Durlacher Tor in Karlsruhe
Durlacher Allee 1,
76131Karlsruhe
The next departure is direction Bad Wildbad Kurpark.
Route:
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 05:04:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 05:05:00
-
Weinweg, Karlsruhe 05:07:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 05:08:00
-
Karlsruhe-Durlach 05:10:00
-
Durlach Hubstraße, Karlsruhe 05:11:00
-
Grötzingen 05:14:00
-
Grötzingen Oberausstraße 05:15:00
-
Grötzingen Krappmühlenweg 05:17:00
-
Berghausen Pfinzbrücke 05:19:00
-
Berghausen(Baden) 05:20:00
-
Berghausen Am Stadion 05:22:00
-
Söllingen Reetzstr. 05:24:00
-
Söllingen(b Karlsr) 05:25:00
-
Söllingen Kapellenstraße 05:26:00
-
Kleinsteinbach 05:29:00
-
Wilferdingen-Singen 05:31:00
-
Königsbach(Baden) 05:34:00
-
Bilfingen 05:37:00
-
Ersingen West 05:39:00
-
Ersingen 05:41:00
-
Ispringen 05:44:00
-
Pforzheim Hbf 05:48:00
-
Pforzheim Maihälden 05:59:00
-
Brötzingen Mitte 06:00:00
-
Brötzingen Sandweg 06:01:00
-
Brötzingen Wohnlichstraße 06:02:00
-
Birkenfeld(Enz) 06:04:00
-
Neuenbürg(Enz) 06:08:00
-
Neuenbürg(Enz) Süd 06:11:00
-
Neuenbürg(Enz) Freibad 06:13:00
-
Rotenbach(Enz) 06:14:00
-
Neuenbürg(Enz)-Rotenbach Eyachbrücke 06:16:00
-
Höfen(Enz) Nord 06:18:00
-
Höfen(Enz) Bf 06:20:00
-
Calmbach Bahnhof 06:23:00
-
Calmbach Süd 06:25:00
-
Bad Wildbad Nord 06:27:00
-
Bad Wildbad Bf 06:28:00
-
Bad Wildbad Uhlandplatz 06:31:00
-
Bad Wildbad Kurpark 06:32:00
Route:
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 05:09:00
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe 05:10:00
-
Ettlinger Tor/Staatstheater (U), Karlsruhe 05:15:00
-
Kongresszentrum (U), Karlsruhe 05:16:00
-
Augartenstraße, Karlsruhe 05:18:00
-
Poststraße, Karlsruhe 05:19:00
-
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 05:21:00
-
Ebertstraße, Karlsruhe 05:25:00
-
Barbarossaplatz, Karlsruhe 05:26:00
-
Welfenstraße, Karlsruhe 05:27:00
-
ZKM, Karlsruhe 05:29:00
-
Arbeitsagentur, Karlsruhe 05:30:00
-
Otto-Sachs-Straße, Karlsruhe 05:31:00
-
Mathystraße, Karlsruhe 05:32:00
-
Karlstor/Bundesgerichtshof, Karlsruhe 05:33:00
-
Europaplatz/Postgalerie, Karlsruhe 05:35:00
-
Europaplatz/Postgalerie, Karlsruhe 05:36:00
-
Karlsruhe Mühlburger Tor 05:39:00
-
Schillerstraße, Karlsruhe 05:40:00
-
Sophienstraße, Karlsruhe 05:41:00
-
Weinbrennerplatz, Karlsruhe 05:42:00
-
Landesbausparkasse, Karlsruhe 05:44:00
-
Europahalle/Europabad, Karlsruhe 05:45:00
-
Bannwaldallee, Karlsruhe 05:46:00
-
Hardecksiedlung, Karlsruhe 05:47:00
-
Oberreut Albert-Braun-Straße, Karlsruhe 05:48:00
-
Oberreut Zentrum, Karlsruhe 05:49:00
-
Oberreut Wilhelm-Leuschner-Straße, Karlsruhe 05:51:00
-
Oberreut Badeniaplatz, Karlsruhe 05:52:00
Route:
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 05:10:00
-
Marktplatz (Kaiserstraße U), Karlsruhe 05:12:00
-
Europaplatz/Postgalerie (U), Karlsruhe 05:16:00
-
Mühlburger Tor, Karlsruhe 05:18:00
-
Kunstakademie/Hochschule, Karlsruhe 05:19:00
-
Synagoge, Karlsruhe 05:20:00
-
Lilienthalstraße, Karlsruhe 05:21:00
-
Duale Hochschule, Karlsruhe 05:22:00
-
Heidehof, Karlsruhe 05:23:00
-
Neureut Heide, Karlsruhe 05:25:00
Route:
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 05:19:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 05:20:00
-
Essenweinstraße, Karlsruhe 05:24:00
-
Hauptfriedhof, Karlsruhe 05:26:00
-
Hirtenweg/Technologiepark, Karlsruhe 05:27:00
-
Rintheim Sinsheimer Straße, Karlsruhe 05:29:00
-
Hagsfeld Süd, Karlsruhe 05:30:00
-
Hagsfeld Bahnhof, Karlsruhe 05:31:00
-
Hagsfeld Geroldsäcker, Karlsruhe 05:32:00
-
Hagsfeld Jenaer Straße, Karlsruhe 05:33:00
-
Hagsfeld Reitschulschlag, Karlsruhe 05:35:00
-
Büchig, Stutensee 05:36:00
-
Blankenloch Süd, Stutensee 05:38:00
-
Blankenloch Tolna-Platz, Stutensee 05:39:00
-
Blankenloch Kirche, Stutensee 05:41:00
-
Blankenloch Mühlenweg, Stutensee 05:43:00
-
Blankenloch Nord, Stutensee 05:44:00
-
Friedrichstal Saint-Riquier-Platz, Stutensee 05:48:00
-
Friedrichstal Mitte, Stutensee 05:49:00
-
Friedrichstal Nord, Stutensee 05:51:00
-
Spöck Hochhaus, Stutensee 05:53:00
-
Spöck Richard-Hecht-Schule, Stutensee 05:54:00
Route:
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 05:24:00
-
Marktplatz (Kaiserstraße U), Karlsruhe 05:25:00
-
Europaplatz/Postgalerie (U), Karlsruhe 05:31:00
-
Mühlburger Tor, Karlsruhe 05:33:00
-
Yorckstraße, Karlsruhe 05:34:00
-
Händelstraße, Karlsruhe 05:36:00
-
Philippstraße, Karlsruhe 05:37:00
-
Karlsruhe Entenfang 05:38:00
-
Lameyplatz, Karlsruhe 05:40:00
-
Starckstraße, Karlsruhe 05:41:00
-
Mühlburg West, Karlsruhe 05:42:00
-
Knielingen Siemens, Karlsruhe 05:44:00
-
Knielingen Herweghstraße, Karlsruhe 05:45:00
-
Knielingen Eggensteiner Straße, Karlsruhe 05:46:00
-
Karlsruhe-Kniel. Rheinbergstr. 05:47:00
Route:
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 05:28:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 05:29:00
-
Weinweg, Karlsruhe 05:31:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 05:32:00
-
Karlsruhe-Durlach 05:34:00
-
Grötzingen 05:38:00
-
Grötzingen Oberausstraße 05:39:00
-
Berghausen Hummelberg 05:42:00
-
Jöhlingen West 05:46:00
-
Jöhlingen 05:47:00
-
Wössingen 05:49:00
-
Wössingen Ost 05:51:00
-
Dürrenbüchig 05:54:00
-
Rinklingen 05:56:00
-
Bretten 05:58:00
-
Bretten Stadtmitte 06:01:00
-
Bretten Wannenweg 06:02:00
-
Bretten Schulzentrum 06:04:00
-
Bretten Kupferhälde 06:05:00
-
Gölshausen 06:07:00
-
Gölshausen Industriegebiet 06:09:00
-
Bauerbach 06:11:00
-
Oberderdingen-Flehingen Industrie 06:15:00
-
Flehingen 06:17:00
-
Zaisenhausen 06:20:00
-
Sulzfeld(Baden) 06:23:00
-
Eppingen West 06:27:00
-
Eppingen 06:29:00
-
Gemmingen West 06:37:00
-
Gemmingen 06:39:00
-
Stetten am Heuchelberg 06:42:00
-
Schwaigern(Württ) West 06:44:00
-
Schwaigern(Württ) 06:47:00
-
Schwaigern Ost 06:49:00
-
Leingarten West 06:52:00
-
Leingarten Mitte 06:53:00
-
Leingarten 06:54:00
-
Leingarten Ost 06:56:00
-
Böckingen West 06:58:00
-
Heilbr.-Böckingen Berufsschulzentrum 07:00:00
-
Böckingen Sonnenbrunnen 07:01:00
-
Heilbronn Hauptbahnhof/Willy-Brandt-Pl. 07:04:00
-
Heilbronn Neckar-Turm/K.-S.-Pl 07:07:00
-
Heilbronn Rathaus 07:08:00
-
Heilbronn Harmonie 07:10:00
-
Heilbronn Friedensplatz 07:12:00
-
Heilbronn Finanzamt 07:13:00
-
Heilbronn Pfühlpark 07:15:00