Grötzingen in Karlsruhe
Eisenbahnstrasse ,
76229Karlsruhe
The next departure is direction Söllingen Reetzstr..
Route:
-
Grötzingen
-
Grötzingen Oberausstraße 15:26:00
-
Grötzingen Krappmühlenweg 15:28:00
-
Berghausen Pfinzbrücke 15:30:00
-
Berghausen(Baden) 15:31:00
-
Berghausen Am Stadion 15:34:00
-
Söllingen Reetzstr. 15:36:00
Route:
-
Grötzingen
-
Durlach Hubstraße, Karlsruhe 15:33:00
-
Karlsruhe-Durlach 15:35:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 15:37:00
-
Weinweg, Karlsruhe 15:38:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 15:40:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 15:42:00
Route:
-
Grötzingen
-
Grötzingen Oberausstraße 15:36:00
-
Grötzingen Krappmühlenweg 15:38:00
-
Berghausen Pfinzbrücke 15:40:00
-
Berghausen(Baden) 15:41:00
-
Berghausen Am Stadion 15:43:00
-
Söllingen Reetzstr. 15:45:00
-
Söllingen(b Karlsr) 15:46:00
-
Söllingen Kapellenstraße 15:48:00
-
Kleinsteinbach 15:51:00
-
Wilferdingen-Singen 15:53:00
-
Königsbach(Baden) 15:56:00
-
Bilfingen 15:59:00
-
Ersingen West 16:01:00
-
Ersingen 16:03:00
-
Ispringen 16:06:00
-
Pforzheim Hbf 16:10:00
-
Pforzheim Maihälden 16:19:00
-
Brötzingen Mitte 16:20:00
-
Brötzingen Sandweg 16:21:00
-
Brötzingen Wohnlichstraße 16:22:00
-
Birkenfeld(Enz) 16:24:00
-
Neuenbürg(Enz) 16:28:00
-
Neuenbürg(Enz) Süd 16:31:00
-
Neuenbürg(Enz) Freibad 16:33:00
-
Rotenbach(Enz) 16:34:00
-
Neuenbürg(Enz)-Rotenbach Eyachbrücke 16:36:00
-
Höfen(Enz) Nord 16:38:00
-
Höfen(Enz) Bf 16:40:00
-
Calmbach Bahnhof 16:43:00
-
Calmbach Süd 16:45:00
-
Bad Wildbad Nord 16:47:00
-
Bad Wildbad Bf 16:48:00
-
Bad Wildbad Uhlandplatz 16:51:00
-
Bad Wildbad Kurpark 16:52:00
Route:
-
Grötzingen
-
Grötzingen Oberausstraße 15:40:00
-
Berghausen Hummelberg 15:42:00
-
Jöhlingen West 15:46:00
-
Jöhlingen 15:47:00
-
Wössingen 15:49:00
-
Wössingen Ost 15:51:00
-
Dürrenbüchig 15:54:00
-
Rinklingen 15:56:00
-
Bretten 15:58:00
-
Bretten Stadtmitte 16:01:00
-
Bretten Wannenweg 16:02:00
-
Bretten Schulzentrum 16:04:00
-
Bretten Kupferhälde 16:05:00
-
Gölshausen 16:07:00
-
Gölshausen Industriegebiet 16:09:00
-
Bauerbach 16:11:00
-
Oberderdingen-Flehingen Industrie 16:15:00
-
Flehingen 16:17:00
-
Zaisenhausen 16:20:00
-
Sulzfeld(Baden) 16:23:00
-
Eppingen West 16:27:00
-
Eppingen 16:29:00
-
Gemmingen West 16:37:00
-
Gemmingen 16:39:00
-
Stetten am Heuchelberg 16:42:00
-
Schwaigern(Württ) West 16:44:00
-
Schwaigern(Württ) 16:47:00
-
Schwaigern Ost 16:49:00
-
Leingarten West 16:52:00
-
Leingarten Mitte 16:53:00
-
Leingarten 16:54:00
-
Leingarten Ost 16:56:00
-
Böckingen West 16:58:00
-
Heilbr.-Böckingen Berufsschulzentrum 17:00:00
-
Böckingen Sonnenbrunnen 17:01:00
-
Heilbronn Hauptbahnhof/Willy-Brandt-Pl. 17:04:00
-
Heilbronn Neckar-Turm/K.-S.-Pl 17:07:00
-
Heilbronn Rathaus 17:08:00
-
Heilbronn Harmonie 17:10:00
-
Heilbronn Friedensplatz 17:12:00
-
Heilbronn Finanzamt 17:13:00
-
Heilbronn Pfühlpark 17:15:00
-
Heilbronn Trappensee 17:17:00
-
Weinsberg West 17:20:00
-
Weinsberg 17:21:00
-
Weinsberg/Ellhofen Gewerbegebiet 17:24:00
-
Ellhofen 17:25:00
-
Sülzbach 17:27:00
-
Sülzbach Schule 17:29:00
-
Willsbach 17:30:00
-
Affaltrach 17:32:00
-
Eschenau(b Heilbronn) 17:34:00
-
Wieslensdorf 17:36:00
-
Scheppach 17:38:00
-
Bretzfeld 17:40:00
-
Bitzfeld 17:42:00
-
Öhringen West 17:45:00
-
Öhringen Hbf 17:47:00
-
Öhringen-Cappel 17:50:00
Route:
-
Grötzingen
-
Durlach Hubstraße, Karlsruhe 15:43:00
-
Karlsruhe-Durlach 15:45:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 15:47:00
-
Weinweg, Karlsruhe 15:48:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 15:50:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 15:52:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 15:53:00
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 15:55:00
-
Marktplatz (Kaiserstraße U), Karlsruhe 15:56:00
-
Europaplatz/Postgalerie (U), Karlsruhe 15:58:00
-
Mühlburger Tor, Karlsruhe 16:00:00
-
Yorckstraße, Karlsruhe 16:01:00
-
Händelstraße, Karlsruhe 16:03:00
-
Philippstraße, Karlsruhe 16:04:00
-
Karlsruhe Entenfang 16:05:00
-
Lameyplatz, Karlsruhe 16:07:00
-
Starckstraße, Karlsruhe 16:08:00
-
Mühlburg West, Karlsruhe 16:09:00
-
Knielingen Siemens, Karlsruhe 16:11:00
-
Knielingen Herweghstraße, Karlsruhe 16:12:00
-
Knielingen Eggensteiner Straße, Karlsruhe 16:13:00
-
Karlsruhe-Kniel. Rheinbergstr. 16:14:00
-
Maxau 16:19:00
-
Maximiliansau Eisenbahnstraße 16:21:00
-
Maximiliansau West 16:22:00
-
Wörth(Rhein) 16:24:00
-
Wörth(Rhein) Alte Bahnmeisterei 16:27:00
-
Wörth(Rhein) Bienwaldhalle 16:28:00
-
Wörth(Rhein) Bürgerpark 16:29:00
-
Wörth(Rhein) Rathaus 16:31:00
-
Wörth(Rhein) Badallee 16:32:00
-
Wörth(Rhein) Badepark 16:33:00
Route:
-
Grötzingen
-
Grötzingen Oberausstraße 15:46:00
-
Grötzingen Krappmühlenweg 15:48:00
-
Berghausen Pfinzbrücke 15:50:00
-
Berghausen(Baden) 15:51:00
-
Berghausen Am Stadion 15:53:00
-
Söllingen Reetzstr. 15:54:00