Durlacher Tor in Karlsruhe
Durlacher Allee 1,
76131Karlsruhe
The next departure is direction Durlach Turmberg, Karlsruhe.
Route:
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 08:20:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 08:21:00
-
Weinweg, Karlsruhe 08:23:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 08:25:00
-
Durlach Auer Straße/Dr.Willmar Schwabe, Karlsruhe 08:26:00
-
Durlach Friedrichschule, Karlsruhe 08:27:00
-
Durlach Schlossplatz, Karlsruhe 08:29:00
-
Durlach Turmberg, Karlsruhe 08:30:00
Route:
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd, Karlsruhe
-
Karl-Wilhelm-Platz, Karlsruhe 08:22:00
-
Hauptfriedhof, Karlsruhe 08:23:00
-
Hauptfriedhof, Karlsruhe 08:24:00
-
Dunantstraße, Karlsruhe 08:26:00
-
Rintheim Forststraße, Karlsruhe 08:27:00
-
Rintheim, Karlsruhe 08:29:00
Route:
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 08:25:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 08:26:00
-
Weinweg, Karlsruhe 08:28:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 08:29:00
-
Karlsruhe-Durlach 08:31:00
-
Durlach Hubstraße, Karlsruhe 08:32:00
-
Grötzingen 08:35:00
-
Grötzingen Oberausstraße 08:36:00
-
Grötzingen Krappmühlenweg 08:38:00
-
Berghausen Pfinzbrücke 08:40:00
-
Berghausen(Baden) 08:41:00
-
Berghausen Am Stadion 08:43:00
-
Söllingen Reetzstr. 08:45:00
-
Söllingen(b Karlsr) 08:46:00
-
Söllingen Kapellenstraße 08:48:00
-
Kleinsteinbach 08:51:00
-
Wilferdingen-Singen 08:53:00
-
Königsbach(Baden) 08:56:00
-
Bilfingen 08:59:00
-
Ersingen West 09:01:00
-
Ersingen 09:03:00
-
Ispringen 09:06:00
-
Pforzheim Hbf 09:10:00
-
Pforzheim Maihälden 09:19:00
-
Brötzingen Mitte 09:20:00
-
Brötzingen Sandweg 09:21:00
-
Brötzingen Wohnlichstraße 09:22:00
-
Birkenfeld(Enz) 09:24:00
-
Neuenbürg(Enz) 09:28:00
-
Neuenbürg(Enz) Süd 09:31:00
-
Neuenbürg(Enz) Freibad 09:33:00
-
Rotenbach(Enz) 09:34:00
-
Neuenbürg(Enz)-Rotenbach Eyachbrücke 09:36:00
-
Höfen(Enz) Nord 09:38:00
-
Höfen(Enz) Bf 09:40:00
-
Calmbach Bahnhof 09:43:00
-
Calmbach Süd 09:45:00
-
Bad Wildbad Nord 09:47:00
-
Bad Wildbad Bf 09:48:00
-
Bad Wildbad Uhlandplatz 09:51:00
-
Bad Wildbad Kurpark 09:52:00
Route:
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd, Karlsruhe
-
Karl-Wilhelm-Platz, Karlsruhe 08:26:00
-
Hauptfriedhof, Karlsruhe 08:27:00
-
Hirtenweg/Technologiepark, Karlsruhe 08:28:00
-
Rintheim Sinsheimer Straße, Karlsruhe 08:29:00
-
Hagsfeld Fächerbad, Karlsruhe 08:31:00
-
Waldstadt Im Eichbäumle, Karlsruhe 08:32:00
-
Waldstadt Glogauer Straße, Karlsruhe 08:33:00
-
Waldstadt Zentrum, Karlsruhe 08:35:00
-
Waldstadt Jägerhaus, Karlsruhe 08:36:00
-
Waldstadt Elbinger Straße Ost, Karlsruhe 08:37:00
-
Waldstadt Osteroder Straße, Karlsruhe 08:38:00
-
Waldstadt Europäische Schule, Karlsruhe 08:39:00
-
Waldstadt Europäische Schule, Karlsruhe 08:40:00
Route:
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 08:28:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 08:29:00
-
Weinweg, Karlsruhe 08:31:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 08:32:00
-
Karlsruhe-Durlach 08:34:00
-
Grötzingen 08:38:00
-
Grötzingen Oberausstraße 08:40:00
-
Berghausen Hummelberg 08:42:00
-
Jöhlingen West 08:46:00
-
Jöhlingen 08:47:00
-
Wössingen 08:49:00
-
Wössingen Ost 08:51:00
-
Dürrenbüchig 08:54:00
-
Rinklingen 08:56:00
-
Bretten 08:58:00
-
Bretten Stadtmitte 09:01:00
-
Bretten Wannenweg 09:02:00
-
Bretten Schulzentrum 09:04:00
-
Bretten Kupferhälde 09:05:00
-
Gölshausen 09:07:00
-
Gölshausen Industriegebiet 09:09:00
-
Bauerbach 09:11:00
-
Oberderdingen-Flehingen Industrie 09:15:00
-
Flehingen 09:17:00
-
Zaisenhausen 09:20:00
-
Sulzfeld(Baden) 09:23:00
-
Eppingen West 09:27:00
-
Eppingen 09:29:00
-
Gemmingen West 09:37:00
-
Gemmingen 09:39:00
-
Stetten am Heuchelberg 09:42:00
-
Schwaigern(Württ) West 09:44:00
-
Schwaigern(Württ) 09:47:00
-
Schwaigern Ost 09:49:00
-
Leingarten West 09:52:00
-
Leingarten Mitte 09:53:00
-
Leingarten 09:54:00
-
Leingarten Ost 09:56:00
-
Böckingen West 09:58:00
-
Heilbr.-Böckingen Berufsschulzentrum 10:00:00
-
Böckingen Sonnenbrunnen 10:01:00
-
Heilbronn Hauptbahnhof/Willy-Brandt-Pl. 10:04:00
-
Heilbronn Neckar-Turm/K.-S.-Pl 10:07:00
-
Heilbronn Rathaus 10:08:00
-
Heilbronn Harmonie 10:10:00
-
Heilbronn Friedensplatz 10:12:00
-
Heilbronn Finanzamt 10:13:00
-
Heilbronn Pfühlpark 10:15:00
Route:
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 08:30:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 08:31:00
-
Essenweinstraße, Karlsruhe 08:33:00
-
Hauptfriedhof, Karlsruhe 08:34:00
-
Hirtenweg/Technologiepark, Karlsruhe 08:36:00
-
Rintheim Sinsheimer Straße, Karlsruhe 08:37:00
-
Hagsfeld Süd, Karlsruhe 08:38:00
-
Hagsfeld Bahnhof, Karlsruhe 08:39:00
-
Hagsfeld Geroldsäcker, Karlsruhe 08:41:00
-
Hagsfeld Jenaer Straße, Karlsruhe 08:42:00
-
Hagsfeld Reitschulschlag, Karlsruhe 08:43:00
-
Büchig, Stutensee 08:45:00
-
Blankenloch Süd, Stutensee 08:47:00
-
Blankenloch Tolna-Platz, Stutensee 08:48:00
-
Blankenloch Kirche, Stutensee 08:49:00
-
Blankenloch Mühlenweg, Stutensee 08:51:00
-
Blankenloch Nord, Stutensee 08:53:00
-
Friedrichstal Saint-Riquier-Platz, Stutensee 08:57:00
-
Friedrichstal Mitte, Stutensee 08:58:00
-
Friedrichstal Nord, Stutensee 08:59:00
-
Spöck Hochhaus, Stutensee 09:02:00
-
Spöck Richard-Hecht-Schule, Stutensee 09:03:00