:00
-
Bad Wildbad Nord 18:47:00
-
Bad Wildbad Bf 18:48:00
-
Bad Wildbad Uhlandplatz 18:51:00
-
Bad Wildbad Kurpark 18:52:00
Route:
-
Marktplatz (Kaiserstraße U), Karlsruhe
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 17:24:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 17:25:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 17:27:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 17:28:00
-
Weinweg, Karlsruhe 17:30:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 17:32:00
-
Durlach Auer Straße/Dr.Willmar Schwabe, Karlsruhe 17:33:00
-
Durlach Friedrichschule, Karlsruhe 17:35:00
-
Durlach Schlossplatz, Karlsruhe 17:36:00
-
Durlach Turmberg, Karlsruhe 17:38:00