Durlacher Tor in Karlsruhe
Durlacher Allee 1,
76131Karlsruhe
The next departure is direction Karlsruhe Albtalbahnhof.
Route:
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 17:11:00
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe 17:13:00
-
Ettlinger Tor/Staatstheater (U), Karlsruhe 17:14:00
-
Kongresszentrum (U), Karlsruhe 17:15:00
-
Augartenstraße, Karlsruhe 17:17:00
-
Poststraße, Karlsruhe 17:18:00
-
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 17:20:00
-
Karlsruhe Albtalbahnhof 17:22:00
Route:
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 17:12:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 17:13:00
-
Essenweinstraße, Karlsruhe 17:15:00
-
Hauptfriedhof, Karlsruhe 17:16:00
-
Hirtenweg/Technologiepark, Karlsruhe 17:18:00
-
Rintheim Sinsheimer Straße, Karlsruhe 17:19:00
-
Hagsfeld Süd, Karlsruhe 17:20:00
-
Hagsfeld Bahnhof, Karlsruhe 17:22:00
-
Hagsfeld Geroldsäcker, Karlsruhe 17:23:00
-
Hagsfeld Jenaer Straße, Karlsruhe 17:24:00
-
Hagsfeld Reitschulschlag, Karlsruhe 17:26:00
-
Büchig, Stutensee 17:27:00
-
Blankenloch Süd, Stutensee 17:29:00
-
Blankenloch Tolna-Platz, Stutensee 17:30:00
-
Blankenloch Kirche, Stutensee 17:32:00
-
Blankenloch Mühlenweg, Stutensee 17:33:00
-
Blankenloch Nord, Stutensee 17:35:00
Route:
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 17:13:00
-
Marktplatz (Kaiserstraße U), Karlsruhe 17:14:00
-
Europaplatz/Postgalerie (U), Karlsruhe 17:16:00
-
Mühlburger Tor, Karlsruhe 17:18:00
-
Kunstakademie/Hochschule, Karlsruhe 17:19:00
-
Synagoge, Karlsruhe 17:20:00
-
Lilienthalstraße, Karlsruhe 17:21:00
-
Duale Hochschule, Karlsruhe 17:23:00
-
Heidehof, Karlsruhe 17:24:00
-
Neureut Heide, Karlsruhe 17:25:00
-
Neureut Heide, Karlsruhe 17:27:00
Route:
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd, Karlsruhe
-
Rüppurrer Tor, Karlsruhe 17:13:00
-
Ettlinger Tor/Staatstheater, Karlsruhe 17:15:00
-
Karlstor/Bundesgerichtshof, Karlsruhe 17:16:00
-
Karlstor/Bundesgerichtshof, Karlsruhe 17:17:00
-
Mathystraße, Karlsruhe 17:18:00
-
Otto-Sachs-Straße, Karlsruhe 17:19:00
-
Lessingstraße, Karlsruhe 17:21:00
-
Weinbrennerplatz, Karlsruhe 17:22:00
-
Landesbausparkasse, Karlsruhe 17:23:00
-
Europahalle/Europabad, Karlsruhe 17:24:00
-
Bannwaldallee, Karlsruhe 17:26:00
-
Hardecksiedlung, Karlsruhe 17:27:00
-
Oberreut Albert-Braun-Straße, Karlsruhe 17:28:00
-
Oberreut Zentrum, Karlsruhe 17:29:00
-
Oberreut Wilhelm-Leuschner-Straße, Karlsruhe 17:31:00
-
Oberreut Badeniaplatz, Karlsruhe 17:32:00
-
Oberreut Badeniaplatz, Karlsruhe 17:36:00
Route:
-
Studentenhaus, Karlsruhe
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd, Karlsruhe 17:14:00
Route:
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd, Karlsruhe
-
Karl-Wilhelm-Platz, Karlsruhe 17:14:00
-
Hauptfriedhof, Karlsruhe 17:15:00
-
Hauptfriedhof, Karlsruhe 17:16:00
-
Dunantstraße, Karlsruhe 17:17:00
-
Rintheim Forststraße, Karlsruhe 17:19:00
-
Rintheim, Karlsruhe 17:20:00