Grötzingen in Karlsruhe
Eisenbahnstrasse ,
76229Karlsruhe
The next departure is direction Bad Wildbad Kurpark.
Route:
-
Grötzingen
-
Grötzingen Oberausstraße 20:36:00
-
Grötzingen Krappmühlenweg 20:38:00
-
Berghausen Pfinzbrücke 20:40:00
-
Berghausen(Baden) 20:41:00
-
Berghausen Am Stadion 20:43:00
-
Söllingen Reetzstr. 20:45:00
-
Söllingen(b Karlsr) 20:46:00
-
Söllingen Kapellenstraße 20:48:00
-
Kleinsteinbach 20:51:00
-
Wilferdingen-Singen 20:53:00
-
Königsbach(Baden) 20:56:00
-
Bilfingen 20:59:00
-
Ersingen West 21:01:00
-
Ersingen 21:03:00
-
Ispringen 21:06:00
-
Pforzheim Hbf 21:10:00
-
Pforzheim Maihälden 21:19:00
-
Brötzingen Mitte 21:20:00
-
Brötzingen Sandweg 21:21:00
-
Brötzingen Wohnlichstraße 21:22:00
-
Birkenfeld(Enz) 21:24:00
-
Neuenbürg(Enz) 21:28:00
-
Neuenbürg(Enz) Süd 21:31:00
-
Neuenbürg(Enz) Freibad 21:33:00
-
Rotenbach(Enz) 21:34:00
-
Neuenbürg(Enz)-Rotenbach Eyachbrücke 21:36:00
-
Höfen(Enz) Nord 21:38:00
-
Höfen(Enz) Bf 21:40:00
-
Calmbach Bahnhof 21:43:00
-
Calmbach Süd 21:45:00
-
Bad Wildbad Nord 21:47:00
-
Bad Wildbad Bf 21:48:00
-
Bad Wildbad Uhlandplatz 21:51:00
-
Bad Wildbad Kurpark 21:52:00
Route:
-
Grötzingen
-
Grötzingen Oberausstraße 20:40:00
-
Berghausen Hummelberg 20:42:00
-
Jöhlingen West 20:46:00
-
Jöhlingen 20:47:00
-
Wössingen 20:49:00
-
Wössingen Ost 20:51:00
-
Dürrenbüchig 20:54:00
-
Rinklingen 20:56:00
-
Bretten 20:58:00
-
Bretten Stadtmitte 21:01:00
-
Bretten Wannenweg 21:02:00
-
Bretten Schulzentrum 21:04:00
-
Bretten Kupferhälde 21:05:00
-
Gölshausen 21:07:00
-
Gölshausen Industriegebiet 21:09:00
-
Bauerbach 21:11:00
-
Oberderdingen-Flehingen Industrie 21:15:00
-
Flehingen 21:17:00
-
Zaisenhausen 21:20:00
-
Sulzfeld(Baden) 21:23:00
-
Eppingen West 21:27:00
-
Eppingen 21:29:00
-
Gemmingen West 21:37:00
-
Gemmingen 21:39:00
-
Stetten am Heuchelberg 21:42:00
-
Schwaigern(Württ) West 21:44:00
-
Schwaigern(Württ) 21:47:00
-
Schwaigern Ost 21:49:00
-
Leingarten West 21:52:00
-
Leingarten Mitte 21:53:00
-
Leingarten 21:54:00
-
Leingarten Ost 21:56:00
-
Böckingen West 21:58:00
-
Heilbr.-Böckingen Berufsschulzentrum 22:00:00
-
Böckingen Sonnenbrunnen 22:01:00
-
Heilbronn Hauptbahnhof/Willy-Brandt-Pl. 22:04:00
-
Heilbronn Neckar-Turm/K.-S.-Pl 22:07:00
-
Heilbronn Rathaus 22:08:00
-
Heilbronn Harmonie 22:10:00
-
Heilbronn Friedensplatz 22:12:00
-
Heilbronn Finanzamt 22:13:00
-
Heilbronn Pfühlpark 22:15:00
Route:
-
Grötzingen
-
Durlach Hubstraße, Karlsruhe 20:43:00
-
Karlsruhe-Durlach 20:45:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 20:47:00
-
Weinweg, Karlsruhe 20:48:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 20:50:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 20:52:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 20:53:00
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 20:55:00
-
Marktplatz (Kaiserstraße U), Karlsruhe 20:56:00
-
Europaplatz/Postgalerie (U), Karlsruhe 20:58:00
-
Mühlburger Tor, Karlsruhe 21:00:00
-
Yorckstraße, Karlsruhe 21:01:00
-
Händelstraße, Karlsruhe 21:03:00
-
Philippstraße, Karlsruhe 21:04:00
-
Karlsruhe Entenfang 21:05:00
-
Lameyplatz, Karlsruhe 21:07:00
-
Starckstraße, Karlsruhe 21:08:00
-
Mühlburg West, Karlsruhe 21:09:00
-
Knielingen Siemens, Karlsruhe 21:11:00
-
Knielingen Herweghstraße, Karlsruhe 21:12:00
-
Knielingen Eggensteiner Straße, Karlsruhe 21:13:00
-
Karlsruhe-Kniel. Rheinbergstr. 21:14:00
Route:
-
Grötzingen Bahnhof, Karlsruhe
-
Grötzingen Büchelbergstraße, Karlsruhe 20:49:00
-
Grötzingen Rathaus, Karlsruhe 20:50:00
-
Grötzingen Karl-Leopold-Straße, Karlsruhe 20:51:00
-
Grötzingen Nord, Karlsruhe 20:52:00
Route:
-
Grötzingen
-
Durlach Hubstraße, Karlsruhe 20:53:00
-
Karlsruhe-Durlach 20:55:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 20:57:00
-
Weinweg, Karlsruhe 20:58:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 21:00:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 21:02:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 21:03:00
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 21:05:00
-
Marktplatz (Kaiserstraße U), Karlsruhe 21:06:00
-
Europaplatz/Postgalerie (U), Karlsruhe 21:08:00
-
Mühlburger Tor, Karlsruhe 21:10:00
-
Yorckstraße, Karlsruhe 21:11:00
-
Händelstraße, Karlsruhe 21:13:00
-
Philippstraße, Karlsruhe 21:14:00
-
Karlsruhe Entenfang 21:15:00
-
Lameyplatz, Karlsruhe 21:17:00
-
Starckstraße, Karlsruhe 21:18:00
-
Mühlburg West, Karlsruhe 21:19:00
-
Knielingen Siemens, Karlsruhe 21:21:00
-
Knielingen Herweghstraße, Karlsruhe 21:22:00
-
Knielingen Eggensteiner Straße, Karlsruhe 21:23:00
-
Karlsruhe-Kniel. Rheinbergstr. 21:24:00
-
Maxau 21:27:00
-
Maximiliansau Eisenbahnstraße 21:28:00
-
Maximiliansau West 21:30:00
-
Wörth(Rhein) 21:33:00
-
Wörth(Rhein) Zügelstraße 21:36:00
-
Jockgrim Bf 21:39:00
-
Rheinzabern Alte Römerstraße 21:42:00
-
Rheinzabern Rappengasse 21:43:00
-
Rheinzabern Bf 21:45:00
-
Rülzheim Freizeitzentrum 21:48:00
-
Rülzheim Bf 21:50:00
-
Bellheim Bf 21:53:00
-
Bellheim Am Mühlbuckel 21:55:00
-
Sondernheim 21:59:00
-
Germersheim Süd/Nolte 22:02:00
-
Germersheim Mitte/Rhein 22:04:00
-
Germersheim 22:07:00
Route:
-
Grötzingen
-
Grötzingen Oberausstraße 20:56:00
-
Grötzingen Krappmühlenweg 20:58:00
-
Berghausen Pfinzbrücke 21:00:00
-
Berghausen(Baden) 21:01:00
-
Berghausen Am Stadion 21:02:00
-
Söllingen Reetzstr. 21:04:00