Durlacher Tor in Karlsruhe
Durlacher Allee 1,
76131Karlsruhe
The next departure is direction Durlacher Tor/KIT-Campus Süd, Karlsruhe.
Route:
-
Studentenhaus, Karlsruhe
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd, Karlsruhe 22:50:00
Route:
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 22:50:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 22:51:00
-
Weinweg, Karlsruhe 22:53:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 22:55:00
-
Durlach Auer Straße/Dr.Willmar Schwabe, Karlsruhe 22:56:00
-
Durlach Friedrichschule, Karlsruhe 22:57:00
-
Durlach Schlossplatz, Karlsruhe 22:59:00
-
Durlach Turmberg, Karlsruhe 23:00:00
Route:
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 22:50:00
-
Marktplatz (Kaiserstraße U), Karlsruhe 22:51:00
-
Europaplatz/Postgalerie (U), Karlsruhe 22:53:00
-
Mühlburger Tor, Karlsruhe 22:55:00
-
Kunstakademie/Hochschule, Karlsruhe 22:56:00
-
Synagoge, Karlsruhe 22:57:00
-
Lilienthalstraße, Karlsruhe 22:58:00
-
Duale Hochschule, Karlsruhe 22:59:00
-
Heidehof, Karlsruhe 23:00:00
-
Neureut Heide, Karlsruhe 23:02:00
-
Neureut Heide, Karlsruhe 23:04:00
Route:
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd, Karlsruhe
-
Karl-Wilhelm-Platz, Karlsruhe 22:52:00
-
Hauptfriedhof, Karlsruhe 22:53:00
-
Hauptfriedhof, Karlsruhe 22:54:00
-
Dunantstraße, Karlsruhe 22:56:00
-
Rintheim Forststraße, Karlsruhe 22:57:00
-
Rintheim, Karlsruhe 22:59:00
Route:
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd, Karlsruhe
-
Rüppurrer Tor, Karlsruhe 22:54:00
-
Ettlinger Tor/Staatstheater, Karlsruhe 22:55:00
-
Karlstor/Bundesgerichtshof, Karlsruhe 22:56:00
-
Karlstor/Bundesgerichtshof, Karlsruhe 22:57:00
-
Mathystraße, Karlsruhe 22:58:00
-
Otto-Sachs-Straße, Karlsruhe 22:59:00
-
Lessingstraße, Karlsruhe 23:01:00
-
Weinbrennerplatz, Karlsruhe 23:02:00
-
Landesbausparkasse, Karlsruhe 23:03:00
-
Europahalle/Europabad, Karlsruhe 23:04:00
-
Bannwaldallee, Karlsruhe 23:06:00
-
Hardecksiedlung, Karlsruhe 23:06:00
-
Oberreut Albert-Braun-Straße, Karlsruhe 23:08:00
-
Oberreut Zentrum, Karlsruhe 23:09:00
-
Oberreut Wilhelm-Leuschner-Straße, Karlsruhe 23:10:00
-
Oberreut Badeniaplatz, Karlsruhe 23:12:00
Route:
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 22:55:00
-
Marktplatz (Kaiserstraße U), Karlsruhe 22:56:00
-
Europaplatz/Postgalerie (U), Karlsruhe 22:58:00
-
Mühlburger Tor, Karlsruhe 23:00:00
-
Yorckstraße, Karlsruhe 23:01:00
-
Händelstraße, Karlsruhe 23:03:00
-
Philippstraße, Karlsruhe 23:04:00
-
Karlsruhe Entenfang 23:05:00
-
Lameyplatz, Karlsruhe 23:07:00
-
Starckstraße, Karlsruhe 23:08:00
-
Mühlburg West, Karlsruhe 23:09:00
-
Knielingen Siemens, Karlsruhe 23:11:00
-
Knielingen Herweghstraße, Karlsruhe 23:12:00
-
Knielingen Eggensteiner Straße, Karlsruhe 23:13:00
-
Karlsruhe-Kniel. Rheinbergstr. 23:14:00
-
Maxau 23:18:00
-
Maximiliansau Eisenbahnstraße 23:19:00
-
Maximiliansau West 23:20:00
-
Wörth(Rhein) 23:23:00
-
Wörth(Rhein) Zügelstraße 23:32:00
-
Jockgrim Bf 23:36:00
-
Rheinzabern Alte Römerstraße 23:39:00
-
Rheinzabern Rappengasse 23:40:00
-
Rheinzabern Bf 23:42:00
-
Rülzheim Freizeitzentrum 23:45:00
-
Rülzheim Bf 23:47:00
-
Bellheim Bf 23:50:00
-
Bellheim Am Mühlbuckel 23:52:00
-
Sondernheim 23:56:00
-
Germersheim Süd/Nolte 23:59:00
-
Germersheim Mitte/Rhein 00:01:00
-
Germersheim 00:04:00