Grötzingen in Karlsruhe
Eisenbahnstrasse ,
76229Karlsruhe
The next departure is direction Karlsruhe Albtalbahnhof.
Route:
-
Grötzingen
-
Karlsruhe-Durlach 09:22:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 09:23:00
-
Weinweg, Karlsruhe 09:25:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 09:27:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 09:28:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 09:30:00
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 09:31:00
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe 09:33:00
-
Ettlinger Tor/Staatstheater (U), Karlsruhe 09:34:00
-
Kongresszentrum (U), Karlsruhe 09:35:00
-
Augartenstraße, Karlsruhe 09:37:00
-
Poststraße, Karlsruhe 09:38:00
-
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 09:40:00
-
Karlsruhe Albtalbahnhof 09:42:00
Route:
-
Grötzingen
-
Durlach Hubstraße, Karlsruhe 09:23:00
-
Karlsruhe-Durlach 09:25:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 09:27:00
-
Weinweg, Karlsruhe 09:28:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 09:30:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 09:32:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 09:33:00
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 09:35:00
-
Marktplatz (Kaiserstraße U), Karlsruhe 09:36:00
-
Europaplatz/Postgalerie (U), Karlsruhe 09:38:00
-
Mühlburger Tor, Karlsruhe 09:40:00
-
Yorckstraße, Karlsruhe 09:41:00
-
Händelstraße, Karlsruhe 09:43:00
-
Philippstraße, Karlsruhe 09:44:00
-
Karlsruhe Entenfang 09:45:00
-
Lameyplatz, Karlsruhe 09:47:00
-
Starckstraße, Karlsruhe 09:48:00
-
Mühlburg West, Karlsruhe 09:49:00
-
Knielingen Siemens, Karlsruhe 09:51:00
-
Knielingen Herweghstraße, Karlsruhe 09:52:00
-
Knielingen Eggensteiner Straße, Karlsruhe 09:53:00
-
Karlsruhe-Kniel. Rheinbergstr. 09:54:00
-
Maxau 09:59:00
-
Maximiliansau Eisenbahnstraße 10:01:00
-
Maximiliansau West 10:02:00
-
Wörth(Rhein) 10:04:00
-
Wörth(Rhein) Alte Bahnmeisterei 10:09:00
-
Wörth(Rhein) Bienwaldhalle 10:10:00
-
Wörth(Rhein) Bürgerpark 10:11:00
-
Wörth(Rhein) Rathaus 10:13:00
-
Wörth(Rhein) Badallee 10:14:00
-
Wörth(Rhein) Badepark 10:15:00
Route:
-
Grötzingen
-
Grötzingen Oberausstraße 09:26:00
-
Grötzingen Krappmühlenweg 09:28:00
-
Berghausen Pfinzbrücke 09:30:00
-
Berghausen(Baden) 09:31:00
-
Berghausen Am Stadion 09:34:00
-
Söllingen Reetzstr. 09:36:00
Route:
-
Grötzingen Bahnhof, Karlsruhe
-
Grötzingen Büchelbergstraße, Karlsruhe 09:28:00
-
Grötzingen Rathaus, Karlsruhe 09:29:00
-
Grötzingen Karl-Leopold-Straße, Karlsruhe 09:30:00
-
Grötzingen Nord, Karlsruhe 09:31:00
-
Grötzingen Emil-Arheit-Halle, Karlsruhe 09:34:00
Route:
-
Grötzingen Bahnhof, Karlsruhe
-
Grötzingen Fröbelstraße, Karlsruhe 09:29:00
-
Durlach Friedhof, Karlsruhe 09:32:00
-
Durlach Turmberg, Karlsruhe 09:33:00
-
Durlach Schlossplatz, Karlsruhe 09:35:00
-
Durlach Turmberg, Karlsruhe 09:36:00
-
Durlach Lußstraße, Karlsruhe 09:44:00
-
Durlach Käthe-Kollwitz-Straße, Karlsruhe 09:45:00
-
Durlach Ernst-Barlach-Straße, Karlsruhe 09:46:00
-
Durlach Max-Beckmann-Straße, Karlsruhe 09:47:00
-
Durlach Geigersberg, Karlsruhe 09:48:00
-
Durlach August-Macke-Straße, Karlsruhe 09:49:00
-
Durlach Erich-Heckel-Straße, Karlsruhe 09:50:00
-
Durlach Ernst-Barlach-Straße, Karlsruhe 09:51:00
-
Durlach Käthe-Kollwitz-Straße, Karlsruhe 09:52:00
-
Durlach Lußstraße, Karlsruhe 09:53:00
-
Durlach Karl-Weysser-Straße, Karlsruhe 09:54:00
-
Durlach Schlossplatz, Karlsruhe 09:56:00
-
Durlach Turmberg, Karlsruhe 09:57:00
-
Durlach Friedhof, Karlsruhe 10:03:00
-
Grötzingen Fröbelstraße, Karlsruhe 10:06:00
-
Grötzingen Bahnhof, Karlsruhe 10:07:00
-
Grötzingen Büchelbergstraße, Karlsruhe 10:08:00
-
Grötzingen Rathaus, Karlsruhe 10:09:00
-
Grötzingen Karl-Leopold-Straße, Karlsruhe 10:10:00
-
Grötzingen Nord, Karlsruhe 10:11:00
Route:
-
Grötzingen
-
Durlach Hubstraße, Karlsruhe 09:33:00
-
Karlsruhe-Durlach 09:35:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 09:37:00
-
Weinweg, Karlsruhe 09:38:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 09:40:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 09:42:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 09:43:00
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 09:45:00
-
Marktplatz (Kaiserstraße U), Karlsruhe 09:46:00
-
Europaplatz/Postgalerie (U), Karlsruhe 09:48:00
-
Mühlburger Tor, Karlsruhe 09:50:00
-
Yorckstraße, Karlsruhe 09:51:00
-
Händelstraße, Karlsruhe 09:53:00
-
Philippstraße, Karlsruhe 09:54:00
-
Karlsruhe Entenfang 09:55:00
-
Lameyplatz, Karlsruhe 09:57:00
-
Starckstraße, Karlsruhe 09:58:00
-
Mühlburg West, Karlsruhe 09:59:00
-
Knielingen Siemens, Karlsruhe 10:01:00
-
Knielingen Herweghstraße, Karlsruhe 10:02:00
-
Knielingen Eggensteiner Straße, Karlsruhe 10:03:00
-
Karlsruhe-Kniel. Rheinbergstr. 10:04:00