Durlacher Tor in Karlsruhe
Durlacher Allee 1,
76131Karlsruhe
The next departure is direction Wilferdingen-Singen.
Route:
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 13:25:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 13:26:00
-
Weinweg, Karlsruhe 13:28:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 13:29:00
-
Karlsruhe-Durlach 13:31:00
-
Durlach Hubstraße, Karlsruhe 13:32:00
-
Grötzingen 13:35:00
-
Grötzingen Oberausstraße 13:36:00
-
Grötzingen Krappmühlenweg 13:38:00
-
Berghausen Pfinzbrücke 13:40:00
-
Berghausen(Baden) 13:41:00
-
Berghausen Am Stadion 13:43:00
-
Söllingen Reetzstr. 13:45:00
-
Söllingen(b Karlsr) 13:46:00
-
Söllingen Kapellenstraße 13:48:00
-
Kleinsteinbach 13:51:00
-
Wilferdingen-Singen 13:53:00
Route:
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd, Karlsruhe
-
Karl-Wilhelm-Platz, Karlsruhe 13:26:00
-
Hauptfriedhof, Karlsruhe 13:28:00
-
Hirtenweg/Technologiepark, Karlsruhe 13:29:00
-
Rintheim Sinsheimer Straße, Karlsruhe 13:30:00
-
Hagsfeld Fächerbad, Karlsruhe 13:32:00
-
Waldstadt Im Eichbäumle, Karlsruhe 13:33:00
-
Waldstadt Glogauer Straße, Karlsruhe 13:34:00
-
Waldstadt Zentrum, Karlsruhe 13:35:00
-
Waldstadt Jägerhaus, Karlsruhe 13:36:00
-
Waldstadt Elbinger Straße Ost, Karlsruhe 13:38:00
-
Waldstadt Osteroder Straße, Karlsruhe 13:39:00
-
Waldstadt Europäische Schule, Karlsruhe 13:40:00
-
Waldstadt Europäische Schule, Karlsruhe 13:47:00
Route:
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 13:27:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 13:28:00
-
Weinweg, Karlsruhe 13:30:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 13:32:00
-
Durlach Auer Straße/Dr.Willmar Schwabe, Karlsruhe 13:33:00
-
Durlach Friedrichschule, Karlsruhe 13:35:00
-
Durlach Schlossplatz, Karlsruhe 13:36:00
-
Durlach Turmberg, Karlsruhe 13:38:00
Route:
-
Studentenhaus, Karlsruhe
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd, Karlsruhe 13:29:00
Route:
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 13:28:00
-
Marktplatz (Kaiserstraße U), Karlsruhe 13:29:00
-
Europaplatz/Postgalerie (U), Karlsruhe 13:31:00
-
Karlsruhe Mühlburger Tor 13:33:00
-
Yorckstraße, Karlsruhe 13:34:00
-
Händelstraße, Karlsruhe 13:36:00
-
Philippstraße, Karlsruhe 13:37:00
-
Karlsruhe Entenfang 13:38:00
-
Eckenerstraße, Karlsruhe 13:40:00
-
Rheinhafenstraße, Karlsruhe 13:42:00
-
Daxlanden Thomas-Mann-Straße, Karlsruhe 13:43:00
-
Daxlanden Karl-Delisle-Straße, Karlsruhe 13:44:00
-
Daxlanden Dornröschenweg, Karlsruhe 13:45:00
Route:
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 13:28:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 13:29:00
-
Weinweg, Karlsruhe 13:31:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 13:32:00
-
Karlsruhe-Durlach 13:34:00
-
Grötzingen 13:38:00
-
Grötzingen Oberausstraße 13:40:00
-
Berghausen Hummelberg 13:42:00
-
Jöhlingen West 13:46:00
-
Jöhlingen 13:47:00
-
Wössingen 13:49:00
-
Wössingen Ost 13:51:00
-
Dürrenbüchig 13:54:00
-
Rinklingen 13:56:00
-
Bretten 13:58:00
-
Bretten Stadtmitte 14:01:00
-
Bretten Wannenweg 14:02:00
-
Bretten Schulzentrum 14:04:00
-
Bretten Kupferhälde 14:05:00
-
Gölshausen 14:07:00
-
Gölshausen Industriegebiet 14:09:00
-
Bauerbach 14:11:00
-
Oberderdingen-Flehingen Industrie 14:15:00
-
Flehingen 14:17:00
-
Zaisenhausen 14:20:00
-
Sulzfeld(Baden) 14:23:00
-
Eppingen West 14:27:00
-
Eppingen 14:29:00
-
Gemmingen West 14:37:00
-
Gemmingen 14:39:00
-
Stetten am Heuchelberg 14:42:00
-
Schwaigern(Württ) West 14:44:00
-
Schwaigern(Württ) 14:47:00
-
Schwaigern Ost 14:49:00
-
Leingarten West 14:52:00
-
Leingarten Mitte 14:53:00
-
Leingarten 14:54:00
-
Leingarten Ost 14:56:00
-
Böckingen West 14:58:00
-
Heilbr.-Böckingen Berufsschulzentrum 15:00:00
-
Böckingen Sonnenbrunnen 15:01:00
-
Heilbronn Hauptbahnhof/Willy-Brandt-Pl. 15:04:00
-
Heilbronn Neckar-Turm/K.-S.-Pl 15:07:00
-
Heilbronn Rathaus 15:08:00
-
Heilbronn Harmonie 15:10:00
-
Heilbronn Friedensplatz 15:12:00
-
Heilbronn Finanzamt 15:13:00
-
Heilbronn Pfühlpark 15:15:00
-
Heilbronn Trappensee 15:17:00
-
Weinsberg West 15:20:00
-
Weinsberg 15:21:00
-
Weinsberg/Ellhofen Gewerbegebiet 15:24:00
-
Ellhofen 15:25:00
-
Sülzbach 15:27:00
-
Sülzbach Schule 15:29:00
-
Willsbach 15:30:00
-
Affaltrach 15:32:00
-
Eschenau(b Heilbronn) 15:34:00
-
Wieslensdorf 15:36:00
-
Scheppach 15:38:00
-
Bretzfeld 15:40:00
-
Bitzfeld 15:42:00
-
Öhringen West 15:45:00
-
Öhringen Hbf 15:47:00
-
Öhringen-Cappel 15:50:00