Hagsfeld in Karlsruhe
Schwetzinger Strasse 99,
76139Karlsruhe
The next departure is direction Karlsruhe Hbf.
Route:
-
Karlsruhe-Hagsfeld
-
Karlsruhe Hbf 16:31:00
Route:
-
Hagsfeld Bahnhof, Karlsruhe
-
Hagsfeld Süd, Karlsruhe 16:29:00
-
Rintheim Sinsheimer Straße, Karlsruhe 16:30:00
-
Hirtenweg/Technologiepark, Karlsruhe 16:31:00
-
Hauptfriedhof, Karlsruhe 16:33:00
-
Essenweinstraße, Karlsruhe 16:34:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 16:35:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 16:37:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 16:38:00
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 16:40:00
-
Marktplatz (Kaiserstraße U), Karlsruhe 16:41:00
-
Europaplatz/Postgalerie (U), Karlsruhe 16:43:00
-
Karlsruhe Mühlburger Tor 16:45:00
-
Yorckstraße, Karlsruhe 16:46:00
-
Händelstraße, Karlsruhe 16:48:00
-
Philippstraße, Karlsruhe 16:49:00
-
Karlsruhe Entenfang 16:50:00
-
Eckenerstraße, Karlsruhe 16:52:00
-
Rheinhafenstraße, Karlsruhe 16:53:00
-
Daxlanden Thomas-Mann-Straße, Karlsruhe 16:54:00
-
Daxlanden Karl-Delisle-Straße, Karlsruhe 16:56:00
-
Daxlanden Dornröschenweg, Karlsruhe 16:57:00
-
Daxlanden Nussbaumweg, Karlsruhe 16:58:00
-
Forchheim Leichtsandstr./Messe Karlsruhe, Rheinste 16:59:00
-
Forchheim Hallenbad, Rheinstetten 17:01:00
-
Forchheim Hauptstraße, Rheinstetten 17:02:00
-
Forchheim Oberfeldstraße, Rheinstetten 17:04:00
-
Mörsch Rösselsbrünnle, Rheinstetten 17:05:00
-
Mörsch Narzissenstraße, Rheinstetten 17:06:00
-
Mörsch Römerstraße, Rheinstetten 17:08:00
-
Mörsch Rheinaustraße, Rheinstetten 17:10:00
-
Mörsch Merkurstraße, Rheinstetten 17:12:00
-
Mörsch Am Hang, Rheinstetten 17:13:00
-
Mörsch Bach-West, Rheinstetten 17:14:00
Route:
-
Hagsfeld Bahnhof, Karlsruhe
-
Hagsfeld Geroldsäcker, Karlsruhe 16:31:00
-
Hagsfeld Jenaer Straße, Karlsruhe 16:32:00
-
Hagsfeld Reitschulschlag, Karlsruhe 16:33:00
-
Büchig, Stutensee 16:35:00
-
Blankenloch Süd, Stutensee 16:37:00
-
Blankenloch Tolna-Platz, Stutensee 16:38:00
-
Blankenloch Kirche, Stutensee 16:41:00
-
Blankenloch Mühlenweg, Stutensee 16:42:00
-
Blankenloch Nord, Stutensee 16:44:00
-
Friedrichstal Saint-Riquier-Platz, Stutensee 16:48:00
-
Friedrichstal Mitte, Stutensee 16:49:00
-
Friedrichstal Nord, Stutensee 16:50:00
-
Spöck Hochhaus, Stutensee 16:53:00
-
Spöck Richard-Hecht-Schule, Stutensee 16:54:00
Route:
-
Karlsruhe-Hagsfeld
-
Blankenloch 16:35:00
-
Friedrichstal(Baden) 16:38:00
-
Graben-Neudorf 16:43:00
-
Wiesental 16:49:00
-
Waghäusel 16:51:00
-
Neulußheim 16:55:00
-
Hockenheim 16:58:00
-
Oftersheim 17:03:00
-
Schwetzingen 17:05:00
-
Schwetzingen-Hirschacker 17:09:00
-
Mannheim-Rheinau 17:11:00
-
Mannheim-Neckarau 17:15:00
-
Mannheim Hbf 17:22:00
Route:
-
Hagsfeld Bahnhof, Karlsruhe
-
Hagsfeld Julius-Bender-Straße, Karlsruhe 16:33:00
-
Hagsfeld Schwetzinger Straße, Karlsruhe 16:34:00
-
Hagsfeld Nord, Karlsruhe 16:35:00
-
Hagsfeld Hallesche Allee, Karlsruhe 16:36:00
-
Waldstadt Zentrum, Karlsruhe 16:39:00
Route:
-
Hagsfeld Bahnhof, Karlsruhe
-
Hagsfeld Süd, Karlsruhe 16:49:00
-
Rintheim Sinsheimer Straße, Karlsruhe 16:50:00
-
Hirtenweg/Technologiepark, Karlsruhe 16:51:00
-
Hauptfriedhof, Karlsruhe 16:53:00
-
Essenweinstraße, Karlsruhe 16:54:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 16:55:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 16:57:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 16:58:00
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 17:00:00
-
Marktplatz (Kaiserstraße U), Karlsruhe 17:01:00
-
Europaplatz/Postgalerie (U), Karlsruhe 17:03:00
-
Karlsruhe Mühlburger Tor 17:05:00
-
Yorckstraße, Karlsruhe 17:06:00
-
Händelstraße, Karlsruhe 17:08:00
-
Philippstraße, Karlsruhe 17:09:00
-
Karlsruhe Entenfang 17:10:00
-
Eckenerstraße, Karlsruhe 17:12:00
-
Rheinhafenstraße, Karlsruhe 17:13:00
-
Daxlanden Thomas-Mann-Straße, Karlsruhe 17:14:00
-
Daxlanden Karl-Delisle-Straße, Karlsruhe 17:16:00
-
Daxlanden Dornröschenweg, Karlsruhe 17:17:00
-
Daxlanden Nussbaumweg, Karlsruhe 17:18:00
-
Forchheim Leichtsandstr./Messe Karlsruhe, Rheinste 17:19:00
-
Forchheim Hallenbad, Rheinstetten 17:21:00
-
Forchheim Hauptstraße, Rheinstetten 17:22:00
-
Forchheim Oberfeldstraße, Rheinstetten 17:24:00
-
Mörsch Rösselsbrünnle, Rheinstetten 17:25:00
-
Mörsch Narzissenstraße, Rheinstetten 17:26:00
-
Mörsch Römerstraße, Rheinstetten 17:28:00
-
Mörsch Rheinaustraße, Rheinstetten 17:30:00
-
Mörsch Merkurstraße, Rheinstetten 17:32:00
-
Mörsch Am Hang, Rheinstetten 17:33:00
-
Mörsch Bach-West, Rheinstetten 17:34:00