Durlacher Tor in Karlsruhe
Durlacher Allee 1,
76131Karlsruhe
The next departure is direction Freudenstadt Hbf.
Route:
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 06:01:00
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe 06:03:00
-
Ettlinger Tor/Staatstheater (U), Karlsruhe 06:04:00
-
Kongresszentrum (U), Karlsruhe 06:05:00
-
Augartenstraße, Karlsruhe 06:07:00
-
Poststraße, Karlsruhe 06:08:00
-
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 06:10:00
-
Karlsruhe Albtalbahnhof 06:12:00
-
Forchheim(b Karlsruhe) 06:19:00
-
Durmersheim Nord 06:24:00
-
Durmersheim 06:26:00
-
Bietigheim(Baden) 06:28:00
-
Ötigheim 06:31:00
-
Rastatt 06:37:00
-
Rastatt Beinle 06:39:00
-
Kuppenheim 06:42:00
-
Bischweier 06:44:00
-
Bad Rotenfels Schloss 06:46:00
-
Bad Rotenfels Bf 06:48:00
-
Bad Rotenfels Weinbrennerstraße 06:49:00
-
Gaggenau Bf 06:51:00
-
Gaggenau Mercedes-Benz Werk 06:52:00
-
Ottenau 06:54:00
-
Hörden 06:56:00
-
Gernsbach Bf 06:58:00
-
Gernsbach Mitte 07:01:00
-
Obertsrot 07:04:00
-
Hilpertsau 07:05:00
-
Weisenbach 07:07:00
-
Au im Murgtal 07:09:00
-
Langenbrand 07:12:00
-
Gausbach 07:15:00
-
Forbach(Schwarzw) 07:16:00
-
Raumünzach 07:22:00
-
Kirschbaumwasen 07:25:00
-
Schönmünzach 07:28:00
-
Schwarzenberg 07:31:00
-
Huzenbach 07:33:00
-
Röt 07:36:00
-
Heselbach 07:39:00
-
Klosterreichenbach 07:43:00
-
Baiersbronn Schule 07:46:00
-
Baiersbronn Bf 07:47:00
-
Friedrichstal b Freudenstadt 07:52:00
-
Freudenstadt Stadt 07:57:00
-
Freudenstadt Schulzentrum 08:03:00
-
Freudenstadt Industriegebiet 08:05:00
-
Freudenstadt Hbf 08:07:00
Route:
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 06:04:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 06:05:00
-
Weinweg, Karlsruhe 06:07:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 06:08:00
-
Karlsruhe-Durlach 06:10:00
-
Durlach Hubstraße, Karlsruhe 06:11:00
-
Grötzingen 06:14:00
-
Grötzingen Oberausstraße 06:15:00
-
Grötzingen Krappmühlenweg 06:17:00
-
Berghausen Pfinzbrücke 06:19:00
-
Berghausen(Baden) 06:20:00
-
Berghausen Am Stadion 06:22:00
-
Söllingen Reetzstr. 06:24:00
-
Söllingen(b Karlsr) 06:25:00
-
Söllingen Kapellenstraße 06:26:00
-
Kleinsteinbach 06:29:00
-
Wilferdingen-Singen 06:31:00
-
Königsbach(Baden) 06:34:00
-
Bilfingen 06:37:00
-
Ersingen West 06:39:00
-
Ersingen 06:41:00
-
Ispringen 06:44:00
-
Pforzheim Hbf 06:48:00
Route:
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 06:09:00
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe 06:10:00
-
Ettlinger Tor/Staatstheater (U), Karlsruhe 06:15:00
-
Kongresszentrum (U), Karlsruhe 06:16:00
-
Augartenstraße, Karlsruhe 06:18:00
-
Poststraße, Karlsruhe 06:19:00
-
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 06:21:00
Route:
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 06:10:00
-
Marktplatz (Kaiserstraße U), Karlsruhe 06:12:00
-
Europaplatz/Postgalerie (U), Karlsruhe 06:16:00
-
Mühlburger Tor, Karlsruhe 06:18:00
-
Kunstakademie/Hochschule, Karlsruhe 06:19:00
-
Synagoge, Karlsruhe 06:20:00
-
Lilienthalstraße, Karlsruhe 06:21:00
-
Duale Hochschule, Karlsruhe 06:22:00
-
Heidehof, Karlsruhe 06:23:00
-
Neureut Heide, Karlsruhe 06:25:00
Route:
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 06:10:00
-
Marktplatz (Kaiserstraße U), Karlsruhe 06:12:00
-
Europaplatz/Postgalerie (U), Karlsruhe 06:16:00
-
Karlsruhe Mühlburger Tor 06:18:00
-
Yorckstraße, Karlsruhe 06:19:00
-
Händelstraße, Karlsruhe 06:21:00
-
Philippstraße, Karlsruhe 06:22:00
-
Karlsruhe Entenfang 06:23:00
-
Eckenerstraße, Karlsruhe 06:25:00
-
Rheinhafenstraße, Karlsruhe 06:26:00
-
Daxlanden Thomas-Mann-Straße, Karlsruhe 06:27:00
-
Daxlanden Karl-Delisle-Straße, Karlsruhe 06:29:00
-
Daxlanden Dornröschenweg, Karlsruhe 06:30:00
-
Daxlanden Nussbaumweg, Karlsruhe 06:31:00
-
Forchheim Leichtsandstr./Messe Karlsruhe, Rheinste 06:32:00
-
Forchheim Hallenbad, Rheinstetten 06:34:00
-
Forchheim Hauptstraße, Rheinstetten 06:37:00
-
Forchheim Oberfeldstraße, Rheinstetten 06:39:00
-
Mörsch Rösselsbrünnle, Rheinstetten 06:40:00
-
Mörsch Narzissenstraße, Rheinstetten 06:41:00
-
Mörsch Römerstraße, Rheinstetten 06:42:00
-
Mörsch Rheinaustraße, Rheinstetten 06:44:00
-
Mörsch Merkurstraße, Rheinstetten 06:45:00
-
Mörsch Am Hang, Rheinstetten 06:47:00
-
Mörsch Bach-West, Rheinstetten 06:48:00
Route:
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 06:19:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 06:20:00
-
Essenweinstraße, Karlsruhe 06:24:00
-
Hauptfriedhof, Karlsruhe 06:26:00
-
Hirtenweg/Technologiepark, Karlsruhe 06:27:00
-
Rintheim Sinsheimer Straße, Karlsruhe 06:29:00
-
Hagsfeld Süd, Karlsruhe 06:30:00
-
Hagsfeld Bahnhof, Karlsruhe 06:31:00
-
Hagsfeld Geroldsäcker, Karlsruhe 06:32:00
-
Hagsfeld Jenaer Straße, Karlsruhe 06:33:00
-
Hagsfeld Reitschulschlag, Karlsruhe 06:35:00
-
Büchig, Stutensee 06:36:00
-
Blankenloch Süd, Stutensee 06:38:00
-
Blankenloch Tolna-Platz, Stutensee 06:39:00
-
Blankenloch Kirche, Stutensee 06:41:00
-
Blankenloch Mühlenweg, Stutensee 06:43:00
-
Blankenloch Nord, Stutensee 06:44:00