Hagsfeld in Karlsruhe
Schwetzinger Strasse 99,
76139Karlsruhe
The next departure is direction Karlsruhe Hbf.
Route:
-
Karlsruhe-Hagsfeld
-
Karlsruhe Hbf 12:32:00
Route:
-
Hagsfeld Bahnhof, Karlsruhe
-
Hagsfeld Pfizer, Karlsruhe 12:30:00
-
Hagsfeld An der Tagweide, Karlsruhe 12:31:00
-
Hagsfeld Elfmorgenbruch, Karlsruhe 12:32:00
-
Hagsfeld Storrenacker Süd, Karlsruhe 12:33:00
-
Hagsfeld Storrenacker Mitte, Karlsruhe 12:34:00
-
Hagsfeld Storrenacker Nord, Karlsruhe 12:35:00
-
Durlach Breit, Karlsruhe 12:37:00
-
Durlach Am Heegwald, Karlsruhe 12:38:00
-
Durlach Friedhof, Karlsruhe 12:42:00
-
Durlach Turmberg, Karlsruhe 12:44:00
-
Durlach Ochsentorstraße, Karlsruhe 12:45:00
-
Durlach An der Fayence, Karlsruhe 12:46:00
-
Durlach Bahnhof, Karlsruhe 12:48:00
Route:
-
Hagsfeld Bahnhof, Karlsruhe
-
Hagsfeld Julius-Bender-Straße, Karlsruhe 12:31:00
-
Hagsfeld Schwetzinger Straße, Karlsruhe 12:32:00
-
Hagsfeld Nord, Karlsruhe 12:33:00
-
Hagsfeld Hallesche Allee, Karlsruhe 12:34:00
-
Waldstadt Zentrum, Karlsruhe 12:36:00
Route:
-
Hagsfeld Bahnhof, Karlsruhe
-
Hagsfeld Julius-Bender-Straße, Karlsruhe 12:31:00
-
Hagsfeld Schwetzinger Straße, Karlsruhe 12:32:00
-
Hagsfeld Nord, Karlsruhe 12:33:00
-
Hagsfeld Hallesche Allee, Karlsruhe 12:34:00
-
Waldstadt Zentrum, Karlsruhe 12:36:00
Route:
-
Karlsruhe-Hagsfeld
-
Blankenloch 12:35:00
-
Friedrichstal(Baden) 12:38:00
-
Graben-Neudorf 12:43:00
-
Wiesental 12:49:00
-
Waghäusel 12:51:00
-
Neulußheim 12:55:00
-
Hockenheim 12:58:00
-
Oftersheim 13:03:00
-
Schwetzingen 13:05:00
-
Schwetzingen-Hirschacker 13:09:00
-
Mannheim-Rheinau 13:11:00
-
Mannheim-Neckarau 13:15:00
-
Mannheim Hbf 13:22:00
Route:
-
Hagsfeld Bahnhof, Karlsruhe
-
Hagsfeld Geroldsäcker, Karlsruhe 12:33:00
-
Hagsfeld Jenaer Straße, Karlsruhe 12:34:00
-
Hagsfeld Reitschulschlag, Karlsruhe 12:36:00
-
Büchig, Stutensee 12:37:00
-
Blankenloch Süd, Stutensee 12:39:00
-
Blankenloch Tolna-Platz, Stutensee 12:40:00
-
Blankenloch Kirche, Stutensee 12:42:00
-
Blankenloch Mühlenweg, Stutensee 12:43:00
-
Blankenloch Nord, Stutensee 12:45:00
-
Friedrichstal Saint-Riquier-Platz, Stutensee 12:49:00
-
Friedrichstal Mitte, Stutensee 12:50:00
-
Friedrichstal Nord, Stutensee 12:52:00
-
Spöck Hochhaus, Stutensee 12:54:00
-
Spöck Richard-Hecht-Schule, Stutensee 12:55:00