Durlacher Tor in Karlsruhe
Durlacher Allee 1,
76131Karlsruhe
The next departure is direction Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe.
Route:
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 08:58:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 09:00:00
Route:
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd, Karlsruhe
-
Rüppurrer Tor, Karlsruhe 09:04:00
-
Ettlinger Tor/Staatstheater, Karlsruhe 09:05:00
-
Karlstor/Bundesgerichtshof, Karlsruhe 09:06:00
-
Karlstor/Bundesgerichtshof, Karlsruhe 09:07:00
-
Mathystraße, Karlsruhe 09:08:00
-
Otto-Sachs-Straße, Karlsruhe 09:09:00
-
Lessingstraße, Karlsruhe 09:11:00
-
Weinbrennerplatz, Karlsruhe 09:12:00
-
Landesbausparkasse, Karlsruhe 09:13:00
-
Europahalle/Europabad, Karlsruhe 09:14:00
-
Bannwaldallee, Karlsruhe 09:16:00
-
Hardecksiedlung, Karlsruhe 09:16:00
-
Oberreut Albert-Braun-Straße, Karlsruhe 09:18:00
-
Oberreut Zentrum, Karlsruhe 09:19:00
-
Oberreut Wilhelm-Leuschner-Straße, Karlsruhe 09:20:00
-
Oberreut Badeniaplatz, Karlsruhe 09:22:00
Route:
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 09:05:00
-
Marktplatz (Kaiserstraße U), Karlsruhe 09:06:00
-
Europaplatz/Postgalerie (U), Karlsruhe 09:08:00
-
Mühlburger Tor, Karlsruhe 09:10:00
-
Yorckstraße, Karlsruhe 09:11:00
-
Händelstraße, Karlsruhe 09:13:00
-
Philippstraße, Karlsruhe 09:14:00
-
Karlsruhe Entenfang 09:15:00
-
Lameyplatz, Karlsruhe 09:17:00
-
Starckstraße, Karlsruhe 09:18:00
-
Mühlburg West, Karlsruhe 09:19:00
-
Knielingen Siemens, Karlsruhe 09:21:00
-
Knielingen Herweghstraße, Karlsruhe 09:22:00
-
Knielingen Eggensteiner Straße, Karlsruhe 09:23:00
-
Karlsruhe-Kniel. Rheinbergstr. 09:24:00
-
Maximiliansau Eisenbahnstraße 09:28:00
-
Maximiliansau West 09:30:00
-
Wörth(Rhein) 09:33:00
-
Wörth(Rhein) Zügelstraße 09:35:00
-
Jockgrim Bf 09:39:00
-
Rheinzabern Alte Römerstraße 09:42:00
-
Rheinzabern Rappengasse 09:43:00
-
Rheinzabern Bf 09:45:00
-
Rülzheim Freizeitzentrum 09:48:00
-
Rülzheim Bf 09:50:00
-
Bellheim Bf 09:53:00
-
Bellheim Am Mühlbuckel 09:55:00
-
Sondernheim 09:59:00
-
Germersheim Süd/Nolte 10:02:00
-
Germersheim Mitte/Rhein 10:04:00
-
Germersheim 10:07:00
Route:
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 09:05:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 09:06:00
-
Weinweg, Karlsruhe 09:08:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 09:09:00
-
Karlsruhe-Durlach 09:11:00
-
Durlach Hubstraße, Karlsruhe 09:12:00
-
Grötzingen 09:15:00
-
Grötzingen Oberausstraße 09:16:00
-
Grötzingen Krappmühlenweg 09:18:00
-
Berghausen Pfinzbrücke 09:20:00
-
Berghausen(Baden) 09:21:00
-
Berghausen Am Stadion 09:23:00
-
Söllingen Reetzstr. 09:25:00
-
Söllingen(b Karlsr) 09:26:00
-
Söllingen Kapellenstraße 09:28:00
-
Kleinsteinbach 09:31:00
-
Wilferdingen-Singen 09:33:00
-
Königsbach(Baden) 09:36:00
-
Bilfingen 09:39:00
-
Ersingen West 09:41:00
-
Ersingen 09:43:00
-
Ispringen 09:46:00
-
Pforzheim Hbf 09:50:00
Route:
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd, Karlsruhe
-
Kronenplatz, Karlsruhe 09:07:00
-
Rüppurrer Tor, Karlsruhe 09:09:00
-
Werderstraße, Karlsruhe 09:10:00
-
Tivoli, Karlsruhe 09:11:00
-
Poststraße, Karlsruhe 09:13:00
-
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 09:15:00
-
Ebertstraße, Karlsruhe 09:18:00
-
Kolpingplatz, Karlsruhe 09:20:00
-
Mathystraße, Karlsruhe 09:21:00
-
Mathystraße, Karlsruhe 09:22:00
-
Otto-Sachs-Straße, Karlsruhe 09:23:00
-
Lessingstraße, Karlsruhe 09:24:00
-
Weinbrennerplatz, Karlsruhe 09:25:00
-
Sophienstraße, Karlsruhe 09:26:00
-
Schillerstraße, Karlsruhe 09:28:00
-
Yorckstraße, Karlsruhe 09:29:00
-
Händelstraße, Karlsruhe 09:31:00
-
Philippstraße, Karlsruhe 09:32:00
-
Karlsruhe Entenfang 09:33:00
-
Eckenerstraße, Karlsruhe 09:35:00
-
Stadtwerke, Karlsruhe 09:36:00
-
Daxlanden Mauerweg, Karlsruhe 09:37:00
-
Daxlanden Ankerstraße, Karlsruhe 09:38:00
-
Daxlanden Kirchplatz, Karlsruhe 09:39:00
-
Daxlanden Hammweg, Karlsruhe 09:41:00
-
Daxlanden Waidweg, Karlsruhe 09:42:00
-
Daxlanden Altrheinbrücke, Karlsruhe 09:43:00
-
Daxlanden Rappenwört, Karlsruhe 09:46:00
Route:
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 09:10:00
-
Marktplatz (Kaiserstraße U), Karlsruhe 09:11:00
-
Europaplatz/Postgalerie (U), Karlsruhe 09:13:00
-
Mühlburger Tor, Karlsruhe 09:15:00
-
Kunstakademie/Hochschule, Karlsruhe 09:16:00
-
Synagoge, Karlsruhe 09:17:00
-
Lilienthalstraße, Karlsruhe 09:18:00
-
Duale Hochschule, Karlsruhe 09:19:00
-
Heidehof, Karlsruhe 09:20:00
-
Neureut Heide, Karlsruhe 09:22:00
-
Neureut Heide, Karlsruhe 09:24:00